Rosenworcel O’Rielly سیگنال CTIA 6 GHz پیشنهاد نیست راه رفتن


می گویند آن را بیش از حد طولانی به حرکت امتیازهای

دموکراتیک FCC کمیسیون جسیکا Rosenworcel و جمهوری خواه مایکل O’Rielly در مورد توافق دارند که FCC نیاز به رایگان تا 6 گیگاهرتز طیف باند بدون مجوز Wi-Fi و 5G ASAP اما با زمان coronavirus بحران است که اتفاق می افتد ممکن است به عنوان به زودی به عنوان آنها را دوست دارند.

آنها همچنین در قرارداد جدید صنعت بی سیم فشار به حراج بخشی از این 6 GHz طیف برای مجوز استفاده است راه را برای رفتن.

که آمد در گفتگو با مایکل Calabrese جدید امریکا باز موسسه فن آوری برای یک “نسل بعدی از Wi-F: عنوان کردن یک 5G شکاف دیجیتالی با قیمت مناسب اتصال برای همه” رویداد که تا به حال به حرکت آنلاین. وجود دارد و گاه به گاه بافر مسائل در جریان رویداد (عکس را ببینید) و زاویه کم لپ تاپ نمایش که نه چاپلوس از headshots. اما کسانی که تنها در خدمت به عنوان یک یادآوری از یک جهان که در آن واقعی به جای آنلاین, ویروس است که نیاز به تغییرات عمده در نحوه ارتباط برقرار کنیم. آن را ارائه رویداد با صمیمی تر احساس می کنم.

پریسیلا Delgado Argeris از Facebook teed تا بحث با صحبت کردن در مورد چقدر مهم آن را به رایگان تا 6 گیگاهرتز طیف و تا آنجا که ممکن است بدون مجوز بی سیم که ترجمه را به بی سیم پهن باند است که در حال تبدیل شدن به اصلی وسیله نقلیه برای دسترسی به اینترنت.

FCC در حال حاضر در چنین موردی.

هنگامی که آن را به نوبه خود به وزن در O’Rielly و Rosenworcel شد به وضوح در همان صفحه به عنوان به اهمیت این طیف در حال آزاد کردن بدون مجوز و نه مجاز.

خواسته Calabrese اگر آنها حمایت CTIA پیشنهاد به حرکت امتیازهای در قسمت بالای 6 گیگاهرتز باند به 7 گیگاهرتز باند و مزایده که در قسمت فوقانی برای مجوز استفاده از, کمیسیون به طور کلی مورد توافق با اپراتورهای کابلی است که این روند را بیش از حد زمان به بعد امکان پذیر است.

مرتبط: فشار محافظه کاران برای همه 6 GHz تا آزاد شود تا به صورت بدون مجوز

O’Rielly گفت: او را نگه داشتن ذهن باز در این موضوع–در این مورد رای داده نشده است بنابراین او انتظار نمی رود که به تصویب قبل از هر قضاوت–و که او متوجه است که بی سیم شرکت نیاز به مجوز طیف. اما او همچنین گفت که او باور نمی کند CTIA پیشنهاد از حرکت 6 GHz امتیازهای مانند شرکت ابزار به 67 گیگاهرتز باند آن وقت DOD کاربران یک گزینه قابل دوام است زیرا او مطمئن بود DOD خواهد قبول همسایگان جدید و با او صحبت کرده بود به شرکت های آب و برق که بیشتر insterested در ساخت به اشتراک گذاری با کاربران بدون مجوز کار می کنند.

O’Rielly گفت که همچنان به گوش دادن به گفت و گو و اگر چیزی تغییر او تجدید نظر کند.

Rosenworcel موافقت با او همکار. او نشان داد که اگر گرفتن طیف به بازار به سرعت مهم بود–که او گفت: آن را به وضوح–ده سال بیش از حد طولانی بود.

این رویداد مشخص شده بود غیر معمول commity میان کمیسیون که اغلب در تقابل بیش از FCC سیاست هر چند بدون مجوز طیف بوده است وحدت موضوع برای آنها.

Rosenworcel لطف O’Rielly برای کار سخت خود را در حالی که O’Rielly بازگشت ستایش و حتی اضافه شدن تلاش های سابق FCC رئیس تام ویلر.

Calabrese خواسته Rosenworcel که آیا او فکر می کردم این صنعت بی سیم شده اند که در شکل بهتر برای رسیدگی به کروناویروس فاصله-آموزش حجم کار تا به حال 6 GHz band در حال حاضر آزاد شده است تا او گفت: کاملا. او همچنین گفت که بحران گذشته است FCC باید اندازه گیری که در آن پهنای باند شبکه های موفق و جایی که آنها موفق به انجام برخی از خود آموزش از راه دور است که او گفت: احتمالا شامل که کشور نیاز به بیشتر از Wi-Fi و 6GHz گروه یک جای خوب به دنبال.

مرتبط: پخش کابل و مربع خاموش در بیش از 6 GHz

O’Rielly توافق وجود دارد خواهد بود هر دو مثبت و منفی درس های آموخته شده و FCC خواهد تعداد زیادی یاد بگیرند و تا به حال بسیاری را انجام دهد.

Calabrese با اشاره به این که برخی از افراد استدلال کرده اند که با تمام 6 GHz طیف FCC در حال برنامه ریزی برای آزاد کردن آن لزوما نیاز به “حاشیه” 45 مگاهرتز در باند 5.9 آن را می خواهد به reallocate از مجوز متصل به خودرو (V2V) استفاده می کند (آن را ترک 30 مگاهرتز روشن برای V2V).

O’Rielly بلافاصله تحت فشار قرار دادند. او گفت که 5.9 GHz طیف فوق العاده مهم است و این که مراقبت از شرکت ها که همچنان به فشار برای همه 75 مگاهرتز با استفاده از مشکل اغراق به خود گرفته است. او گفت که 5.9 طیف می تواند repurposed تقریبا بلافاصله در حالی که این امر نیاز به زمان بیشتری برای 6 گیگاهرتز است. او گفت که او فکر صنعت خودرو بود گم شده است.

Rosenworcel با اشاره به “کلان” موضوع وقت مجوز طیف کاربران مقاوم در برابر تلاش برای آزاد کردن طیف به صورت بدون مجوز. که شامل دولت کاربرانی که با فشار به عقب بر روی هر پاکسازی و یا به اشتراک گذاری از طیف زیر 8 GHz حتی به کنگره متهم کرده است FCC با پیدا کردن مطلب بدون مجوز طیف. او پیشنهاد کرد که طیف NMBY مشکل بود “به عنوان قدیمی به عنوان زمان” اما نیاز به تعمیر. چرا که چنین تمرد و نافرمانی می تواند کاهش سرعت نوآوری و در نهایت اقتصاد” گفت: نداشتن به تفصیل شرح دادن در inadvisability از انجام هر کاری بیشتر به سرعت اقتصاد در زمان حاضر است.

مسئله بزرگتر از 5.9 GHz, او گفت:, و نیاز به خطاب “در یک سطح بالاتر است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>