شهر ساحلی دایتونای فلوریدا. — راننده نسکار Ryan Newman ذکر شده بود در شرایط جدی و درمان در شهر ساحلی دایتونای بیمارستان پس از درد و رنج وحشتناک تصادف فقط به عنوان دنی Hamlin برنده دیتونا 500 دوشنبه در Daytona International Speedway.

نیومن تیم Roush Fenway مسابقه با صدور بیانیه ای در مدت کوتاهی پس از 10 p. m. و با یک به روز رسانی نیومن بیماری است.

“رایان نیومن در حال درمان در هالیفاکس مرکز پزشکی” این بیانیه را بخوانید. “او است که در بیماری جدی است اما پزشکان نشان داده اند جراحات او هستند نه تهدید کننده زندگی.

“ما درک افکار و دعاهای خود را و از آنها بخواهید که به شما احترام حریم خصوصی رایان و خانواده اش در طول این زمان. ما قدردانی از صبر و همکاری شما را و ما را از ارائه اطلاعات بیشتر آن را به عنوان در دسترس می شود.”

نیومن در شماره 6 فورد رسید به سرب در آخرین دامان نژاد — که با تاخیر از روز شنبه به دلیل بارش باران — با کمک فورد هم تیمی Ryan Blaney. اما نیومن خودرو تبدیل شده و ناودان به دیوار بعد از تماس بیشتر از Blaney شماره 12 كه بدبختانه به هوا قبل از اینکه ضربه سخت دوباره توسط Corey LaJoie فورد قبل از فرود بر سقف آن و لغزیدن در سراسر آهنگ.

آتش و جرقه شات از این خودرو به عنوان آن را تضعیف از مسیر و بر روی جاده گودال.

نجات کارگران با عجله به ماشین و کار برای چند دقیقه به آن را درست و نیومن از ماشین. آمبولانس رفتگان دیتونا را frontstretch در 8:10 p. m. با صدای در با توجه به دیتونا بیچ اخبار-مجله.

“من امیدوارم که او همه حق است ،” قابل ملاحظه متزلزل Blaney گفت: در جاده گودال پس از اتمام دوم. “که نگاه واقعا بد است و نه چیزی است که شما می خواهید به انجام. قطعا غیر عمدی است.

“من فقط ارتکاب به هل دادن او را به برنده شدن در یک بار او مسدود شده یک زن و شوهر بار بود نوع ضرب و شتم. فقط امیدوارم رایان همه حق است. آن را بمکد به از دست دادن یک مسابقه اما شما هرگز می خواهید برای دیدن هر کسی صدمه دیده است.”

Hamlin برنده دوم مستقیم دیتونا 500 در حالی که کریس Buescher سوم به پایان رسید. مالک تیم Joe Gibbs بارها و بارها عذرخواهی کرد برای جشن کرد و گفت این تیم را متوجه شدت نیومن را خراب کردن.

رفتن به دامان نهایی Hamlin در شماره 11 تویوتا بود با نیومن و Blaney درست پشت سر او بود. دو فورد رانندگان رفت و به پایین مسیر و Blaney داد نیومن یک فشار بزرگ به عنوان هر دو آنها گذشت Hamlin در سیرجهت مخالف مبداء مسابقه از 2.5 مایل آهنگ.

با Hamlin در سوم او سپس به Blaney فشار آنها به عنوان تعقیب نیومن.

“یک اجرای بزرگ و [Hamlin] بود هل دادن ما بسیار سخت” Blaney خدمه رئیس تاد Gordon گفت: ایالات متحده آمریکا امروز ، “تا به حال اجرا است و شما باید سعی کنید به آن را. رایان پایین کشیده در مقابل آن و Blaney سعی کردم به او فشار. و ماشین نیست کاملا خط تا و او چرخید.”

Blaney گفت که او در تلاش بود به فشار نیومن جلوتر از Hamlin سعی کنید برای به دست آوردن یک فورد به پیروزی لین به جای تویوتا, اما آن را “فقط نوع بازی کردن در [Hamlin را] به نفع.”

“ما در آینده خیلی سریع آن را سخت را سریع حرکت می کند به خصوص با کسی که هل دادن شما” Blaney گفت.

“او مسدود و سپس او مسدود پایین بیش از حد و در آن نقطه زمانی که او مسدود پایین من فقط متعهد به هل دادن سعی کنید برای به دست آوردن یک فورد را به نفع خود به جای [Hamlin].”

نگران نیومن وضعیت Blaney تصریح کرد که باعث او را به چرخش غیر عمدی بود.

“من خواهد بود [متزلزل] هم اگر نگاه کردم که” گوردون گفت: در مورد راننده خود را. “متاسفانه این محصول از آنچه در این بسته است و چقدر از اجرا شما را در همه چیز. امیدوارم Ryan Newman همه حق است.”

کمک: این شهر ساحلی دایتونای اخبار مجله

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im