ساندرز قطره

باعث می شود ‘دشوار و دردناک” تصمیم به رها کردن

دموکرات نامزد انتخابات ریاست جمهوری آمریکا به مردم ایران ، برنی ساندرز (I-Vt.) کاهش یافته است از انتخابات ریاست جمهوری, ساخت سابق آمریکا از این presumptive مهاجرت و کاهش هر گونه فشار به برگزاری مقدماتی در یک زمان اجتماعی فاصله.

ساندرز به حال حمایت برای اینترنت با سرعت بالا برای همه برنامه ریزی که انجام آن توسط بودجه دولت buildouts تنظیم تجاری نرخ پهنای باند و شکستن و یا تنظیم “اینترنت انحصارات.”

ساندرز در جریان زندگی خود را از منزل ورمونت اعلام کرد این تصمیم پس از افزایش تماس های او را به تعظیم داده بایدن نماینده سرب و زمان همه گیر. ساندرز نشانه های او می تواند به تعداد نمایندگان, بیش از حد, اما با استفاده از این اطلاعیه به زمین ایده های خود را به جای تجمع در اطراف بایدن.

ساندرز گفت: آینده کشور همچنان با ایده های خود را.

او گفت: او خواست او می تواند به هواداران خود بهتر news اما در حال حاضر 300 نمایندگان پشت بایدن مسیر خود را به ریاست جمهوری نمی خواهد موفق شود. او گفت: اگر به اعتقاد او وجود دارد امکان پذیر مسیر به نامزدی او ادامه خواهد داد.

اما او گفت: او را به ادامه مبارزه برای ایده های خود را و برای مردم سخت ترین ضربه گیر با تشکر از حرص و آز شرکت های بزرگ که منجر به نابرابری درآمد. او گفت: او را به ادامه مبارزه برای عدالت است. او تبریک گفت جو بایدن که او را به نام یک مرد مناسب و معقول اما بود که طول شاخه زیتون حداقل در حال حاضر. او همچنین گفت که او می ماند در انتخابات و سعی کنید و جمع آوری نمایندگان به عنوان بسیاری از که ممکن است, بنابراین او می تواند اعمال نفوذ بر حزب پلت فرم.

اما او روشن ساخته است که او کمک خواهد کرد بایدن شکست آنچه که او به نام خطرناک ترین رییس جمهور در تاریخ مدرن است. “لطفا برای ماندن در این مبارزه با من. مبارزه همچنان ادامه دارد.”

ذکر شده در بالا جمهور توییتی زیر اعلام شده است:

“سناتور ساندرز یک رهبر در کشور ما و سزاوار اعتبار فوق العاده ای برای هل دادن ما به طور کامل در آغوش مترقی ارزش برابری اقتصادی, بهداشت و درمان برای همه, آب و هوا و عدالت و امریکا که با این نسخهها کار برای خانواده های طبقه کارگر نه تنها ثروتمند و شرکت های بزرگ گفت:” نامزد سابق تام Steyer. “پیام خود را ایجاد یک جنبش جوان آمریکایی اختصاص داده شده به تغییر سیستم سیاسی ما برای بهتر یک جنبش است که مدت طولانی دوام بیاورید هر یک نامزدی. ما نیاز به این جوان آمریکایی از تمام جنبه های زندگی, اگر ما می رویم به شکست دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در نوامبر است.”

“او در طول زندگی حرفه ای برنی ساندرز نشان داده است این نوع از صحت و وضوح و شور و شوق است که کار مردم باید رهبران خود گفت: تشکر. Pramila Jayapal (D-شستشو.), که مبارزه برای Sanders.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>