ساندرز هنوز در انتخابات ریاست جمهوری


می گوید: یکشنبه مناظره تلویزیونی کمک خواهد کرد که تعیین شده است که مغلوب ساختن پیشی جستن شخص برتر از اقران

سناتور. برنی ساندرز گفت: دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن یک نژادپرستانه جنسیتی ای, دشمن بیگانه و مذهبی بزرگترین و باید از بین برود و او است که هنوز فرد در انجام آن چیزی است که او امیدوار است تا در آینده مناظره تلویزیونی با جو بایدن.

ساندرز در کنفرانس مطبوعاتی (جریان در Facebook صفحه) پس از نمایش ناامید کننده در روز سه شنبه مقدماتی (10 اسفند) گفت: اکثریت مردم آمریکا حمایت خود را از دستور کار مترقی و او هنوز در حال برنامه ریزی برای پیشبرد آن در کمپین بلیزرز.

ساندرز گفت: مبارزات انتخاباتی خود نه تنها هنوز هم برنده ایدئولوژیک بحث اما نسل بحث است. او با اشاره به این که حریف خود را جو بایدن در حالی که به خوبی انجام می دهند با مردم بیش از سن 65 مبارزات انتخاباتی خود ادامه داد و به پیروزی اکثریت قریب به اتفاق آرا از افراد و نه فقط در 20 اما 30 و 40.

با توجه به این که او گفت: به دموکراتیک استقرار به پیروزی در آینده آن را مورد نیاز برای جذب رای دهندگان که خواهد ساخت که آینده است.

او همچنین گفت که او از دست دادن این بحث بیش از electability به بایدن–ساندرز به شدت مخالف است که او کمتر است electable – و گفت که او به دنبال به جلو به مشارکت در بحث با بایدن یکشنبه (15 مارس) در سی ان ان.

ساندرز گفت که در یک بحث کمک خواهد کرد تا تعیین کند که آیا او و یا بایدن در بهترین موقعیت برای سرنگون مغلوب ساختن پیشی جستن و همچنین پیشبرد سیاست های ساندرز می گوید لازم برای پایداری دموکراسی و این سیاره است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>