Roku و آمازون آتش تلویزیون جعبه و دانگل استفاده می شود 30 درصد از مصرف کنندگان ایالات متحده به جریان ویدئو: مطالعه


TiVo بررسی میریزد نور در پیشرو دستگاه های مصرف کنندگان با استفاده از دسترسی به خدمات OTT

ارائه داده های نظر سنجی که به عنوان دستگاه های آمریکای شمالی مصرف کنندگان با استفاده از دسترسی به محبوب OTT خدمات با استفاده از ویدئو در آخرین سه ماهه تصویری گزارش روند نشان می دهد که ترکیب Roku و آمازون آتش تلویزیون پخش آنلاين جعبه دانگل و چوب حساب برای حدود 30 ٪ از جریان استفاده است.

TiVo سه ماهه اول بررسی 4,367 بزرگسالان مصرف کنندگان در ایالات متحده و کانادا پنهان شده است توسط روش — شرکت فقره “تلویزیون هوشمند” به عنوان یک دستگاه جداگانه دسته از Roku و آتش لوازم جانبی تلویزیون. و پس از Roku قدرت بسیاری از تلویزیون های هوشمند فروخته شده در ایالات متحده تصویر کمی تار است.

بیشتر پیچیده چیزهای TiVo شکسته شدن گروه های مصرف کننده بین “تلویزیون پرداخت مشترکین” و “پهنای باند-تنها مشترکین.” اما برخی از بینش به چشم می خورد با این وجود.

قابل توجه تلویزیون های هوشمند استفاده می شود حدود 30 درصد از مصرف کنندگان آمریکای شمالی برای دسترسی به OTT تصویری. در میان تلویزیونهای هوشمند سامسونگ Wizen بالا سیستم عامل تأمین 50.1 درصد از دستگاه های. گوگل تلویزیون اندروید رتبه دوم را در تلویزیون های هوشمند, سیستم عامل, دسته بندی تأمین 14.1 درصد از مجموعه به دنبال Roku (13%), LG WebOS (2%).

دستگاه های تلفن همراه طراحی شده توسط iOS اپل و آندروید گوگل نرم افزار استفاده می شود برای 16.3 درصد از جریان استفاده TiVo گفت. کنسول های بازی (12.8%) و اپل دستگاه های تلویزیون (11%) نیز انتخاب های محبوب است.

برای داستان های بیشتر مثل این بازدید nexttv.com.

قابل توجه تلویزیون اندروید نیست رتبه در پنج فقط رتبهدهی نشده است. اما که می تواند تغییر به زودی با استفاده از ویدئو در حال حاضر بازاریابی یک تلویزیون اندروید مبتنی بر OTT دانگل و گوگل برای انتشار خود تلویزیون اندروید دانگل خوبی بود.

استفاده از داده ها ارتباط داده شده که WarnerMedia فقط راه اندازی آن HBO حداکثر جریان خدمات بدون دسترسی به Roku و آتش تلویزیون. NBCUniversal را طاووس در حال راه اندازی در سراسر کشور در ژوئیه 15, و آن را نمی قفل شده است در پشتیبانی از دستگاه برای کسانی که سیستم عامل هر دو.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>