مدرسه بازگشایی برنامه های در حال حاضر بخشی از COVID-19 سیاست است. معلمان ترس برای ایمنی خود را.

Coronavirus موارد در حال افزایش در سراسر کشور و برخی از کشورهای در حال توقف بازگشایی اقتصاد خود را. هنوز فشار نصب به بازگشایی مدارس تمام وقت در پاییز امسال — و آن را آینده از دولت و سیاستمداران کاخ سفید اطفال و پدر و مادر.

معلمان گرفتار در وسط.

در حالی که به شدت می خواهید به بازگشت به کلاس های درس خود را, آنها نگران قرار دادن خود و یا خانواده خود را در خطر بیمار شدن. هیچ کس می داند که چگونه به احتمال زیاد خواهد شد که پس از بزرگسالان شروع به کار در محله های نزدیک در ساختمان مدرسه دوباره.

این هفته که معضل محوری شد به خط مقدم. قبل از اینکه طولانی کاخ سفید بحث سهشنبه در بازگشایی مدارس آمریکا, فلوریدا, آموزش و پرورش کمیسیون در روز دوشنبه دستور داد تمام مناطق به ارائه پدر و مادر این فرصت را به ارسال خود دانش آموزان به مدرسه پنج روز در هفته است.

‘از آن زمان به آن را انجام دهد”:تهمت قول به فرمانداران فشار برای بازگشایی مدارس در این پاییز

معلمان اتحادیه در مورد سلامت و ایمنی دانش آموزان و کارکنان باید خودداری کردند در آن منظور با یکی فلوریدا رسمی اتحادیه خواستار آن را “فاجعه بار است.” دولت همچنان به رکورد روزانه عفونت های جدید.

مناطق در ضمن یکی دیگر از چهره چشم انداز نگران کننده ای: اگر میلیون ها نفر از دانش آموزان منتخب برای بازگشت به کلاس در حالی که میلیون ها نفر از معلمان نیست, این می تواند ایجاد یک کمبود نیروی انسانی بر خلاف هر چیزی که دیده می شود در دوران مدرن.

در سراسر کشور 1 در 5 معلم گفت: آنها بعید است به بازگشت به مدرسه اگر ساختمان های خود را باز پاییز امسال با توجه به ایالات متحده آمریکا امروز/نظرسنجی ایپسوس در اواخر ماه مه.

کاخ سفید فشار به مقدار ندارد فدرال سفارش. به دلیل سنت طولانی مدت از کنترل محلی در آمریکا, آموزش و پرورش, superintendents باید طول و عرض جغرافیایی برای تعیین چگونه به اجرا در مدارس این سقوط. یکی از رایج ترین مدل مورد بحث به یادگیری دانش آموزان در فرد برخی از روزهای هفته و در خانه دیگران به منظور تسهیل فاصله فیزیکی در ساختمان مدرسه. این چیزی است که مراکز کنترل بیماری ها توصیه می شود در اوایل راهنمایی.

از راه دور آموزش: پدر و مادر و بچه ها متنفرم آموزش آنلاین. چگونه می توانیم آن را بهبود بخشد ؟

در کاخ سفید بحث سهشنبه, CDC مدیر رابرت Redfield با تاکید بر جلوگیری از گسترش این ویروس در مدارس در درجه اول از طریق صورت پوشش و شستن دست.

وزیر آموزش و پرورش بتسی DeVos روز سه شنبه هزینههای برنامه ای برای ارائه در فرد آموزش تنها چند روز در هفته است. در تماس با فرمانداران او گفت: مدارس باید “به طور کامل عملیاتی” حتی در میان coronavirus بیماری همه گیر.

هر چیزی کمتر او گفت: شکست خواهد خورد دانش آموزان و مالیات دهندگان. صوتی از این تماس به دست آمده توسط آسوشیتد پرس.

با ناگهانی توجه از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن دولت در بازگشایی مدارس به کمال خود ظرفیت در حال حاضر پیچیده پرسش که چگونه با خیال راحت به برگزاری کلاس های خود را تبدیل به یک مسئله سیاسی است. تهمت استفاده کرده است این موضوع را به پس از خود را به احتمال زیاد رقیب در سال 2020 ریاست جمهوری سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن به عنوان به خوبی به عنوان دیگر دموکرات ها. روز دوشنبه گفت: در یک صدای جیر جیر است که آنها نمی خواهند برای باز کردن مدارس به دلایل سیاسی.

“یک کل سینک آشپزخانه از مسائل شروع به hitched به بازگشایی سوال و هنگامی که شما زن و شوهر که با پوشش از یک رقابت انتخابات عمومی و سمیت آن را به یک دستور غذا برای بسیاری از اصطکاک گفت:” اندی Rotherham از بنیانگذاران و شریک در Bellwether آموزش و پرورش و همکاران آموزش و پرورش سیاست های اتاق فکر در واشنگتن است.

“بازگشایی سوال در انزوا است فوق العاده پیچیده برای شروع با,” او اضافه شده است.

مناطق بگویید پدر و مادر: را انتخاب کنید از راه دور و یا در کلاس های حضوری

توده ای از رهبران سیاسی می آید به عنوان مناطق در حال تقلا برای تعریف برنامه های آموزشی سقوط می آیند. مهلت بلندی در مکان هایی مانند Fairfax, ویرجینیا و ماریون کانتی فلوریدا برای پدر و مادر برای انتخاب بین در شخص و یا از راه دور آموزش از صفحه اصلی این سقوط. ولسوالی می گویند تصمیم گیری خواهد شد یک ترم یا یک سال تحصیلی تمام را و مقامات نیاز به دانستن به طوری که آنها می تواند برنامه ریزی برای نیروی انسانی مناسب.

در ماریون کانتی فلوریدا که شامل Ocala کودکان که پدر و مادر که نمی انتخاب کنید یک گزینه برای آموزش برای ترم پاییز با 15 ژوئیه اختصاص داده خواهد شد برای شرکت در کلاس های حضوری در طبقه بندی مدرسه. بیش از 70 درصد از 22,000 پدر و مادر مورد بررسی گفت: آنها ارسال خواهد فرزند خود را به مدرسه و دانشگاه.

زمانی که مدارس بازگشایی:روز برنامه ریزی شده خانه بیشتر آموزش آنلاین بسیاری از شستن دست

در ضمن بسیاری از مناطق در حال هل دادن خود را شروع تاریخ خود را به زمان بیشتری که تنها می افزاید: به عدم قطعیت است.

به عنوان مناطق باید وزن خود را بازگشایی گزینه های در هفته های اخیر تحقیقات جدید ادامه داده است نشان می دهد کودکان کمتر در معرض ابتلا به ویروس و بیمار شدن از آن را در مقایسه با بزرگسالان است. و آنها ممکن است نه عبور از آن به بزرگسالان به آسانی به عنوان یک بار بود فکر می کردم.

هفته گذشته آکادمی اطفال آمریکا توصیه می شود مدارس اولویت بندی در فرد راهنما به دلیل علمی و اجتماعی و عاطفی هزینه های نگهداری بچه ها در خانه.

روز سه شنبه در کاخ سفید به رویداد مورد بازگشایی مدارس, بهداشت و خدمات انسانی, منشی, Alex آذر گفت: تا زمانی که مردم در عمل با “خوب مسئولیت فردی” وجود دارد هیچ دلیلی مدارس نباید قادر به برگزاری کلاس های حضوری.

“ما کارکنان بهداشتی درمانی که نمی آلوده است چرا که آنها را اقدامات احتیاطی مناسب,” او گفت:. “آنها می پوشند صورت پوشش و عملکرد بهداشت شخصی خوب.”

اما آیا میلیون ها نفر از آمریکایی کارکنان مدرسه بسیار کمتر از کودکان — می توانید صادقانه دنبال این پروتکل ها هنوز به آزمایش می شود. اسرائیل به طور کامل بازگشایی مدارس در اواخر بهار امسال و پس از آن تا به حال به آنها را تعطیل و پس از دو هفته زمانی که صدها نفر از دانش آموزان و کارکنان مدرسه آزمایش مثبت برای ویروس.

یکی از بزرگترین مسائل معلمان را تا ایمنی خود را در صورتی که فرد آزمایش مثبت برای این ویروس در مدرسه گفت: خم Irby یک عضو هیئت مدیره مدرسه برای Guilford County مدارس در کارولینای شمالی — دولت سومین منطقه.

“به چه معنا است ؟” خواسته Irby که همچنین رئیس جمهور از ملی, گروه حمایت پدر و مادر در سراسر امریکا است. “آیا کل مدرسه نزدیک ؟ این است که هر کس در 14 روز در قرنطینه? ما شنیده ام که پروتکل نشده است.”

اکثر دولت های ایالتی و منطقه بازگشایی برنامه ها نه پرداختن به چیزی برای انجام با معلمان که در نظر گرفته در معرض خطرناک COVID-19 عفونت سعید جان بیلی یک همکار مدعو در American Enterprise Institute رایگان-بازار فکر می کنم تانک در واشنگتن است.

“اگر معلمان احساس می کنم مثل برنامه های ناامن هستند, آن را غیر ممکن است برای باز کردن مدارس” بیلی گفت.

معلمان می خواستم توجه: آن را تنها در زمان یک بیماری همه گیر کوروناویروس و اقتصادی در سراسر جهان سقوط

در سراسر کشور و منطقه در حال تقلا نه فقط برای پر کردن آموزش دهانه بلکه به برنامه ریزی برای جایگزین. نیکولا Soares رئیس جمهور از کلی آموزش و پرورش ملی خدمات نیروی انسانی که قرار داده شده در حدود 4 میلیون نفر جایگزین در سال گذشته گفت: هر منطقه او صحبت می کند به پیش بینی افزایش کارکنان ساییدگی به دلیل عفونت معلمان سنین و یا شرایط بهداشتی اساسی.

“ما در حال پرسید: به دو یا سه برابر کارکنان ما ارائه کرده ایم و آنها را با قبل از” Soares گفت. “ما جایگزین معلمان شاغل در منطقه یک مدرسه در حال رفتن به بعدی ضروری کارگر.”

فلوریدا اتحادیه بلک در بازگشایی مدارس پنج روز در هفته

فلوریدا, آموزش و پرورش, کمیسر, ریچارد کورکوران صادر شده و اورژانس را روز شنبه برای همه مدارس به ارائه پدر و مادر این گزینه از فرستادن فرزندان خود به صورت تمام وقت مدرسه پنج روز در هفته است.

محلی مقامات بهداشتی که تعیین آن را امن نیست به بازگشایی می توانید نادیده گرفتن فرماندار دستور. اما این بخشنامه همچنین افزایش انتظارات از راه دور و آموزش مجازی: منطقه طرح باید با استفاده از همان برنامه درسی و آموزشی زمان به عنوان آنچه که دانش آموزان را دریافت خواهید کرد اگر آنها یادگیری در فرد به منظور گفت.

معلمان رهبران اتحادیه در فلوریدا گفت: این هفته آنها فکر نمی کنم فرد در یادگیری برنامه امن است به ویژه پس از دولت دیده می شود coronavirus موارد منفجر شود.

افتتاح مدارس تحت شرایط فعلی “می تواند فاجعه بار” گفت: کارن Resciniti رئیس Martin County انجمن آموزش و پرورش. اکثر مربیان مردد هستند برای بازگشت به کلاس درس حتی اگر اجتماعی فاصله است و به دنبال ماسک های مورد نیاز, او گفت:.

حداقل سه معلمان رهبران اتحادیه باید التماس کرد به ادامه آموزش مجازی آمده اوت, به جای فرستادن کودکان و کارکنان به کلاس در مناطق خود.

ولسوالی ها و کاهش بودجه های بیش از حد: بدون بیشتر coronavirus امداد و مدارس دبستان اخراج

دیگر وزیر ارشاد از دولت رئیس آموزش و پرورش می آید خیلی دیر به تواند مفید باشد.

“من نا امید در کمیسیون و فرماندار برای انتظار تا 6 جولای برای ارسال این مدارس پس از تلاش شده تمام تابستان طولانی به شکل از چه باید بکنید و در آن جهت به” سنت جانز شهرستان عضو هیئت مدیره مدرسه بورلی سلوق گفت: در جلسه روز سه شنبه.

فدرال و رهبران دولت ساخته شده یک فشار بزرگ برای باز کردن کسب و کار در هفته پیش گفت: Dan Domenech رئیس مدرسه ملی Superintendents انجمن. در حال حاضر برخی از کشورهای خاص — مانند فلوریدا و آریزونا و تگزاس در حال دیدن عفونت نرخ موشک وار رفتن.

دور دو در جریان است که شامل مدارس ،

“آنها می خواهند اقتصاد را به باز آمده جهنم یا آب بالا و آنها می خواهند مردم را به رایگان برای رفتن به محل کار و مدارس مهد کودک ارائه دهندگان” دومنک گفت. “اما در مجموع بی توجهی به مراقبت های بهداشتی از کارکنان.”

کمک: امیلی بلاخ از فلوریدا تایمز اتحادیه; CD Davidson-Hiers از تالاهاسی دموکرات; Sommer Brugal گنج در سواحل روزنامه ها; جو کالاهان از Ocala Star-بنر.

آموزش و پرورش پوشش در ایالات متحده آمریکا امروز ساخته شده است ممکن است در بخشی از یک کمک مالی از بنیاد بیل و ملیندا گیتس. بنیاد گیتس ارائه نمی دهد سرمقاله ورودی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>