RTDNA را Shelley تماس از مغلوب ساختن پیشی جستن و OAN خبرنگار

رادیو و تلویزیون اخبار انجمن مدیران جمهور دن شلی صادر کرده است که “نامه سرگشاده” خطاب به رئیس جمهور و یک, امریکا, اخبار شبکه (OAN) خبرنگار شانل Rion به صورت جداگانه حوادث هفته گذشته در کاخ سفید روزانه coronavirus جلسات. او همچنین با استفاده از این فرصت را به یک فریاد به اعضای خود این روزنامه نگاران در خط مقدم از پوشش بحران است.

“چه شد یک فرصت برای مسئول روزنامه نگاران مطبوعاتی رئیس جمهور در دولت فدرال پاسخ و تحولات جدید در مورد مهم ضد ویروسی درمان تبدیل به یک فرصت برای OAN را Chanel Rion و رئیس جمهور برای ارزان عکس های مسئول در رسانه ها تکرار توهین آمیز و کلیشه های نژادی و بدین تازه وارد شدن در مورد دولت” گفت: Shelley.

در این جلسه Rion در پرسیدن یک سوال در مورد اینکه آیا واژه “چینی ویروس” بود نژادپرستانه گفته است که “جناح چپ رسانه ها حتی در این اتاق باید همکاری با حزب کمونیست روایات و آنها مدعی هستند شما نژادپرستانه است هشدار دهنده است که عمده رسانه های بازیکنان جانبداری خارجی دولت تبلیغات اسلامی رادیکال و کارتل…”

رئیس جمهور پاسخ داد که او شگفت زده منفی پوشش به دلیل “من حقیقت را می دانم.” او به نام پوشش “کاملا جعلی است.” او را ستایش OAN برای مثبت پوشش او و دولت او نشان می دهد ممکن است جدید خود را رفتن به شبکه بیش از Fox News Channel.

“شرم بر شما شانل Rion” نوشت شلی. “شما نوع از رسول نیازهای عمومی در وسط این بحران است.”

کلی دیگر فراخوان شد و بیش از رئيس جمهور را درمان ان بی سی خبرنگار پیتر الکساندر در جلسه روز بعد. با استناد به عفونت و مرگ آمار و فریم است که در این زمینه از اینکه رئیس جمهور شد قرار دادن گلگون بازیگران در بحران الکساندر پرسید که چه رئیس جمهور می گویند برای آرام کردن اضطراب ملت–الکساندر بعدها گفت که او اساسا lobbing سافتبال سوال در جستجوی برخی از واقعی اطمینان.

رئیس جمهور پاسخ داد: “من می گویند که شما در حال وحشتناک گزارشگر این چیزی است که من می گویم.”

او آن را به نام “تند و زننده” سوال و یک “سیگنال بد” برای قرار دادن به مردم آمریکا است. او گفت: “مردم آمریکا “به دنبال پاسخ و آنها دنبال آن هستید و امید است.”

“شما در حال انجام احساسی و همان با NBC و باهم بازیگران, برای آنها کار شما–من آن را نمی Comcast من اسمش را باهم-بازیگران” رئیس جمهور افزود: برای روشن شدن. “اجازه دهید من فقط به شما چیزی بگویم. که واقعا بد گزارش و شما باید به عقب بر گردیم به گزارش به جای پیروی از عواطف واحساسات.”

“آقای رئیس جمهور, اخبار همایش ها به منظور برقراری ارتباط به روز رسانی های مهم هستند نه جایگزین برای تظاهرات در انتخابات سال” کلی در نوشته های مجازی, انگشت تکان دادن.

“به عنوان رهبر این کشور بزرگترین انجمن پخش دیجیتال و روزنامه نگاران و به عنوان یک روزنامه نگار خودم می خواهید آمریکایی ها بدانند Rion بد رفتار است انعکاس دقیق از کار صدها نفر از روزنامه نگاران محلی در حال انجام در حال حاضر به خدمت و حفاظت از آنها. و اسکندر سوال در نظر گرفته شده بود به آقای مغلوب ساختن پیشی جستن یک فرصت برای آرام کردن یک ملت نومیدانه در نیاز به برخی از درجه ای از آرامش,” او گفت:.

نامه ای است که تجدید چاپ کامل در زیر:

توسط: Dan شلی


RTDNA مدیر اجرایی


هفته گذشته در کاخ سفید جلسه توجیهی در coronavirus اپیدمی رئیس جمهور تهمت درگیر در یک منحرف ارز با یک خبرنگار از راست خروجی اخبار یک امریکا شبکه خبر (OAN).


چه شد یک فرصت برای مسئول روزنامه نگاران مطبوعاتی رئیس جمهور در دولت فدرال پاسخ و تحولات جدید در مورد مهم ضد ویروسی درمان تبدیل به یک فرصت برای OAN را Chanel Rion و رئیس جمهور برای ارزان عکس های مسئول در رسانه ها تکرار توهین آمیز و کلیشه های نژادی و بدین تازه وارد شدن در مورد دولت.


شرم بر شما شانل Rion. شما این نوع از رسول نیازهای عمومی در وسط این بحران است.


فقط یک روز پس از این تبادل رئیس جمهور تهمت شفاهی پاره به NBC News کاخ سفید خبرنگار پیتر الکساندر پس از الکساندر مسئولانه خواسته رهبر کشور “چه چیزی به شما می گویند به آمریکایی ها که در حال تماشای شما در حال حاضر که می ترسم؟”


ظاهرا بدون در نظر گرفتن تاثیر کلمات خود را به عنوان رهبر کشور و رئیس جمهور در پاسخ با تماس با خارج الکساندر به عنوان وحشتناک به خبرنگار, تماس از NBC و “Concast” به عنوان پر شور و اعلام کرد که پرسیدن سوال مانند این است که یک بد برای مردم آمریکا.”


آقای رئیس جمهور, اخبار همایش ها به منظور برقراری ارتباط به روز رسانی های مهم هستند نه جایگزین برای تظاهرات در انتخابات سال است.


در حال حاضر آمریکایی ها به شدت نیاز به اطلاعات شفاف و واقعی به زندگی و مرگ تصمیم گیری. سیستم نتواند ما زمانی که افرادی مانند Rion و رئیس جمهور تصمیم به اولویت بندی یک دستور کار سیاسی است.


به عنوان رهبر این کشور بزرگترین انجمن پخش دیجیتال و روزنامه نگاران و به عنوان یک روزنامه نگار خودم می خواهید آمریکایی ها بدانند Rion بد رفتار است انعکاس دقیق از کار صدها نفر از روزنامه نگاران محلی در حال انجام در حال حاضر به خدمت و حفاظت از آنها. و اسکندر سوال در نظر گرفته شده بود به آقای مغلوب ساختن پیشی جستن یک فرصت برای آرام کردن یک ملت نومیدانه در نیاز به برخی از درجه ای از آرامش.


مسئول روزنامه نگاران سراسر کشور در حال کار در سراسر ساعت با یک هدف در ذهن – تسهیل بهداشت عمومی و ایمنی. آنها به دنبال منابع قابل اعتماد برای ارائه دقیق اطلاعات سلامت. آنها فشار دادن دولت و دولت های محلی خود را در پاسخ به کوروناویروس. آنها در حال عبور همراه بسیار مهم عمومی هشدار و رسمی ارتباطات به منظور تسهیل آمادگی و مبارزه با هراس.


ما شاهد نمونه های بی شماری از روزنامه نگاران در خط مقدم از این بحران کشیدن هم به منظور تسهیل اطلاعات عمومی حتی زمانی که نیروی انسانی و منابع مختل توسط قرار گرفتن در معرض این ویروس.


در نیویورک, عصر ایران ساخته شده مسئول انتخاب خود کل مرکز پخش پس از چندین کارکنان آزمایش مثبت برای COVID-19. به عنوان یک نتیجه, محلی وابسته WCBS شد آواره از آن استودیو و مرکز عملیات. به جای دادن این WCBS تیم شده است مهار اخبار از پیاده رو و همکاری با KCBS در لس آنجلس است که ارائه کارکنان اضافی و ویژگی های جهت.


با خیلی اشتباه و دروغ در حوزه عمومی KXLY در اسپوکن در نظر گرفتن اقدامات اضافی برای توضیح تصمیم گیری های آنها در حال ساخت مرتبط با کروناویروس پوشش و ارائه عمومی نمونه هایی از هدایت آنها به دنبال برای اطمینان از اطلاعات دقیق و دامپزشک منابع معتبر.

CBS استیو هارتمن در پیوستن به بسیاری از خبرنگاران دیگر به گسترش تلاش های خود را حمایت از جوامع با ارائه درس برای دانش آموزان است. تعداد بی شماری از اخبار دیگر سازمان ها و شبکه های محلی در حال انجام همه چیز آنها می توانند برای کمک به جوامع و ملت دریافت حقایق – حقایق – لازم است برای کمک به مبارزه با این جنگ در COVID-19.

وجود دارد نمونه های بی شماری از سازمان های خبری همکاری برای به اشتراک گذاشتن داستان های راهنمایی و آگاهی در مورد این ویروس جدید به دلیل حمایت از یک دیگر به جای رقابت برای شکستن یک داستان است که حق تصمیم گیری برای مردم در زندگی و مرگ وضعیت.


در حال حاضر خبرنگاران در خط مقدم در حال انجام و ضروری است. من بیشترین اعتماد به نفس آنها را ادامه خواهد داد به دنبال و گزارش حقیقت به این بحران همچنان ادامه دارد چرا که آنها مردم بیش از حد. آنها را به خانواده ها و همکاران و جوامع آنها مراقبت عمیقا در مورد. و آنها در حال وزن گیری آنها را در گزارش با دقت به خاطر زندگی کسانی که در مورد مراقبت بستگی دارد بر روی آن بیش از حد.


ایمان و امریکا. وجود دارد بسیاری از مسئول روزنامه نگاران در خارج وجود دارد کار خود را انجام دهد. و ما نمی خواهد تحمل کسانی که به انحراف و تعصب.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>