Rosenworcel خواستار تهاجمی FCC عمل در Coronavirus

FCC کمیسیون جسیکا Rosenworcel می گوید FCC نیاز به اقدام تهاجمی در چهره coronavirus از جمله جلسه با ارائه دهندگان پهنای باند به یک ثابت در آنچه انجام می دهند.

“Coronavirus در حال حاضر به افشای حقایق سخت در مورد شکاف دیجیتال” او در بیانیه ای گفت: “اما کمیسیون ارتباطات فدرال از قدرت برای کمک به. در سراسر کشور این بحران بدان معنی است که ما در حال رفتن به کشف انبساط telework, پزشکی از راه دور و تله آموزش و پرورش است.”

او همان تماس در تپه جلسه چهارشنبه (11 مارس) در FCC را بودجه.

Rosenworcel گفت: FCC باید صومعه ارائه دهندگان پهنای باند در اسرع وقت. “ما نیاز به درک چگونه ارائه دهندگان پهنای باند را حفظ خواهد کرد کارگران امن نگه دارید و خدمات خود را در حال اجرا برای آمریکایی ها خواهد شد که به طور فزاینده تکیه بر اتصال پهن باند برای کار بهداشت و درمان و آموزش و پرورش,” او گفت:.

Rosenworcel گفت: FCC تلاش باید شامل تسهیل عمومی و خصوصی مشارکت و راه اندازی و آموزش مصرف کنندگان کمپین نشان می دهد آن را حیاتی برای گسترش اتصال ASAP “در کم و یا هیچ هزینه ای به آمریکایی ها که نهفته coronavirus.” او همچنین پیشنهاد کرد که داده های کلاه باید محدود و یا حذف شود.

دموکراتیک کمیسر جفری Starks ساخته شده یک تماس مشابه برای اقدام در شهادت قبل از کنگره است.

یک سخنگوی FCC صندلی Ajit Pai در دسترس نیست برای اظهار نظر در مطبوعات زمان.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>