سنت لوئیس مدارس به دانش آموزان ارائه وعده های غذایی در طول منطقه بسته شدن

برای بزرگنمایی کلیک کنید Saint Louis Public Schools have released an official meal plan for students throughout the duration of the COVID-19 closures. - FLICKR/ AU KIRK

  • فلیکر/ Au کرک
  • سنت لوئیس مدارس دولتی منتشر کرده اند یک مقام رسمی برنامه غذایی برای دانش آموزان در طول مدت COVID-19 تعطیلی.

شروع فردا حداقل تا مارس 3, تمام, عمومی, منشور کاتولیک و محدود مدارس را برای جلوگیری از گسترش بیشتر این COVID-19 coronavirus.

اگر چه این یک اندازه گیری لازم برای بهداشت عمومی مدرسه تعطیلی غرفه به صدمه زدن به دانش آموزان و خانواده های آنها که تکیه بر رایگان یا ارزان صبحانه و ناهار از برنامه های. در شهرستان حداقل در سنت لوئیس مدارس دولتی منطقه در حال حاضر یک راه حل است.

در این شب لوئیس نی رئیس هیئت aldermen در شهرستان های مشترک یک برنامه عمل در توییتر بود که توزیع شده از شهرستان در بخش بهداشت و درمان به تمام aldermen ترسیم یک بیماری همه گیر برنامه غذایی برای تمام دانش آموزان ثبت نام شده در سنت لوئیس مدارس دولتی.

برنامه غذایی متحده که در این منطقه را فراهم خواهد کرد, دانشجو, وعده های غذایی در طول شیوع همه گیر برای کودکان سنین هجده و جوان در مدرسه خاص در سایت در سراسر شهرستان. هر دو با شتاب-و-رفتن غذا و تنقلات در دسترس خواهد بود در حالی که منابع تاریخ و زمان آخرین. یک لیست کامل از مدرسه در سایت های ذکر شده در زیر. آنها برنامه ریزی برای خدمت به وعده های غذایی از ساعت 8 صبح تا ظهر.

دانشجو شناسه لازم نیست, اما خود دانش آموزان باید به خدمت گرفته شود. برای کسب اطلاعات بیشتر, بازدید, شهرستان, صفحه رسمی اختصاص داده شده به برنامه است.

در اینجا لیست کاملی از سایت های دانش آموزان و خانواده های آنها می توانید انتخاب کنید تا گرفتن و رفتن غذا و تنقلات از جمله تاریخ وعده های غذایی ارائه خواهد شد:

برای بزرگنمایی کلیک کنید screen_shot_2020-03-17_at_6.54.18_pm.png
برای بزرگنمایی کلیک کنید screen_shot_2020-03-17_at_6.54.26_pm.png

دنبال لیز میلر در توییتر @lizzaymillah. ما همیشه گرسنه برای راهنمایی و بازخورد. ایمیل نویسنده در [email protected]

  • ثبت نام برای خبرنامه هفتگی ما به دریافت آخرین اخبار همه چیز برای انجام و مکان برای غذا خوردن در حال تحویل به صندوق پستی خود را.
  • ما را دنبال کنید در Facebook, Twitter و Instagram

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>