نسخه ویژه برای اکران در ژوئن 5 در 8 PM ET/PT زیر فصل جدید از ‘rupaul’s Drag Race’ در VH1

نیویورک – برای اولین بار rupaul’s Drag Race همه ستاره خواهد شد در Showtime اکران جدید نسخه ویژه روز جمعه 5 در 8 p. m. ET/PT در هوا پخش و بر روی تقاضا.

Rupaul’s Drag Race All Stars می دهد بینندگان فرصتی برای گرفتن مورد علاقه خود را به عنوان ملکه آنها بازگشت دوم تلاش برای به دست آوردن تاج برنده یک جایزه نقدی 100.000 دلار و جلب یک نقطه در “مسابقه درگ سالن از شهرت.” این نسخه ویژه از همه ستاره ها را به دنبال خواهد داشت فصل آخر برنده جایزه امی rupaul’s Drag Race در VH1.

Rupaul’s Drag Race All Stars یک فرهنگ تعریف نشان می دهد که کاملا متناسب در داخل معاصر برنامه نویسی پی اس ارائه می دهد در هر دو اسکریپت و unscripted گفت:” جانا Winograde رئیس جمهور, سرگرمی, Showtime Networks Inc. “ما هیجان زده را به استفاده از ما, ارتباط با ما, جدید, خواهر, شرکت VH1 به ارائه یک نسخه ویژه از این سری پر شور و در این پرشور و قوی fanbase. این آخرین نمونه از چگونه ما می توانیم اهرم ما همراه نمونه کارها به ارائه تجارب جدید برای مخاطبان ما.”

Rupaul’s Drag Race همه ستاره ها می پیوندد کتابخانه در حال رشد از برنامه نویسی در پی اس که شامل اسکریپت سریال SHAMELESS, میلیاردها, THE L WORD: نسل Q, چی, سیاه, دوشنبه و کار در حال پیشرفت بحث نشان می دهد DESUS & MERO و docu-سری مانند زوج درمانی.

VH1 استفاده خواهد شد بسیار پیش بینی فصل جدید از rupaul’s Drag Race debuting در روز شنبه, مارس 28 در 8 p. m. ET/PT به درایو مخاطبان به پی اس برای ماه ژوئن را برتر از تمام ستاره ها. فصل آینده از مسابقه کشیدن در VH1 خواهد شد از ویژگی های مهمان قضات از جمله Nicki Minaj, اسکندریه, Ocasio-Cortez, Robyn لسلی جونز Normani دیزی ریدلی وینی هارلو و Jeff Goldblum.

Rupaul’s Drag Race همه ستاره و rupaul’s Drag Race تولید شده توسط جهان از تعجب محصولات با فنتون بیلی, سفت Barbato تام Campbell, استیون Corfe مندی Salangsang و RuPaul چارلز خدمت به عنوان تولید کننده اجرایی. تیم Palazzola به عنوان تهیه کننده اجرایی و جن Passovoy به عنوان تهیه کننده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im