SBTV به جریان آیدیتارود سگ نژاد


KTUU می افزاید: دو جریان زندگی می کنند

Syncbak جریان خدمات SBTV با همکاری خاکستری تلویزیون KTUU به جریان سالانه آیدیتارود سگ مسابقه با سورتمه حمل کردن. پوشش مراسم و آغاز مسابقه آغاز شده در مارس 7 و 8. مسابقه است که انتظار می رود برای پایان دادن به در مارس 17.

مسابقه آغاز شده و در انکوریج آلاسکا و به پایان خواهد رسید در Nome است که بیش از 1000 مایل دور. وجود دارد 50 تیم از 16 سگ از سراسر جهان مسابقه این سال است.

“خاکستری ایستگاه های اختصاص داده شده به جوامع آنها در خدمت” گفت: مایک براون ارشد معاونت رسانه های دیجیتال در خاکستری تلویزیون. “هر زمان که وجود دارد یک فرصت برای ارائه برنامه نویسی ما از بازارهای محلی به OTT مخاطبان در سراسر کشور ما در حال رفتن به آن را انجام دهد. Iditarod یک سنت طولانی برای KTUU و ما هیجان زده به حمل پوشش این رویداد زنده در SBTV.”

بینندگان می توانید به تماشای این مسابقه در SBTV وب سایت Google Play SBTV برنامه در فروشگاه App, Apple TV, آتش, تلویزیون و Roku. KTUU به اضافه روزانه VOD پوشش و دو در-زمینه خبرنگاران.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>