ضد عفونی کننده کاغذ توالت و AR-15s: Tennesseans ضربه محکم و ناگهانی اسلحه و مهمات در طول شیوع کروناویروس

Richard Boone, مدیر Smyrna تفنگ تشبیه افزایش تفنگ خرید به عجله بر روی کاغذ توالت در هفته های اخیر.

“آنها می ترسند, عادلانه, پس, فروشگاه اسلحه در حال رفتن به shut down” بون گفت. “فقط مانند کاغذ توالت آنها می خواهند به آن را دریافت کنید در حالی که آنها می توانند.”

به عنوان Tennesseans در حال ساخت مطمئن شوید که آنها به اندازه کافی ضد عفونی کننده, حمام, لوازم و ملزومات آنها را از طریق طولانی قرنطینه تحریک coronavirus شیوع آنها نیز با توجه به راه های دیگر برای محافظت در برابر زمان نامشخص است. با از دست دادن شغل و مختل جریان درآمد سوخت رسانی اضطراب به صورت محلی و در سطح جهانی بسیاری از ساکنان در حال ارزیابی استفاده از حفاظت.

“آنها می ترسند,” بون گفت. “هنگامی که آن را حق می آید به آن, شما باید برای دفاع از خود را در یک وضعیت بد است.”

عضویت در خبرنامه: ایمن ماندن و آگاهانه با به روز رسانی در گسترش coronavirus.

بون گفت که او از دیدن تعداد زیادی از اولین صاحبان اسلحه و یک افزایش قابل توجهی در مشتریان زن. اغلب زنان در خواهد آمد با مردان اما به ندرت خود به خود. در روزهای اخیر زنان مشتریان را ساخته اند تا حدود 30 درصد از فروش خود را. مشتریان علاقه مند در اسلحه و آر-15s.

بون گفت که او آماده کرده بود برای فروش بیشتر به دلیل آن است که بازپرداخت مالیات های نجومی و از آنجا خارج شده و متوقف شده بود فروش برخی از مهمات. اما مازاد بوده و به سرعت فرسایش توسط تقاضا به کوروناویروس.

“من تمیز کردن او گفت:” برخی از انواع مهمات و اسلحه.

تنسی دفتر تحقیقات فرآوری بیش از 14,600 اسلحه گرم معاملات بین 12 مارس و آوریل 16. این تعداد 85 درصد بالاتر از قابل مقایسه با دوره پنج روز در ماه فوریه هنگامی که تقریبا 8,000 معاملات پردازش شد.

TBI مقامات روز جمعه گفت: آنها تا به حال تجربه تاخیر در پردازش اسلحه گرم چک های پس زمینه به دلیل هجوم درخواست و به دلیل یک عضو هیات تشخیص داده شده بود با COVID-19 باعث محدود کارکنان دسترسی به TBI امکانات. وجود دارد نیز شده بود یک مشکل فنی است که برای یک ساعت به طول انجامید.

جف کلاغ صاحب اسلحه گرم در فروشگاه Raven 1 تاکتیکی در پلزنت ویو تنسی برآورد فروش رفته به میزان 70 درصد از نگرانی های اطراف coronavirus. کسب و کار خود را تا به حال بهترین مارس پس او شروع به فروش سلاح گرم در حدود هشت سال پیش. این ماه است که به طور معمول آهسته تر چرا که مردم تمایل به صرف درآمد یکبار مصرف در سفر به جای.

“در هر زمان وجود دارد وحشت مردم در حال رفتن به خرید آنچه به نظر آنها تامین اضطراری. برای برخی از کسانی که مردمی که برای رفتن به اسلحه و مهمات” کلاغ گفت. “آنها نگران توانایی قادر به مراقبت از خود.”

همان نگرانی و احتیاط رانندگی برخی از افراد را به خرید اسلحه به دلیل COVID-19 نیز رانندگی کسانی که محروم از خرید اسلحه برای کشف گزینه های قانونی. نشویل وکیل مدافع جنایی David Raybin از وی اخذ شده است چندین تماس و ایمیل — ده ها تن در یک روز — درخواست او را مردم چگونه ممکن است خود بازگرداند اسلحه گرم ،

“ما در حال گرفتن تعداد زیادی از تماس های تلفنی از مشتریان بالقوه که می خواهید برای بازگرداندن اسلحه گرم و حقوق” Raybin گفت.

آن دسته از مشتریان آینده نگر هستند و محروم از داشتن یک اسلحه برای دلایل مختلف اغلب برای داشتن یک جنایت اعتقاد Raybin گفت. آنها به طور کلی نیاز خود اعتقاد حذف خود را به یک تفنگ.

کسانی که با سطح پایین جنایت یا جنحه به احتمال زیاد به موفقیت در تنسی Raybin گفت. اما با بسیاری از دادگاه ها بسته به دلیل شیوع کروناویروس آنها را موانع بیشتری در ساخت فوری خرید.

“بسیاری از این اعتقادات بسیاری دارد و مردم می گویند نگاه کنید” من می خواهم یک اسلحه برای محافظت از خانواده,'” Raybin گفت.

رسیدن به جیمی مک گی در 615-310-1873 و در توییتر @JamieMcGee_.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>