سنت آرنولد بسته رستوران برای ناهار خوردن در

سنت آرنولد باغ آبجو و رستوران 2000 لیون است که بسته شدن آن در فضای باز ناهار خوری منطقه به دلیل به ایالت تگزاس فرمانداری ناگهان تصمیم به محدود کردن برخی از رستوران ها’ ناهار خوردن-در عملیات خود را بر اساس فروش الکل.

نیاز های جدید به طور نامتناسبی تحت تاثیر کارخانه های لبنی نیز که در خدمت مواد غذایی به دلیل محاسبه جدید باید شامل خرید و فروش آبجو به توزیع, در علاوه بر این به مشتریان است که 51 درصد کلاه فروش الکل با توجه به آزادی مطبوعات شکل سنت آرنولد.

در حالی که آبجوسازی است که در کنار رستوران این محاسبات را تحت تاثیر قرار رستوران توانایی به کار خود غذاخوری در فضای باز که در آن بازگشایی دو هفته پس از اعمال محدودیت برای ناهار خوردن در برداشته شد. در حال حاضر نتیجه منجر سنت آرنولد به ارائه منظقه سرویس تنها برای غذا و آبجو به رفتن. این می تواند منجر به از دست رفتن 75 شغل به عنوان رستوران عملیات را مجبور به رفتن به یک اسکلت خدمه آزادی مطبوعات می گوید.

Saint Arnold's Beer Garden and Restaurant offers a great outside view of Houston.

سنت آرنولد باغ آبجو و رستوران ارائه می دهد بزرگ در خارج مشاهده هوستون.

عکس کلودیا Casbarian

بنیانگذار براک واگنر است به نقل از آزادی مطبوعات گفت: “ما تصمیم به سرمایه گذاری در ساخت یک خانواده دوستانه رستوران است که می تواند یک مقصد Houstonians خواهد بود افتخار… شمارش آبجو ما فروش به توزیع کنندگان به عنوان اگر آن را به فروش می رسد در رستوران مخالف عقل سلیم است. ما خواستار فرماندار به این رفع آسان به طوری که ما می تواند به حفظ 75 همکاران که موقعیت خواهد شد در غیر این صورت حذف شود.”

The stunning painted cathedral interior has been closed since restrictions began.

خیره کننده نقاشی کلیسای جامع داخلی بسته شده است پس از اعمال محدودیت آغاز شد.

عکس کلودیا Casbarian

واگنر می پرسد که حامیان مودبانه و با احترام تماس با فرماندار ابوت را به اجازه دهید آنها را می دانم که جدید محاسبه مضر است و خرید و فروش الکل باید بر اساس رستوران فروش به تنهایی. طرفداران همچنین می توانید صدای جیر جیر فرماندار @GovAbbott و @GregAbbott TX.

موثر رستوران خواهد برگرداندن به منظقه را-در حالی که انتظار کلمه از دولت است.

Saint Arnold's sandwiches can be picked up curbside with a six-pack or two.گسترش

سنت آرنولد ساندویچ می توان برداشت منظقه با شش بسته و یا دو.

عکس Lorretta دکتر ruggier

وجود دارد برخی از خبر خوب برای سنت آرنولد طرفداران. آبجوسازی خواهد شد نورد از چندین ویژه منتشر شده در این هفته می توان آنها را برداشت تا از طریق درایو از طریق همراه با برخی از مواد غذایی خوشمزه. پوشیدن ماسک خود را و پشتیبانی هوستون قدیمی ترین صنایع آبجوسازی از طریق این بی سابقه بار.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>