Rosenworcel: FCC نیاز به انجام بیشتر

دموکراتیک FCC کمیسیون جسیکا Rosenworcel استفاده FCC را اعلام پوشی او پشتیبانی به اصرار این کمیسیون به انجام بیشتر برای بستن شکاف دیجیتال در طول سابقه coronavirus بحران است.

مرتبط با: FCC Waives هدیه ممنوعیت

اظهار نظر در FCC رئیس Ajit Pai را اعلام کرد که FCC شد waiving هدیه قوانین است که به جلوگیری از برخی از حامل از اهدای تجهیزات و یا دستگاه های مدارس و کتابخانه ها و بیمارستان ها دریافت دولت-یارانه پهنای باند Rosenworcel آن را به نام “هوشمند گام” اما افزود: “[L]et نه اشتباه سخاوت برای عدالت, از آنجا که ما نیاز به یک طرح ملی به اطمینان حاصل شود که هر کس متصل شده است طول این بی سابقه روز.”

او به نام در FCC به استفاده از قدرت خود به ارائه نقاط و کار با ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی برای اطمینان از اتصال برای خدمات پزشکی از راه دور.

“ما همچنین نیاز به انجام بیشتر از آن آمریکایی ها می توانید آنلاین در طول این بحران هزینه کم و یا هیچ” او گفت:. “که در آن داده های کلاه و هزینه بطور متوسط در محل باقی می ماند که نیاز به برداشته شود و حذف شود. این بحران خواستار اقدام فوری. بیشتر وجود دارد FCC می توانید انجام دهید در حال حاضر است و ما باید.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>