ScreamWorld برای باز کردن Friday the 13th سپس به طور نامحدود

هوستون طولانی ترین در حال اجرا ترسناک, جاذبه ScreamWorld باز خواهد شد برای یک شب خاص از حوادث مشابه در جمعه 13 مارس و سپس برای آینده قابل پیش بینی.

“به نظر می رسد تنها اتصالات که پس از 31 سال از وحشت بیش از 1 میلیون کاربران ما باز کردن درب برای آخرین بار در روز جمعه 13th” گفت: ScreamWorld صاحب جیم Fetterly در آزادی مطبوعات. “من حلق آویز کردن من امد و شد زیاد کلاه خوب و بازنشستگی. زمین ScreamWorld قرار دارد در این است که برای فروش, پس, مارس 13 آخرین فرصت برای سرگرم کردن طرفداران ما.”

Fetterly شفافی در یک مکالمه تلفنی که در سن 63 او آماده بود برای حرکت از وحشت امد و شد زیاد میباشد.

ScreamWorld has scared Houstonians for 31 years.

ScreamWorld ترس Houstonians 31 سال.

عکس توسط Jef Rouner

“هوستون بازار شده است و فوق العاده به ما,” او گفت:. “من لذت می برد که در آن مکان بسیار برای 20 سال است. که گفت: از آن زمان برای من برای رفتن.”

Fetterly صاحب زمین بین الا و T. C. دلقک که خانه ها 4.5 هکتار ScreamWorld خالی از سکنه جیغ پارک باتلاق لبه تاریکی جیک کشتارگاه و هوای دلقک پناهندگی و خم و زامبی قبرستان. او می گوید که او در حال حاضر تماس از مردم علاقه مند به خرید زمین از جمله یک حزب است که ممکن است مایل به ادامه استفاده از آن به عنوان ScreamWorld و یا یکی دیگر از جاذبه های خالی از سکنه. که گفت:, آینده ScreamWorld است که در هوا وجود دارد و هیچ تضمینی وجود ندارد که این پارک خواهد بود باز دوباره این سپتامبر.

Broken skeletons currently litter the site in its off season.

شکسته اسکلت در حال حاضر بستر این سایت در آن فصل کردن.

عکس توسط Jef Rouner

کارمندان سابق ابراز غم و اندوه است که هوستون موسسه ممکن است هرگز دوباره باز کردن. Joann “جوجو” Mixon مشغول به کار در ScreamWorld از سال 2007 تا 2014 و ملاقات او زمان قابل توجه دیگر وجود دارد. او به یاد می آورد از روی علاقه یک شب که در آن یک حامی را از دست داده تلفن و او در تلاش برای بازگشت به آن در حالی که هنوز در هیولا خود را. صاحب تلفن در فکر او آنها را تعقیب و به شدت سعی در دور تا زمانی که او قادر به متقاعد کردن آنها او صرفا تلاش برای خوب سامری. او می گوید: او را از دست ندهید محترم خانه وحشت.

“آن شخص به طور کامل نزدیک به جای تلاش برای نقل مکان مانند ترس بود,” گفت: Mixon. “ScreamWorld شده در هوستون برای سال خواهد بود و دوم خانه خالی از سکنه در منطقه به عنوان بسیاری از سال است. این قطعا ترک یک سوراخ را پر کنید تا آنجا که هالووین سرگرمی در سمت شمال شهر است.”

سمت شمال هنوز حداقل یک خالی از سکنه جاذبه طبقه 13th FM در سال 1960 در شرق 249.

ScreamWorld نهایی شب خواهد بود از 8 بعد از ظهر تا 11 p. m. روز جمعه, مارس 13. بلیط ها $20. برای اطلاعات screamworld.com تماس بگیرید و یا 713-914-1313.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>