Rosenworcel: FCC باید انعطاف پذیری IoT دستگاه امنیتی عضله

گفت: مهم است که به عنوان 5G درایوهای اتصالات

FCC کمیسیون جسیکا Rosenworcel گفت: FCC نیاز به استفاده از دستگاه خود روند مجوز به پخت امنیتی به اینترنت از چیزهایی جهان است.

که آمد در شهادت برای ژوئن 24, FCC نظارت شنوایی در کمیته بازرگانی مجلس سنا.

با 5G انقلاب عطف “هر قطعه ای از ماشین آلات پالت تجهیزات ترموستات دود آشکارساز خیابان, زباله, سطل, پارکینگ متر” به یک دستگاه متصل به او نشان FCC مورد نیاز برای دریافت در مقابل منحنی.

او گفت: تپه که FCC باید دوباره آن “روال روند مجوز” برای دستگاه ها مانند رایانه ها و تلفن های هوشمند و ببینید که چگونه از آن می توان به “تشویق تولید کنندگان دستگاه برای ایجاد امنیت به محصولات جدید است.”

“برای انجام این کار گفت:” کنگره “ما می تواند ساخت در موسسه ملی استاندارد و فن آوری پیش نویس مجموعه ای از توصیه های امنیتی برای دستگاه های در اینترنت از چیزهایی است. این تلاش ها را مشخص می کند, امنیت, امکانات شامل در شبکه-دستگاه قادر است که آیا طراحی شده برای خانه, بیمارستان یا کف کارخانه. آن را پوشش می دهد همه چیز را از دستگاه شناسایی دستگاه پیکربندی حفاظت از داده ها, دسترسی به رابط و بحرانی به روز رسانی نرم افزار. به عبارت دیگر این یک محل عالی برای شروع است و ما باید آن را انجام دهید در حال حاضر است.”

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>