وحشی لوگان Ely برای باز کردن جدید روباه پارک, رستوران, خوش شانس همدست

The Lucky Accomplice, a new restaurant from chef Logan Ely, will open this summer in Fox Park. - MABEL SUEN

  • مابل SUEN
  • خوش شانس همدست یک رستوران جدید از آشپز لوگان الی باز خواهد شد در این تابستان در فاکس پارک.

مانند هر کس در صنعت مهمان نوازی لوگان Ely در میان شخصی و حرفه ای تحول بر خلاف هر چیزی که او می توانست تصور است. با فاکس رستوران پارک وحشی (2655 ان خیابان 314-354-8488) توقیف این سرآشپز و صاحب رستوران بوده است تلاش برای کشف کردن که چگونه به مطمئن شوید که کسب و کار خود را زنده و کارکنان خود را در حال مراقبت از گرفته شده به بهترین توانایی های خود را در طول COVID-19 بیماری همه گیر.

هنوز هم در میان قطعیت Ely است جعل جلوتر است. هفته گذشته اعلام کرد قصد دارد برای باز دوم رستوران خوش شانس همدست (2501 جنوبی, Jefferson, خیابان) در فاکس پارک فقط چند بلوک دورتر از وحشی. هر چند تاریخ است تا در هوا به دلیل همه گیر او پیش بینی رستوران باز خواهد شد در این تابستان.

“ما شروع به برنامه ریزی این حدود یک ماه یا بیشتر قبل از همه این اتفاق افتاده و ما باید برای دیدن این طریق” الی می گوید. “من مطمئن هستم که اگر ما می تواند از اجاره نامه و یا پشت کردن اما ما می خواهیم به شکل و فشار رو به جلو است. شما باید برای نگه داشتن فشار مثبت و اقامت انطباق و تنظیم کنید.”

در حالی که وحشی آن شناخته شده است, ظریف, برش لبه, مزه, منو, خوش شانس همدست خواهد بود بیشتر گاه به گاه آمده-as-you-are محله رستوران و نوار. به عنوان Ely توضیح می دهد که همان آشپزی اخلاق که زیربنای وحشی خواهد شد در حال حاضر خوش شانس همدست — با استفاده از مواد تشکیل دهنده فصلی و تنها اخلاقی گوشت — اما ظروف خواهد بود جداجدا سفارش داده شده و نزدیک تر است.

“ما می خواستیم یک رستوران که در آن شما می تواند در افت و می گویند سلام بدون رزرو و نه صرف $100,” الی توضیح می دهد. “شما می توانید آویزان کردن در نوار گرفتن یک آبجو و برخی از تنقلات — خوب اما نزدیک که در آن شما می توانید راه رفتن و چیزی آسان است.”

به عنوان Ely توضیح می دهد که او نه لزوما مجموعه ای برای باز کردن یک دوم رستوران بلکه احساس آن گرد هم می آیند ارگانیک به دلیل استعداد فوق العاده, استخر, او در وحشی. هم او و تیم او تصمیم گرفت که بهترین راه برای نگه دارید به چالش کشیدن خدمه و گسترش رستوران خود را خانواده بود برای باز کردن یک دوم رستوران که در آن کارکنان می تواند به توسعه بیشتر و در مسئولیت های جدید.

با کسانی که کارکنان در حال حاضر بیکار به دلیل COVID-19 گیر همه آنها با هم متحد شدند برای کمک به تحقق چشم انداز خوش شانس همدست. از کمک با buildout به برنامه ریزی منوها همه تبادل در چیزی است که تیم امید به آینده Ely می بیند به عنوان روشن یک بار مهمان می توانید شروع به تشویق رستوران ها و کافه ها دوباره.

“من فکر می کنم اگر هر چیزی مردم را متوجه چقدر مهم رستوران هستند” الی می گوید. “بارها و رستورانها و خوش مشرب هستند ، این مهم است به خارج شدن از خانه ببینید دوستان رفتن در تاریخ. بخش مهمی از هر جامعه و نه فقط رستوران ها و کافه ها. دامداران و مواد غذایی و تولید کنندگان و نوازندگان تئاتر هنرمندان — همه چیزهایی که مردم را هم رنج می برند. من فکر می کنم که یک بار این است که مردم را متوجه اهمیت است که; این ها چیزهایی است که ما را با هم و ما را یک جامعه است که مهم است.”

ما همیشه گرسنه برای راهنمایی و بازخورد. ایمیل نویسنده در [email protected]

  • ثبت نام برای خبرنامه هفتگی ما به دریافت آخرین اخبار همه چیز برای انجام و مکان برای غذا خوردن در حال تحویل به صندوق پستی خود را.
  • ما را دنبال کنید در Facebook, Twitter و Instagram.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>