از مدرسه برای تابستان (در سنت لوئیس حداقل)

برای بزرگنمایی کلیک کنید If you don't understand the picture, show it to your KSHE-loving dad. - CEEDUB13 / FLICKR

  • ceedub13 / فلیکر
  • اگر شما نمی فهمید که تصویر آن را نشان می دهد به شما KSHE-پدر عشق.

آنها در نهایت آن را به نام. سنت لوئیس سیستم مدارس دولتی در نهایت اعلام کرد که شما گیر با بالا بردن و آموزش بچه های خود را برای آینده قابل پیش بینی. باید تو استفاده از کاندوم, متعجب?

درست است: سنت لوئیس مدارس عمومی, St. Louis County مدارس و سنت لوئیس منشور مدارس ساختمان ها خواهد ماند بسته از طریق پایان این سال تحصیلی.

فرماندار مایک پرشن امروز دستور مدارس ایالت برای باقی می ماند از طریق زمستان.

با اعلام این خبر در SLPS.org می گوید که اگر این ساختمان ها تعطیل هستند, مدارس’ “درآمد و خدمات پشتیبانی ادامه خواهد داد تا از طریق هر منطقه آخرین روز مدرسه” و این که “این تصمیم بسیار سخت بود اما این ضروری است که ما را پررنگ اقدامات بیشتر برای کاهش گسترش COVID-19 و کمک به صرفه جویی در زندگی در جامعه ما است.”

این بیانیه همچنین شامل یک لیست کوتاه از منابع برای پدر و مادر از جمله چگونه می توانید دانشگاهی مواد و که در آن برای پیدا کردن رایگان از وعده های غذایی برای دانش آموزان است.

اگر ما همه, خوش شانس, مدارس تمام خواهد شد باز دوباره در زمان برای سال تحصیلی آینده, اما بسیار از وضعیت ما در چند ماه آینده بستگی دارد که چقدر ما #flattenthecurve. در خانه بمانند. اقامت هست. مطلع است.


ایمیل نویسنده در [email protected]

  • ثبت نام برای خبرنامه هفتگی ما به دریافت آخرین اخبار همه چیز برای انجام و مکان برای غذا خوردن در حال تحویل به صندوق پستی خود را.
  • ما را دنبال کنید در Facebook, Twitter و Instagram.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>