ران پاپ به ارمغان می آورد متروپلیتن گورنمنت آاف نشویللدیویدسن بالانس صدا به خانه بلوز

در سال 2007 یک زن ناشناس (بدون خواننده) ترانه سرا به نام Ron Pope آمار عصبی با طرفداران موسیقی در سراسر اینترنت با ویروسی آهنگ “یک قطره در اقیانوس است.” با محروم کردن ملودی پیانو و آوردن صدای پسر از گرجستان گرفتار میلیون ها نفر در اوایل روز آنلاین ویدئو ویروسی. امروز که آهنگ دست آورد صدها میلیون نفر از بخار و نمایش ها در سراسر سیستم عامل های مختلف. دوشنبه شب در مجلس بلوز سمت اتاق برنز طاووس پاپ مخفی خود را حرفه ای-تعریف رکورد در پایان دو آهنگ encore پس از 90 دقیقه تنظیم شده است.

در عوض Nashville-بر اساس جانباز متمرکز عملکرد خود را در ترکیبی از آهنگ های از نوع خود-شامل چهار آلبوم های انفرادی و همچنین نمونه های جدید از آینده پنجم. اجتناب از خود را هنگامی که نمودار-شکوه آمار طبیعی است برای یک هنرمند که با صرف 13 سال گذشته با انتشار یک حرفه ای را به ارزش موسیقی شروع یک خانواده وطنی برچسب و پرورش یک تو رفتگی در دیوار زیر از طرفداران اختصاص داده شده.

Ron Pope at the Bronze Peacock.گسترش

Ron Pope در برنز طاووس.

عکس کارلوس برندن

پس از باز کردن قانون ویرجینیا مادری خواننده و ترانه سرا کارولین اسپنس — که غمگین و در خود منعکس کننده نام تجاری صوتی, کشور, مجموعه ای در حال حرکت تن برای شب — پاپ به گاه به گاه اشاره ای به خود روح پاپ ریشه هر چند در نهایت تکیه به شدت در او بیشتر در سبک معاصر نشویل کشور راک. همراه با یک گروه کامل شامل شاخ و کمانچه کلید های مختلف و رشته های یک بار به اینترنت احساس نقش رهبر گروه.

جاز, بلوز, الهام گرفته از مجموعه ای از بازدید کنندگان مانند “بیایید سنگسار” و “به کالیفرنیا آمده را” اقدام بیشتر عاطفی و مقهور نیمه دوم با سرگذشتی آهنگ های 2019 را “وحشی ترین رویاهای من” و 2016 را “یک شات ویسکی.”

بافته آهنگ با تئاتر معرفی برای هر یک از بسیاری از اعضای گروه به همراه چند داستان از پدر و لگد زدن به عادات بد و پاپ به نظر می رسد راحت و کاملا محتوای روی صحنه زیر یک خانواده متمرکز وقفه از تور. 36 ساله که دون طولانی نوارهای سیاه و ریش انبوه در محل تمیز برش و ستاره پاپ نگاه او عرضه با, در حال حاضر صاحب این مرحله با بازی گاه به گاه اقتدار یک مرد می داند که خود و هنر خود.

Ron Pope at the Bronze Peacock.گسترش

Ron Pope در برنز طاووس.

عکس کارلوس برندن

شب عاطفی اوج آمد در نزدیکی پایان از مجموعه خود را هنگامی که پاپ و گروه او را از صحنه به انجام آکوستیک, mic-کمتر جلد فلیتوود مک “لغزش” احاطه شده توسط یک دوجین تلفن همراه چراغ و همراه خواننده از یک خوشحال مخاطبان است.

لحظه ای که پاپ ادعا می کند برای اولین بار بود مهر عمیقا سرگرم کننده شب پوشا حرفه ای و در بسیاری از زمینه های زندگی است. در پایان “یک قطره در اقیانوس” بود کمی بیشتر از فن-خدمات. مدتها در انتظار سخاوت است که در حالی که مورد استقبال همه در نهایت احساس غیر ضروری..

ران پاپ پنجمین آلبوم انفرادی ساختار استخوان آید در 6 مارس. برای اطلاعات بیشتر در مورد این آلبوم و باقی مانده تاریخ تور بازدید از وب سایت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر

دیدگاهتان را بنویسید