بیمارستان های روستایی در اواسط جنوبی بودند در حمایت از زندگی. COVID-19 می تواند آنها را بکشند

Tippah شهرستان بیمارستان است که یک جزء اصلی از اسم آن شهرستان در می سی سی پی-تنسی مرز. پس از آن باز در ریپلی می سی سی پی در سال 1950 آن همواره یکی از بزرگترین کارفرمایان در 22,000 شخص شهرستان و احتمالا تنها موسسه علاوه بر زندان شهرستان شده است (باز کردن در تمام طول روز هر روز به گذشته 70 سال در بیمارستان مدیر عامل پاتریک چپمن گفت.

“تاثیر اقتصادی عظیم,” چپمن گفت. “انسان تاثیر بی اندازه است. زندگی ها را نجات داد اینجا هر روز. Tippah شهرستان رهبران و کسب و کار را به شما بگویم بسیار سریع است که ما نتوانیم بدون بیمارستان ما.”

اورژانس مراقبت از آن را ارائه می دهد امری ضروری است بیش از گذشته چند ماه. ده ها تن از COVID-19 بيمار آمده اند از طریق اورژانس بیمارستان اتاق چپمن گفت: ممکن است بسیاری از نیاز به تثبیت و انتقال به بیمارستان های بزرگتر برای مراقبت های ویژه. کوچک شهرستان گزارش شده 138 موارد — هر چند تعداد واقعی است که به احتمال زیاد بالاتر و 11 مرگ و میر در جولای 7, با توجه به, می سی سی پی وزارت بهداشت.

اخبار محلی:برای ممفیس بيمارستان مبارزه COVID-19 گرفتن بیماران به بازگشت یکی دیگر از پرش از روی مانع

مرتبط با:ممفیس-بیمارستان منطقه تنظیم به COVID-19 چالش در حالی که عدم اطمینان بیشتر بافندگی

به عنوان مراقبت های بهداشتی اولیه منابع برای شهرستان و همسایه Benton County هیچ بیمارستان — Tippah شهرستان بیمارستان شده است متعادل چالش های منحصر به فرد ارائه شده توسط یک بیماری همه گیر در کنار کاهش درآمد از لغو روش انتخابی و کاهش اورژانس بازديد در بالا از همیشه بدتر شدن مالی مبارزات دیده می شود تقریبا تمام بیمارستان های روستایی در آمریکا چپمن ستایش بیمارستان 240 کارگران اما اذعان کرد که تلفات و COVID-19.

“برای قرار دادن آن را به وضوح از آنهایی که به طور معمول در خط مقدم هستند خسته — ذهنی جسمی و عاطفی. آنها نگران هستند در مورد بیماران خود بسیاری از آنها را شاهد تسلیم. آنها نگران هستند در مورد خطر انتقال به خانواده ها و جوامع است. علاوه بر این, آنها نگران هستند که آیا یا نه رها کردن بیمار در اعداد و درآمد ضروری خواهد اخراج و یا furloughs,” چپمن گفت. “گذشته از ساعت های طولانی و بی پایان پوشیدن و doffing از (personal protective equipment) آنها ترس است که COVID-19 است برای رفتن به یک ماراتن است و نه یک دو سرعت. آنها به خوبی می دانیم آن است که در اینجا به ماندن است.”

روستایی و جوامع شهری را تجربه کرده اند همه گیر متفاوت اما بیمارستان های روستایی دچار شدید شکست مالی بدون در نظر گرفتن شیوع این ویروس در منطقه خود است. حتی به شهرستانها و استان ها در ادامه به بازگشایی و بیمارستان رزومه روش انتخابی برای برخی از مالی آسیب انجام شده است. به عنوان کسانی که در بیمارستان های روستایی تعطیل ساکنان تبدیل به رشته در بهداشت و درمان بیابان و شهر های کوچک اقتصادهای در حال نابود ایجاد خود حفظ چرخه از مشکلات مالی.

در سراسر اواسط جنوبی و می سی سی پی دلتا بیمارستان های روستایی شده اند در تلاش برای دهه ها به دلیل کاهش جمعیت روستایی و نرخ پرداخت شده به بیمارستان ها توسط شرکت های بیمه خصوصی باقی مانده استاتیک حتی به عنوان حق بیمه افزایش یابد و این تصمیم توسط برخی از کشورها به گسترش مدیکید. بیمارستان های روستایی می تواند تا حد زیادی متفاوت است در اندازه و جغرافیایی جداسازی اما به طور کلی تعریف شده به عنوان کسانی که در یک nonmetropolitan شهرستان یک تعریف است که شامل حدود نیمی از بیمارستان های کشور است. یک پنجم آمریکایی ها بستگی به روستایی بیمارستان به عنوان اولیه خود را, بهداشت و درمان, منابع, با توجه به U. s. سلامت منابع و خدمات دولت است.

از سال 2010 حداقل 16 بیمارستان های روستایی بسته شده اند در تنسی آرکانزاس و می سی سی پی از دست دادن بیش از 500 تخت بیمارستان با توجه به دانشگاه کارولینای شمالی بهداشت روستایی برنامه های تحقیقاتی. در سراسر کشور 19 بیمارستان های روستایی بسته شده و تنها در سال گذشته و 12 بسته اند از ابتدای سال, از جمله Decatur County, بیمارستان عمومی در Decatur County, Tennessee که بسته شده در آوریل 15. بسته شدن بود که با توجه به پتانسیل اعمال متقلبانه توسط شرکت مدیریت بیمارستان نیست این بیماری همه گیر.

در آغاز سال وجود دارد بیش از 200 بیمارستان های روستایی هنوز عامل در سه متحده است. با توجه به گزارش منتشر شده توسط ملی شرکت مشاوره Guidehouse در فروردین 68 درصد از تنسی بیمارستان های روستایی در معرض خطر از بسته شدن بیش از هر کشور دیگر. در آرکانزاس 53 درصد از بیمارستان های روستایی در معرض خطر بسته شدن و 50 درصد از بیمارستان های روستایی در می سی سی پی در نظر گرفته می شوند در معرض خطر بالا. این گزارش بر اساس داده ها از 2019 نیست عامل در اثر این بیماری همه گیر.

ایالت:COVID-19 در معرض بحران نقدی در بسیاری از تنسی, بیمارستان, بالا بردن سرعت یک ‘آهسته حرکت قطار خراب’

بیشتر:رژیم صهیونیستی. لی اعلام $10M در کمک به نگه داشتن بیمارستان های روستایی شناور در طول COVID-19 بحران

تمام بیمارستان ها در معرض خطر بسته شدن در سه کشور ضروری در نظر گرفته شده برای جوامع خود معنی آنها خدمت می کنند در معرض خطر از نظر جغرافیایی جدا شده جمعیت و اقتصادی ستون.

‘یک طوفان کامل از آسیب رساندن پیامدهای مالی’

در می سی سی پی و تنسی اقتصاددانان مدیران بیمارستان و بهداشت و درمان سیاست کارشناسان ذکر شده اند نه در حال گسترش مدیکید به عنوان یکی از دلایل اصلی بیمارستان های روستایی در حال مبارزه برای زنده ماندن.

جمهوری خواهان در می سی سی پی امور خارجه مقننه مسدود پزشکی گسترش طرح در سال 2013 برخی با استناد به نگرانی در مورد افزایش هزینه های بهداشت و درمان و دیگران گفت: آنها تا به حال دیده نشده شواهدی وجود دارد که گسترش این برنامه موثر خواهد بود. تنسی اولین بار است که دولت به پیشنهاد رفتن به یک بلوک-اعطای کمک های مالی فرمول برای مدیکید است که صریحا panned توسط بهداشت و درمان جامعه است. که پیشنهاد این است که هنوز هم در انتظار تایید از مراکز مدیکر و مدیکید خدمات.

Timothy H. Moore, رئيس جمهور و مدیر عامل شرکت می سی سی پی انجمن بیمارستان کشید یک خط مستقیم بین گسترش مدیکید و کسانی که پولی گلایه.

“آینده از بیمارستان ها در شمال می سی سی پی در یک نقطه بحرانی,” او گفت:. “خود را در آینده و به احتمال زیاد آینده جوامع آنها خدمت تعیین خواهد شد در بخشی بزرگ بر اینکه آیا می سی سی پی را رهبری می کند, بهداشت و درمان, یک اولویت و توقف بازی سیاست با سلامت مردم است.”

الیوت فیشمن ارشد مدیر سیاستگذاری سلامت در خانواده آمریکا گفت: بیمارستان های روستایی در خدمت تعداد زیادی از مردم که در حال ایجاد. در حال حاضر حاشیه نازک — نتیجه داشتن یک کوچکتر بیمار استخر برای جذب هزینه های ثابت در حال اجرا یک بیمارستان کشیده شد کاغذ نازک به عنوان روش انتخابی از بین رفته در طول خاموش شدن ناگهانی. نه همه آن دسته از بیماران در حال بازگشت به همه چیز باز است.

در حالی که داشتن پایین تر COVID-19 گسترش در جامعه است که غیر قابل انکار یک چیز خوب این همچنین بدان معنی است که حتی کمتر از بیماران که به بیمارستان.

“آنها واقعا در حال حاضر فقط یک طوفان کامل از آسیب رساندن پیامدهای مالی,” فیشمن گفت: از بیمارستان های روستایی. “آنها در حال از دست دادن افرادی که می توانید خاموش, بهداشت و درمان, آنها نمی گرفتن درآمد در کشورهای بدون بسیاری از COVID-19 گسترش آنها در حال گرفتن درآمد حاصل از آن و آنها تعداد زیادی از مردم که در حال ایجاد.”

در حالی که آن را اکسیر فیشمن گفت: بیمارستان های روستایی تا حد زیادی مراتب بهتر در آمده است که گسترش مدیکید که در آن دولت فدرال می پردازد 90 ٪ از هزینه. بسیاری از ایالات پوشش که باقی مانده 10 درصد مالیات بیمارستان ساخت برنامه درآمد خنثی و گاهی درآمد ژنراتور, برای کشورهای, او گفت:.

بازگشایی برنامه:“من فکر نمی کنم رفتن گزینه خوبی است’: کارشناس می گوید Shelby County می توانند یاد بگیرند برای زندگی در فاز 2

بیشتر:ممفیس-بیمارستان منطقه راه اندازی مجدد روش انتخابی یک مزیت به بيماران و بيمارستان خط پایین

در سال 2012 باب نیل اقتصاددان ارشد با می سی سی پی, موسسات آموزش عالی انجام یک تجزیه و تحلیل از نتایج بالقوه گسترش مدیکید در دولت است. او گفت: به تازگی پزشکی گسترش می توانست هزینه می سی سی پی در حدود 350 میلیون دلار — دولت بودجه صندوق به طور کلی بود 5 میلیارد دلار در زمان — اما این است که دولت هزینه های پزشکی افزایش دادند صرف نظر از اینکه برنامه گسترش یافت.

“نتایج حاصل از این مطالعه نشان داد که افزایش هزینه های بهداشت و درمان در می سی سی پی منجر به نه تنها بیشتر ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی اما این امر می تواند به تقویت اقتصاد,” او گفت:.

شغل که ایجاد خواهد شد خواهد پرداخت و بالاتر از متوسط دستمزد برای دولت و کسانی که مردم را از پرداخت مالیات و حقوق خود را صرف محلی نیل گفت. وی گفت: گسترش مدیکید شد, عامل مهمی در, می سی سی پی را در بیمارستان های روستایی’ مبارزات اما گفت که این امر می تواند ساده به کراوات تمام بیمارستان ها’ مشکلات به آن است.

“می سی سی پی است که یکی از فقیرترین کشورهای در کشور برخی از پایین ترین سرانه درآمد (و) آن را بسیار روستایی, دولت,” او گفت:. “کسانی که زندگی در مناطق روستایی به طور معمول در خانه فقیر و باید بیشتر مسائل مربوط به سلامت و بنابراین داشتن یک بیمارستان در این نزدیکی هست بسیار مهم است. اما از آنجا که مناطق روستایی بسیار نازک جمعیت آن باعث می شود آن را دشوار برای بیمارستان ها باقی می ماند مالی قابل دوام.”

اثر موج دار شدن

روستایی است در یک اتوبوس کلمه توصیف مناطق به عنوان متنوع به عنوان افرادی که آنها را زنده نگاهدارد. اما مناطق روستایی در سراسر کشور در حال تجربه مشابه جمعیتی شیفت. و جمعیت روستایی در حال کوچکتر شدن فقیر و مسن تر است.

به عنوان کسانی که ادامه روند تعادل پرتو بیمارستان های روستایی در حال راه رفتن نازک تر می شود و بیشتر در پاییز خاموش تنظیم در حرکت اقتصادی مارپیچی در جوامع پشت سر گذاشت.

بیشتر:ممفیس-بیمارستان منطقه تنظیم به COVID-19 چالش در حالی که عدم اطمینان بیشتر بافندگی

شلبی کانتی:به عنوان COVID-19 بستری شدن در بیمارستان همچنان بیمارستان انجام در مقیاس بزرگ داخلی تست

“نه تنها آنها بهترین شغل با درآمد اما آنها جامعه بزرگترین کسب و کار به طوری که افرادی که ارائه کالا و خدمات به کسانی که رنج می برند, فوق العاده,” نیل گفت. “زمانی که در بیمارستان بسته کردن همه از درآمد که صرف شد در جامعه از افرادی که در آنجا کار می کرد از بین می رود و قرار می دهد که حتی فشار بیشتری بر اقتصاد در آن مکان روستایی. و برای اضافه کردن توهین به جراحت آن باعث می شود آن را تقریبا ممکن است برای جذب کسب و کار جدید به حرکت در.”

یک روستایی بیمارستان بسته شدن اثرات تقریبا در هر جنبه از جامعه است. پزشکی حرفه ای که مشغول به کار وجود دارد حرکت به دور به دنبال شغل جدید است. این کافی شاپ که سوخت خود را صبح و شام است که آنها را تغذیه ناهار شروع به مبارزه است. محلی حوزه های قضایی دست از مالیات بر درآمد.

“از دست دادن مشاغل و ساکنان تاثیر منفی در پایه های مالیاتی در جامعه کاهش منابع در دسترس برای مدارس و دیگر خدمات عمومی به طور بالقوه موثر بر مشاغل در بخش دولتی نیز گفت:” Girmay Berhie رئیس دانشکده علوم بهداشت در دانشگاه ایالتی جکسون.

اگر کیفیت مدارس و خدمات عمومی کاهش می یابد, آن را می شود سخت تر برای جذب ساکنان جدید و کسب و کارهای جدید, و آن را بسیار دشوار است برای بازیابی از مالی عواقب ناشی از یک بیمارستان بسته شدن.

روستایی بیمارستان تعطیلی نیز جدی برای انشعابات سلامت جمعیت آنها خدمت می کنند. آن را می سازد آن را سخت تر برای مردم را به گرفتن وقت ملاقات با متخصصان مانند متخصصین مغز و اعصاب و قلب و عروق — بسیاری از آنها نیاز به ارجاع از پزشک مراقبت های اولیه — و برای زنان باردار برای دسترسی به زنان Berhie گفت.

محلی خدمات آمبولانس دریافت نازک کشیده حمل و نقل اورژانس بیماران دورتر. که باعث افزایش هزینه خدمات اورژانس و نگه می دارد آنها را اشغال کردند برای مدت طولانی از زمان قرار دادن جامعه در معرض خطر باید یکی دیگر از اورژانس رخ می دهد. اگر آینده نزدیک ترین بیمارستان به اندازه کافی دور, خانواده های بیماران نیاز به حساب هزینه مسکن و غذا و حقوق و دستمزد از دست رفته برای زمان دور از کار.

حمل و نقل به صورت معمول قرار ملاقات های مشکل تر می شود و گران قیمت است و برای افراد با محدود پول یا تحرک آن می تواند تبدیل غیر ممکن است. برای افرادی که در کار کشاورزی یا تولید و مصرف یک روز تمام به سفر به و از قرار ملاقات های پزشکی غیر ممکن است. Behrie گفت: بسیاری از مردم به سادگی چشم پوشی از درمان های پزشکی.

“برای برخی از, سفر فواصل بزرگ برای مراقبت از می توانید مانند رفتن به یک سرزمین خارجی,” او گفت:.

تغییر ماهیت دارو

کوچکتر جوامع روستایی تمایل به تنگ گره. مردم غذا خوردن در رستوران همان فروشگاه در همان فروشگاه های مواد غذایی به همان کلیساها حضور در همان بازی های فوتبال در شب جمعه و فرزندان خود را به همان مدارس. مردم اغلب خود را می دانم پزشکان خارج از محدوده بیمارستان. آنها اعتماد آنها و به احتمال زیاد با آنها صادق است که هر پزشک خواهد گفت: ضروری است که به ارائه مراقبت با کیفیت.

یکپارچه بودن به جامعه راه روستایی بیمارستان است که می توانید آنها را در یک موقعیت منحصر به فرد قادر به ارائه استثنایی مراقبت Behrie گفت. ژاک چندلر معاون اجرایی رئیس جمهور و رئیس استراتژی افسر باپتیست سیستم بهداشت و درمان موافقت کرد.

باپتیست به اجرا در شبکه ای از بیش از 30 بیمارستان در تنسی می سی سی پی و آرکانزاس از جمله در مناطق روستایی شهرستان و چندلر کار کرده است به عنوان یک مدیر در برخی از این مکان است. او گفت: ماهیت دارو در حال تغییر است.

“این فقط علائم حیاتی. این است چگونه سلامت روان خود را چگونه خواب خود را چه هستند و منابع مالی خود را مانند آنچه که سطح استرس خود را,” او گفت:. “این پرسیدن” چرا ” برای مرد به طور معمول از آمدن به استروژن نه تنها ثبات و فرستادن او به خانه… شما شروع به حفر با چرا, چرا, چرا و شما را در درک مردم است.”

هنگامی که بیماران خود اعتماد پزشکان و پزشکان دانستن بیشتر در مورد زندگی بیماران خارج از اتاق معاینه می شود آن را آسان تر برای پاسخ به این سوالات و بیماران دریافت بهتر مراقبت های پزشکی به دلیل آن است. اگر بیشتر بیمارستان های روستایی نزدیک در طول یا پس از همه گیر صدها هزار نفر در خدمت بیمارستان های روستایی را رنج می برند.

“ما در یک وضعیت که در آن بسیاری از بیمارستان های روستایی در حال مبارزه برای زنده ماندن و آنها انتقادی آنها مهم به مردم در آن جوامع” چندلر گفت.

‘آن را بیش از حد کوچک است’

آرکانزاس را گسترش مدیکید دیده است و کمتر روستایی بیمارستان تعطیلی از تنسی و می سی سی پی در سال های اخیر است. اما آن روستایی و بیمارستان نیست ایمنی بدن به مشکلات مالی و Jodiane Tritt, معاون اجرایی رئیس جمهور از بیمارستان آرکانزاس انجمن نگران است COVID-19 را فشار برخی از آنها بیش از مالی آستانه.

در سراسر ایالت آرکانزاس بیمارستان ها صرف $35 میلیون مقاوم سازی اتاق بیمارستان و خرید تجهیزات برای آماده شدن برای COVID-19. از ماه مارس تا اوایل ماه ژوئن داشته سرپایی کاهش یافته است 35 درصد در سراسر کشور و اتاق اورژانس کاهش یافته و حدود 47 درصد Tritt گفت: افزایش دادن به نگرانی که حمله قلبی و سکته مغزی در بیماران در حال مرگ هستند در خانه و نه به دنبال مراقبت های اضطراری.

در مارس و آوریل به تنهایی آرکانزاس بیمارستان از دست داد $271 میلیون نفر در انتظار درآمد. متوسط پرداخت برنامه حفاظت از وام از انجمن کسب و کار کوچک دریافت شده توسط آرکانزاس بیمارستان شده است 3 میلیون دلار, او گفت:.

“من فکر می کنم واقعا وجود دارد یک ادراک است که در یک کافی تزریق دلار از دولت فدرال و ما فقط دیدن نیست که” Tritt گفت. “ما بسیار سپاسگزار برای کمک که ما در حال گرفتن و شما نمی خواهید به شکایت دارند که آن را بیش از حد کوچک است. اما آن را بیش از حد کوچک است.”

روستایی بیمارستان فرو می ریزد و همچنین افزایش فشار در بیمارستان های بزرگتر در منطقه خود را که در حال حاضر دریافت بیمارانی که نیاز به فراتر از آنچه در یک بیمارستان کوچک ارائه می کنند.

مایکل Givens, مدیر, سنت Bernards مرکز پزشکی در جنسبرو گفت: سنت Bernards سیستم در خدمت 640,000 مردم در سراسر 23 شهرستان در شمال شرق آرکانزاس بین بیمارستان در Jonesboro, Crossridge بیمارستان جامعه در وین پنج رودخانه های مرکز پزشکی در Pocahontas و لارنس در بیمارستان یادبود در Walnut Ridge است که متعلق به Lawrence County اما در عمل با سنت Bernards.

بیمارستان در جنسبرو گرفته شده در COVID-19 بيمار از آن سه کوچکتر بیمارستان ها و دیگر بیمارستان های روستایی در سراسر شرق آرکانزاس که اصلا توانایی به رسیدگی به موارد نیاز به مراقبت های ویژه. مانند هر دیگر در بیمارستان, آنها تا به حال به مکث روش انتخابی و مقابله با مربوطه کاهش در درآمد.

و همه گیر نشده اتفاق افتاده در یک خلاء است. جنسبرو بود ضربه توسط یک گردباد در ماه مارس است. وجود دارد هیچ تلفات اما عمده خسارات در شهر و برخی از کارکنان بیمارستان بودند خانه های خود را نابود مسلمات گفت.

در بالا از این چالش ها هیچ کس نمی داند که این بیماری همه گیر به پایان خواهد رسید.

“شما ممکن است دیدن عود در پاییز که شما ممکن است نه دیدن عود در پاییز” مسلمات گفت. “فقط وجود دارد بسیاری از ناشناختهها در حال حاضر.”

جوامع روستایی ادامه به صبر

که عدم قطعیت ممکن است به نظر می رسد حتی بیشتر تلفظ برای جوامع روستایی و بیمارستان ها که دیده نمی شود همان سطح از موارد بستری شدن در بیمارستان و مرگ و میر به عنوان مناطق مترو. روستایی و شهری امریکا را تجربه کرده اند همه گیر متفاوت گفت: نیک Lewis, مدیر عامل شرکت, Hardin, مرکز پزشکی در ساوانا در ایالت تنسی آمریکا.

“برای یک جامعه روستایی به عنوان با بسیاری از این بیماری همه گیر ایجاد یک بازی انتظار. اولیه گزارش های خبری ایجاد یک حالت وحشت در چشم همگان,” او گفت:. “کارکنان آماده برای یک برنامه به طور بالقوه قریب به اتفاق وضعیت و سپس آنها صبر و صبر و صبر. کارکنان زندگی می کنند روز به روز در hyper-هوشیار حالت آماده سازی است. آن را استرس زا و طول می کشد تلفات.”

Hardin مرکز پزشکی تا به حال توقف روش انتخابی با وجود داشتن بستری COVID-19 مورد تا اواسط ماه مه لوئیس گفت. از ژوئیه 7 وجود دارد 115 موارد گزارش شده و هفت مرگ در Hardin County, با توجه به وزارت بهداشت دولت. به عنوان تنسی در ادامه به بازگشایی لوئیس گفت که او انتظار دارد یک چشم انداز مثبت.

“ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی در جوامع شهری با تجربه تعداد زیادی از بیمار مرگ و میر بیش از یک دوره نسبتا کوتاه و غیر قابل تصور در راه ایجاد باور نکردنی, کابوس” لوئیس گفت. “در انتهای دیگر این طیف روستایی امریکا می ایستد گارد و آماده به نبرد اما هنوز هم ما صبر کنید.”

به عنوان آنها صبر مالی clock همچنان به تیک تیک کردن و جوامع روستایی همچنان به تعجب چه مدت مالی خود را اساس زنده خواهد ماند.

Corinne کندی است که یک خبرنگار برای تجاری تجدید نظر شود. او را می توان از طریق ایمیل در [email protected] و یا در توییتر @CorinneSKennedy

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>