Roughnecks شکست نخورده باقی می ماند با پیروزی سیاتل

پایین دو بار به سیاتل اژدها و مبارزه با سه گردش, Roughnecks کارفرمایی P. J. Walker آنچه او انجام شده است در تمام فصل است. او پا کردم و توپ گیری فیلیپس. واکر به پایان رسید با 357 متری و سه touchdowns دو به فیلیپس که نیز تا به حال 10 برای جلب 122 متری و Roughnecks پاک کسری را به نفع خود پنجم مستقیم 32-28.

واکر و فیلیپس تبدیل شده اند لیگ پویا ترین اواز یا موسیقی دو نفری با نه touchdowns. فیلیپس آگهی های لیگ با 455 متری دریافت. مهم ترین کسانی که نه touchdowns آمد و در سه ماهه چهارم که Roughnecks در نهایت در زمان رهبری یک مبارزه اژدها تیم ملی.

بازی بدون جنجال ، به عنوان ساعت تیک تاک پایین در سه ماهه چهارم با Roughnecks در پیروزی و شکل گیری آن به نظر می رسد که واکر kneeled پایین با دو ثانیه های باقی مانده در چهارم پایین خود را در 21 حیاط خط. تکرار نشان داد که به صورت. چون XFL متوقف می شود این ساعت در تغییر از اموال اژدها باید به حال توپ در 21 پایین نه با دو ثانیه به سمت چپ. در عوض مقامات به نام بازی و همه در سمت چپ این زمینه است.

چون XFL دارای سه نقطه نقطه اضافی نقش آن ممکن است (هر چند بعید است) اژدها می توانست گره خورده است این بازی تا به حال آنها شده است با توجه به فرصت.

گوینده در تلویزیون غرفه سوال تماس بگیرید و حتی خواسته غرفه رسمی در مورد آن. او گفت: بازی شد حتی اگر آن را به نظر می رسد به اشتباه تماس بگیرید. بعد از بازی های لیگ اعتراف به اشتباه و گفت: این بازی را نظارت رسمی شده بود reassigned.

در آن نقطه در این بازی Roughnecks تا به حال به وضوح گرفته شده نگه دارید و از حرکت و که نگه داشته و آنها را شکست نخوردگان در نیمه راه خود را از طریق افتتاحیه فصل است. با واکر و فیلیپس و دفاع است و نه ناشی از خست به نظر می رسد این تیم موقعیت خوبی برای بقیه فصل دمیده تماس وجود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>