تماس برای معکوس کردن روند نگران کننده

ملت و رهبر singling از روزنامه نگاران برای ممانعت از دسترسی و تلاش برای د-صندوق عمومی صدا و سیمای? نه, که یک روکش از مغلوب ساختن پیشی جستن کاخ سفید رسانه های سیاست. به جای آن که موضوع یک هشدار از خبرنگاران بدون مرز (RSF) در مورد نخست وزیر بوریس جانسون.

با توجه به روزنامه نگاری دفاع, گروه سیاسی, خبرنگاران در راه می رفت از یک خیابان داونینگ کنفرانس مطبوعاتی در همبستگی با همکاران خود پس از جانسون مدیر ارتباطات لی قابیل تلاش برای جلوگیری از برخی از روزنامه نگاران از پوشش دعوت-تنها توجیهی که آنها تا به حال ظاهرا نه دعوت شده اند.

کسانی که روزنامه نگاران در حال حاضر شکایت کرده است که این تغییر از جلسه توجیهی روزانه از مجلس به خیابان داونینگ می تواند به معنای نخست وزیر خواهد سعی کنید به اعمال محدودیت های جدید در پوشش.

RSF همچنین اشاره کرد که جانسون در حال حاضر زیر آتش برای تصمیم گیری خود را به موضوع خود را Brexit بعد آدرس مستقیم به ویدئو به جای اجازه می دهد پخش رسانه ای برای پوشش آن خود را. پخش و سپس کاهش یافته و به درجه از پیش ضبط شده سخنرانی و پس از آن آنها را متهم به تعصب.

در حالی که آن را بازگویی آن نگرانی گزارشگران بدون مرز همچنین با اشاره به این که دولت تا به حال شده است با توجه به decriminalizing دلیل عدم پرداخت هزینه مجوز تلویزیون–استرالیایی پرداخت هزینه در مجموعه–فراهم می کند که اکثر بودجه به خدمات عمومی پخش بی بی سی.

“محدودیت در روزنامه نگاران دسترسی و تهدید در برابر خدمات عمومی رسانه ها چیزی از هشدار دهنده و نگران کننده یادآور اوایل مغلوب ساختن پیشی جستن دولت حرکت در ایالات متحده آمریکا – شیوه های است که باید معکوس تکرار” گفت: RSF انگلستان و مدیر دفتر ربکا وینسنت. “ما از نخست وزیر به اطمینان حاصل شود که مراحل را فورا متوقف و این دولت است که اقدام در راستای این کشور به تعهدات خود برای حفاظت و احترام به آزادی مطبوعات.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر