Schnucks کارمند تست مثبت برای COVID-19

برای بزرگنمایی کلیک کنید The University City Schnucks is currently open after a deep clean and sanitizing. - SCREEN GRAB VIA GOOGLE MAPS

  • صفحه نمایش با شتاب از طریق نقشه های گوگل
  • دانشگاه شهر Schnucks در حال حاضر پس از باز عمیق تمیز و بهداشتی.

به عنوان coronavirus دکتر میسوری باید آن را هیچ جای تعجب است که یکی از خود ما فروشگاه مواد غذایی محلی کارگران بد افتاده.

یک Schnucks فروشگاه مواد غذایی کارمند دارای آزمایش مثبت برای COVID-19. تشخیص تایید شد توسط St. Louis County وزارت بهداشت با توجه به St. Louis Post-Dispatch.

کارمند مشغول به کار در دانشگاه شهر Schnucks محل (6920 زیتون بلوار 314-725-8520), گذشته مشغول به کار در فروشگاه در مارس 26 و در حال حاضر در قرنطینه صفحه اصلی.

فروشگاه در حال حاضر باز بود اما عمیق تمیز و مقادیر مطابق با دستورالعمل از مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری در هر پست-اعزام.

Schnucks شناسایی پنج سایر کارکنان که کار کرده بود که در تماس نزدیک با فرد آلوده و آن دسته از کارمندان خواسته شد به خود قرنطینه “از فراوانی از احتیاط.” همه کارکنان هنوز در حال پرداخت می شود.

از احترام برای ما بسیار غرق فروشگاه مواد غذایی محلی, کارکنان, لطفا فروشگاه, اگر شما می دانید که شما در معرض شده است و آیا مطمئن شوید که برای محدود کردن سفر به فروشگاه. هر سفر به فروشگاه مواد غذایی (یا هر محل عمومی) یک فرصت جدید برای گرفتن coronavirus.

و در حالی که شما وجود دارد لطفا با تشکر از قهرمانان ما پشت شیشه با احترام به فاصله دستورالعمل در طول سفر خود را.

ایمیل نویسنده در [email protected]

  • ثبت نام برای خبرنامه هفتگی ما به دریافت آخرین اخبار همه چیز برای انجام و مکان برای غذا خوردن در حال تحویل به صندوق پستی خود را.
  • ما را دنبال کنید در Facebook, Twitter و Instagram.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>