Sarah McLachlan
سرگرمی مرکز هنرهای نمایشی
فوریه 6 2020

آن بوده است که پنج سال پس از Sarah McLachlan یک تور توقف در هوستون. و اگر او داده نشده است, و ما بسیار در راه مواد جدید (جدا از یک آلبوم کریسمس, 2016 را سرزمین عجایب) او را در حداقل نگه مشغول میزبانی Juno Awards, باز, دوم, موسیقی مدرسه (در ادمونتون) و حادثه همه با پرنده تبلیغات (که عادلانه باشد را مطرح 30 میلیون دلار).

او نیز ظاهرا رفت و از طریق خرد کردن فروپاشی است. نمونه ای از McLachlan او پدید آمده از تجربه به عنوان خوش بین و خوش بین به عنوان همیشه.

که یکی از دلایلی است که مخاطب او است که به عنوان مشتاق آن است. از آن آسان است به خصوص این روزها به بدبینانه و/یا خندیدن با تمسخر به خود را هنگامی که McLachlan معرفی “جهان در آتش” با گفتن اینکه “ما همه در این با هم” و یا به یاد ما چقدر عشق بزرگ است که قبل از “صدا است که عشق باعث می شود.” اما این چیزی است که تساوی مردم به او باعث آنها را به بارها و بارها فریاد عواطف خود را. آن چه من تصور رهبران فرقه باید احساس.

[که در این صورت من آرزو می کنم او را ام Thulsa محکوم که کسی که نگه داشته bellowing از نیم اشکوب.]

شب گذشته نمایش کاملا اسپارتان نسبت به بهتر خانه و باغ راه اندازی از 2015 گیگ. فقط یک پس زمینه سیاه و سفید و سیاه پیانو. در او به طور مشابه-رنگی لباس McLachlan بود که گاهی اوقات آنچه را که قابل تشخیص در مرحله.

"This is going to be a long tour if you keep making that 12-inch pianist joke."

“این رفتن به یک تور طولانی اگر شما در حفظ و ساخت که 12 اینچ پیانیست شوخی است.”

عکس جک گورمن

که زمانی که او نبود پیوست توسط نوازنده ونسا Freebairn-Smith ارائه شده است که به همراهی چند تن کاهش از جمله “Adia,” “ساخت یک رمز و راز” و “به اندازه کافی خوب است.” آن را هنوز هم صمیمی امر حتی با دو نفر از آنها.

غیر شخصی دکور ایستاده بود در مقابل McLachlan خودش که مربوط به مجموعه داستان در مورد پدر او (قبل از “آهنگ برای پدر من” natch) و دخترش (قبل از “دختر زیبا”) و بی امان مثبت — در وجود او اغلب دور موسیقی — که او را تبدیل به علامت تجاری.

من یک نظریه است که هر کنسرت مخاطبان در قلب درست مثل هومر سیمپسون دیدن Bachman-ترنر Overdrive: آنها می خواهند بازدید خواهد کرد و در نهایت احساسات خود را شناخته شده است. McLachlan مخاطبان شروع به گرفتن بی حدود 80 دقیقه علامت بود که کمی افسرده با توجه به “اختیار” و “ایجاد یک رمز و راز” در حال حاضر آمده و رفته است.

او متقاعد بشود آنها را (بیشتر) با خاطراتی از اوایل تگزاس نشان می دهد و تکان دهنده پوشش پیتر گابریل “رحمت خیابان.” چرا که در پایان یک Sarah McLachlan کنسرت گرم و استقبال از تجربه به خصوص در هنگام شب گذشته نسخه از “فرشته” بود که فقط خاموش-سرعت به اندازه کافی برای نگه داشتن ما از reliving پرنده مربوط به تروما است.

با سلام گاهی اوقات ما فقط می خواهید به تماشای ما Frasier قسمت های تکراری در صلح است.

شخصی: من شخصا مورد حمله McLachlan را “ما همه در این با هم” نگرش است.

جمعیت: شما مردم در حال رفتن به “بستنی” در “Freebird” قرن 21 folk rock نشان می دهد.

شنید در میان جمعیت: هیچ چیز واقعا هر چند من خروپف خنده زمانی که doofus در مقابل من در زمان یک عکس بدون تبدیل فلش کردن و بازتاب کردن نرده های روشن او را مثل یک ستون از آتش.

تصادفی, نوت بوک, کمپرسی: “سه سر هنوز در نقطه است.”

لیست مجموعه
در کفش خود را
در اختیار داشتن
من را به یاد داشته باشید شما
Adia
به اندازه کافی خوب
Building a Mystery
دست خوش پیشامد میشه
صبر کنید
آهنگ برای پدر من
رحمت خیابان (پیتر گابریل پوشش)
جهان در آتش
دختر زیبا
کاهش یافته است
شیرین تسلیم
رودخانه عشق
محبت شما آسان است
هیولا
بستنی

دوباره به نواز دعوت
بیابان
فرشته
صدا است که عشق باعث می شود

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im