Schnucks مشتریان اهدا $225,400 به ایران راه را برای COVID-19 امداد

برای بزرگنمایی کلیک کنید DOYLE MURPHY

  • دویل مورفی

همیشه وجود دارد مردم در تلاش برای انجام کارهای خوب برای جامعه خود و این بار مشتریان در Schnucks زنجیره ای مواد غذایی در حال ساخت یک تفاوت.

در آوریل 3, Schnucks آغاز “دور تا در ثبت نام” کمپین اجازه می دهد خریداران به دور از هر خرید به نزدیکترین دلار و اهدای تفاوت به ایران در راه است. کمپین زد تا مارس 20 و تمام کسانی که سکه اضافه شده است. Schnucks مشتریان به پایان رسید تا اهدای $225,400 به علت.

Schnucks سپس اهدا اضافی $24,600 به شمع آوردن مجموع به 250.000 دلار است که آنها در حال کمک به ایران در راه است. این پول استفاده خواهد شد برای کمک به کسانی که در حال مبارزه با توجه به COVID-19 برای به دست آوردن دسترسی به مواد غذایی و مراقبت های بهداشتی و اشتغال حمایت اضطراری اجاره کمک و بیشتر.

انتشار Schnucks می گوید: “100 درصد از کمک های مالی خواهد شد به طور مستقیم به راه متحده در هر یک از فروشگاه های محلی به عنوان غیر انتفاعی کار می کند برای حمایت از کسانی که تجربه سختی به عنوان یک نتیجه از COVID-19.”

“ما سپاسگزار برای Schnucks و مشتریان خود را برای این باور نکردنی فوران پشتیبانی و سخاوت به جامعه ما” گفت: ایران راه, رئيس جمهور و مدیر عامل تحریک. “با این حمایت ما می تواند کمک به افراد و خانواده ها را تحت تاثیر این بحران را فوری و دراز مدت نیاز دارد. اگر چه ما همه از هم جدا در حال حاضر این یک مثال فوق العاده از جامعه را با هم به مراقبت از هر یک از دیگر.”

Schnucks می گوید که کسانی که در نیاز می توانید با تماس با سازمان ملل متحد راه رایگان و محرمانه سرویس برای کمک به پیدا کردن منابع آنها نیاز دارید. شماره 211 برای رسیدن به 24/7 کمک خط و یا بازدید 211helps.org.

ایمیل نویسنده در [email protected]

  • ثبت نام برای خبرنامه هفتگی ما به دریافت آخرین اخبار همه چیز برای انجام و مکان برای غذا خوردن در حال تحویل به صندوق پستی خود را.
  • ما را دنبال کنید در Facebook, Twitter و Instagram.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>