RSF: بزرگ تکنولوژی بدون کنترل را تهدید می کند, اخبار بقا

کمیسیون بین المللی اطلاعات و دموکراسی خواستار فناوری بزرگ متعهد به ترویج اطلاعات و اخبار موثق منابع در جستجو و به مبارزه با شایعات و دروغ در سراسر سیستم عامل خود را به عنوان آنها انجام داده اند به طور خاص در مبارزه با COVID-19.

مرتبط:Big Data ‘مجازی’ شنوایی را افزایش می دهد پرسش های بزرگ

اگر نه این کمیسیون استدلال این شرکت ها را تهدید بقای رسانه های خبری.

که آمد در یک نامه امضا شده توسط اعضای کمیسیون رهبری c0-صندلی کریستف Deloire دبیر کل گزارشگران بدون مرز (RSF) و شیرین عبادی جایزه صلح نوبل, برنده جایزه.

آن هم در آمد حتی از روز جهانی آزادی مطبوعات (3 مه).

“شما گاهی اوقات رندر سرگیجه با قدرت خود و پدیده های شما شود. دیجیتال سیستم عامل تا به حال اثرات بسیار مثبتی در افقی ارتباطات” آنها نوشت. “اما اطلاعات هرج و مرج – مربوط به عدم وجود تعهدات – تهدید دموکراتیک زندگی مدنی هماهنگی بقای رسانه های خبری و هر کس پایه توانایی تشخیص درست از نادرست و یا به خارج از اکو اتاق های اطراف آنها را.”

نامه کارگردانی شد در فن آوری به طور کلی, اما برای نیم دوجین از بزرگترین–Google, Facebook, اپل, توییتر, مایکروسافت, آمازون–با نام.

مرتبط با: COVID-19 بازدید ویروس صنعت تلویزیون

اعضای کمیسیون استدلال می کنند که این شرکت ها باید به اندازه و قدرت مجلس و دولت اما بدون پاسخگویی.

‘[Y]u تعریف چارچوب و قواعد عمومی بحث مهمی که قبلا (و به طور معمول) اختصاص داده شده به قانون گذاران ما” آنها نوشت: “اما شما منوط به روش های کنترل و توازن و شفافیت تعهدات است که در اعمال قوانین و ماشین آلات دموکراتیک متحده است.”

“ما دعوت شما را به یک گام بزرگ در جهت کمک به اجرای یک چارچوب جهانی را قادر خواهد ساخت که بحث های عمومی است که باز تحمل و به عنوان صادقانه به عنوان امکان پذیر است” آنها نوشت.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>