Rosenworcel: ISP Coronavirus تعهد خوب است اما…


توصیه بیشتر مراحل

ارشد دموکرات FCC کمیسیون جسیکا Rosenworcel اذعان کرد که به امضای رئیس آجی Pai را coronavirus اتصال تعهد یک چیز خوب اما این است که آنها نیاز به انجام بیشتر.

مرتبط با: Isp ها را Pai تعهد

حامل های کوچک و بزرگ توافق کرده اند که به نشانه Pai تعهد که آنها خواهد شد: (1) “نه خاتمه خدمات به هر مسکونی یا کوچک کسب و کار مشتریان به دلیل عدم توانایی خود را به پرداخت صورتحساب خود را به دلیل اختلالات ناشی از این بیماری همه گیر کوروناویروس; (2) “صرف هر گونه هزینه های اواخر که هر مسکونی یا کوچک کسب و کار مشتریان متحمل به دلیل شرایط اقتصادی مرتبط با این بیماری همه گیر کوروناویروس; و (3) “خود را به باز کردن نقاط فای برای هر آمریکایی که به آنها نیاز دارد.”

در بیانیه ای که تعهد Rosenworcel که به نام “خوش آمدید مرحله اول:” اما تا به حال او را سه ملزومات هر چند او بپرسید نه برای تعهد و امضاء کنندگان.

“ما نیاز به رسیدن به محل کار برای اتصال دانش آموزان. مدارس در حال بسته شدن هستند و بسیاری از دانش آموزان گفت که کلاس های خود را در حال مهاجرت آنلاین. ما می توانید استفاده کنید ما خدمات جهانی قدرت به ارائه نقاط به صورت وام برای دانش آموزانی که مدرسه درها بسته اند. ما نیاز به عمل بلافاصله به طوری که هیچ کودکی نیست.

“ما نیاز به شروع به کار بر روی اتصال بیمارستان ها و بیماران فقط به عنوان FCC را در پی توفان کاترینا. FCC باید کار با ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی برای اطمینان از اتصال برای خدمات پزشکی از راه دور در دسترس هستند برای بیمارستان ها و پزشکان و پرستاران در درمان coronavirus بیماران و کسانی که قرنطینه می شوند.

“ما نیاز به گسترش این وعده و تنظیمات را به FCC برنامه به طوری که حتی آمریکایی ها بیشتر می توانید آنلاین در طول این بحران هزینه کم و یا هیچ. که در آن داده های کلاه و بطور متوسط هزینه ها در جایی که نیاز به برداشته شود و حذف شود.”

AT&T در حال حاضر متعهد به تعلیق بطور متوسط هزینه ها و Isp ها در حال ساخت پهنای باند رایگان به خانواده های کم درآمد که در حال حاضر بخشی از یارانه خود را برنامه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>