Roy Blunt جاش هاولی کمک تبار به دیکتاتوری

سناتور روی بلانت (R-Missouri) یک prescient بیانیه در ماه اوت 2016 در طول مجدد انتخابات در برابر دموکرات Jason Kander. “من فکر می کنم من می تواند 51 جمهوری خواه در سنای آمریکا” بلانت گفت: در اسپرینگفیلد اخبار-رهبر. “و هر رای دهنده که در مورد مراقبت از دادگاه است که مراقبت در مورد آنچه اتفاق می افتد و اگر هم وزیر [Hillary] کلینتون یا دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است رئیس جمهور وجود دارد مقدار زیادی از دلایل به فکر می کنم در مورد اینکه چرا شما می خواهید یک جمهوری خواه سنا در تمام آن شرایط است.”

چه خیره نظر در نگاه به گذشته. بلانت در حال حاضر بانک مرکزی با دفاع از مغلوب ساختن پیشی جستن بیش از توهین به یک ستاره طلا خانوادگی و سیاسی دیگر جنایات حال فشرده خود را نامزد ریاست جمهوری با کلینتون به عنوان تهدید برای این کشور است. و این فقط 26 روز پس از مغلوب ساختن پیشی جستن برنده نامزدی.

بی پرده می شده اند که 51 جمهوریخواه هفته گذشته است. او می توانست با شجاعت اخلاقی — در واقع فقط صداقت — برای اطمینان از آمریکا را تایید کرد وظیفه خود را به کشور و قانون اساسی از طریق برگزاری جدی استیضاح محاکمه. فراموش نکنید خوار سناتور لامار الکساندر او از “خوب دموکرات ها ثابت خود را که مغلوب ساختن پیشی جستن را تکان داد پایین اوکراین برای منافع شخصی اما خب که چی ؟” ببخشید. بلانت محترم رهبر در میان همسالان خود را می تواند به ارمغان آورده اند به همراه برخی از همکاران در شاهد مسئله او انجام داده درست است.

به جای بلانت پیوست 50 از او خواه همکاران در رای گیری حتی به در نظر گرفتن در نظر گرفتن دست اول مدارک حرفه ای و یا باهم در مورد اتهامات علیه مغلوب ساختن پیشی جستن. جمهوری خواه مجلس سنا که بلانت وعده داده شده به حفاظت از کشور از کلینتون و یا تهمت به جای خیانت آن است. این یک پوشش ساخته شده است که واترگیت نگاه شفاف است.

جمهوری خواهان به احتمال زیاد خواهد فرار کرده اند به لحاظ سیاسی با تعمق دست اول مدارک و شواهد به عنوان ما آن را می دانم پس از آن تصمیم به حذف مغلوب ساختن پیشی جستن. خود را از ترس این بود که از ناشناخته ها. اگر سابق مشاور امنیت ملی جان بولتون (و یا حتی لو Parnas) تا به حال بیش از حد اطلاعات جدید قانونی فرار از زندان ممکن است در گرفت که اتفاق افتاده است به نیکسون.

این بود تبرئه مغلوب ساختن پیشی جستن. این یک تصمیم گیری به جای محاکمه با هماهنگ سیاسی سمفونی انجام شده توسط رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل. مسکو میچ خوب ساخته شده در تاریخی خود را در وعده های عمومی در 12 دسامبر که در مجلس سنا حفظ خواهد “کل هماهنگی با کاخ سفید مشورت” را اعلام کرد هدف از کشتن استیضاح. او یکی توانمند grim reaper.

محرومیت یک معجزه جمهوریخواهان خواهد اعطای مغلوب ساختن پیشی جستن یک-از-زندان-رایگان کارت که اعتبار خود را وحشتناک منحرف اعلام کرد که “من یک مقاله 2 که در آن من می توانم انجام آنچه من می خواهم به عنوان رئیس جمهور.” او برای اولین بار به زبان آمده که foulness آخرین 23 ژوئیه در یک دانش آموز اکشن نشست دو روز قبل خود را بدنام تجزیه تماس با رئیس جمهور اوکراین است.

مغلوب ساختن پیشی جستن همچنان به فوران استبدادی شعارهای فاشیستی خود را در تظاهرات با هیچ پایانی در چشم. امروز نیست روز است که دموکراسی در امریکا درگذشت. اما آن واقعا ممکن است علامت شروع یک unrestrainable مارس به دیکتاتوری.

مغلوب ساختن پیشی جستن است با استفاده از توییتر خود پلت فرم از 72 میلیون پیروان — بزرگ نمایی توسط پوشش اخبار — به تهمت سیاسی دشمنان جمهوری خواه جداشدگان و رسانه ها به عنوان “بی وفا,” بشر “تفاله” “خائن” “جاسوس” و “دشمنان مردم است.” بدتر هنوز, مورد تاخت وتاز بیگانه شعارهای تحویل داده شده است با آهنگ و نفرت از یک مستبد.

با “Dershowitz دکترین” به صورت چسبیده در دست تهمت می تواند عمل بر آن “قفل و او!” شعارهای هدف قرار دادن مخالفان سیاسی یا “جعلی اخبار” رسانه ها. او می خواهم صرفا نیاز به تصمیم گرفت از آن بهترین را برای خود و در نتیجه ملت است. تهمت نمی تحمیل استبداد قبل از نوامبر 3, انتخابات, اگر چه او به وضوح می خواهم خوشحال به خارجی کمک بگیرید و یاد دهید او را به تقلب به نفع خود.

اما آن کسی حدس بزنید چه اتفاقی ممکن است پس از انتخاب مجدد.

آن افسرده که این همه خیانت می تواند توجیه توسط حزب آبراهام لینکلن فقط به خاطر اینکه اعضای عشق مالیاتی خود را کاهش قضایی قرار ملاقات و deregulatory آزادی به راه خود را با طبیعت مادر.

راه پیش رو این است که در قلمرو ناشناخته است. پیش بینی نمی آفتابی نه با تجمع خود شیفته اختلال شخصیت جنایتکاری تعصب و بی نظیر قدرت ساکن در یک پیچ خورده فردی است.

اگر ملت می خواهد برای اندیشیدن چگونه آن را کردم اینجا میسوری ممکن است نشان می دهد-من دولت برای که.

ما دو سناتور جمهوریخواه یکی مناسبی مرد دیگر بسیار است.

بی پرده خدمت صادقانه در حالی که برای خوب. من تایید او را در این فضا دو بار به عنوان نامزد جمهوری خواه برای میسوری وزیر امور خارجه در سال 1984 و 1988 و او یک کار خوب در روز هنگامی که هر ماده نیست crassly حزبی. بلانت حرفه ای در کنگره شهاب سنگی بود در هر دو مجلس پوشا از یک ربع قرن. سیاست های او در حال افتضاح در این نمایش اما نه نیت خود را.

از سوی دیگر وجود دارد جاش هاولی جوانترین عضو مجلس سنای ایالات متحده و مسلما ترین آن خطرناک است. Missourians عمدتا بی اعتنا به این دلیل که در تضاد به غیر نافذ او بود تا کمی خود را در حالت حرفه ای است که او را یک رمز و راز در خانه خود دولت است. هالی دو سال به عنوان دولت و دادستان کل مشخص شد بیشتر با تحقیر خود را برای آینده به کار خود را در سال اول و عدم حضور خود را در حالی که او برای سنا در دوم. کمی توجه داشته باشید اتفاق افتاده است نجات پریدن از روی شمع در برابر خوار سابق رژیم صهیونیستی. اریک Greitens و برخی از سیاسی تئاتر مانند پیوستن به ملی حقوقی حمله به Obamacare.

در مقابل هالی تبدیل به یک باور نکردنی نیروی عظیم منهدم کننده در سنا است. در به سختی بیش از یک سال به عنوان دانشجوی سال اول او در حال حاضر لقب “thirstiest در واشنگتن دی سی” توسط Esquire magazine, stampeding نسبت به هر گونه و هر دوربین. هالی است در همه جا ferociously مبارزه با غول تکنولوژی در همه افراد, اما روسیه دخالت در انتخابات ما. که یکی می شود یک پاس از ما تکنو-قاتل جالوت.

هالی دارای جلو در تمام امور تیتر گرفتن اگر مفید برای مغلوب ساختن پیشی جستن. آیا می دانید انقلاب جنسی دهه 60 است مقصر برای رابطه جنسی-قاچاق 60 سال بعد ؟ که خوب است المل لی سادگی با دیرینه انزجار از تجاوز به حقوق.

هاولی یک بانکدار پسر تحصیل در دبیرستان خصوصی استنفورد و ییل تصویر می کشد خود را به عنوان یک پسر روستایی به چالش کشیدن “ساحلی نخبگان.” این خورش از عقل و کم اصل رنگ پریده.

نتیجه فرعی از این عوامفریبی, هالی تزریق ضد سامی استعارههای مورد rootless “عموم جهان وطن.” فراهم می کند که او قربانی از “اندیشه لیبرال پلیس” برای هل دادن به عقب در لحظه یک میزبان از نازی وب سایت ستودن او را به عنوان بزرگ خود را سفید و امید برای 2024. یکی از هالی را 3,460 توییتهایی انکار کرده و هر که.

بلانت و هالی را باید یکی از جذاب اتصال: یک زن و شوهر از هفته پیش هاولی چکش دور در توییتر در مورد وحشت از رسانه های اجتماعی غول هزینه یک و نیم میلیارد دلار در لابی. چیز خنده دار: دو نفر از سه بلانت کودکانی که حرفه ای لابی — اندی و امی — ثبت نام لابی در میسوری برای Facebook. دنیای کوچک است.

بنابراین میسوری است که در لوله آزمایش مورد برای جمهوری خواهان. آیا Roy Blunt در 70 به نحوی خود را قطب نمای اخلاقی برای پیدا کردن شمال واقعی دوباره ؟ یا هاولی در 40 لیسیدن تهمت چکمه وفاداری به اندازه کافی برای تبدیل شدن موقعیت برای انجام کثیف خود را میراث باید مغلوب ساختن پیشی جستن همیشه مایل به تخلیه ریاست جمهوری? اگر جمهوری خواهان کنترل سنا و دموکرات ها نمی توانید عمل خود را با هم presidentially میسوری را سناتورها خواهد بود به ارزش تماشای.

در اینجا امید اگر Roy Blunt است فرصت دیگری بود که 51 جمهوری خواه رای او اجازه نمی دهد آمریکا به پایین دوباره.

ری هارتمن تاسیس Riverfront بار در سال 1977. تماس با او را در rhartmann@sbcglobal.net و یا گرفتن او در سنت لوئیس در این می دانم که با ری هارتمن از 9 تا 11 بعد از ظهر دوشنبه از طریق جمعه در KTRS (550 هستم).

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

دیدگاهتان را بنویسید