SDI رسانه ها و IMAGICA آزمایشگاه. باز دولت از-هنر دوبله استودیو در توکیو

خواسته های مشتری درایو رشد. خدمات ارائه شده عبارتند از لب همگام سازی دوبله مخلوط های صوتی به 7.1. 4 Dolby Atmos او

Feb 18, 2020 (توکیو ژاپن) – SDI, رسانه های دنیا, محلی سازی, بزرگترین ارائه دهنده و IMAGICA Lab., ژاپن بزرگترین تولید تسهیلات هر دو IMAGICA گروه تثبیت تابعه ملحق شده اند نیروهای خود را برای ایجاد یک سرمایه گذاری استراتژیک در دوبله با ساختن یک نام تجاری جدید دولت از هنر دوبله استودیو در قلب توکیو.

استودیو شناخته شده به عنوان IMAGICA SDI استودیو متمرکز بر روی ساخت یک تیم قوی از کارکنان مجرب در حال حاضر با روابط عالی با مشتریان هر دو در ژاپن و در سطح جهانی. Hitoshi Nozu است مدیر کل و او صرف شانزده سال در IMAGICA آزمایشگاه. و سه سال در SDI رسانه ها در ایالات متحده است. استودیو مدیر هیروشی Urago – 18 سال کهنه در AC ایجاد کنید که در پیوست IMAGICA آزمایشگاه. در سال 2016. هیروشی پشتیبانی خواهد شد توسط یک گروه از تولید کنندگان و مخلوط کردن همه مهندسین با تجربه گسترده در توکیو مشهور موجود studios. زمان کامل کارکنان خواهد شد در حدود شانزده.

علامت Howorth مدیر عامل شرکت SDI رسانه ها گفت: “ما خیلی افتخار می کنم به راه اندازی جدید ما دوبله خدمات در توکیو ادامه ما تعهد به داشتن و متعلق به اداره studios در بازار است. ژاپنی دوبله صنعت است و محترم اما تقاضا کرده است در خط با روند صنعت. Hitoshi ایجاد کرده است قابل توجه استودیو و استخدام برخی از نام های برتر در دوبله. مشتریان جهانی درخواست کرده اند ظرفیت بیشتر در ژاپن و من فکر می کنم آنها خواهد بود بسیار تحت تاثیر قرار با آنچه ما ساخته شده است.”

IMAGICA SDI استودیو خانه پنج اتاق و آن را یکی از بزرگترین دوبله امکانات در ژاپن است. وجود دارد یکی بزرگ ADR اتاق (41 متر مربع) و سه رسانه ADR اتاق (17 – 19sqm) و یک مخلوط کردن اتاق (Dolby Atmos او). چهار ADR اتاق “هیبرید” اتاق که بدان معنی است که آنها می تواند هر دو به عنوان ADR اتاق و به عنوان مخلوط کردن اتاق – بسیار کارآمد ، اتاق ایجاد شده اند به جای سبک ژاپنی دوبله (بازیگران متعدد) و سبک غربی و دوبله. اتاق طراحی شده برای دیدار با الزامات مورد نیاز از بزرگترین تولید محتوا در جهان است.

Hitoshi Nozu عمومی, مدیر IMAGICA SDI استودیو گفت: “IMAGICA گروه دارای سابقه طولانی و غنی در رسانه ها و سرگرمی, کسب و کار, با ریشه به عنوان یک شرکت فیلم در ژاپن قدمت آن به دهه 1930 ، این تاریخچه شامل خدمت پیشرو سازان و معماران و طراحان در تمام جنبه های تولید است. ما زمان دوبله استودیو در IMAGICA آزمایشگاه. ساخته شده بود در سال 2017 است و NP3 خبره. در حال حاضر گسترش زبان ما بومی سازی خدمات به این استودیو جدید است که علاوه بر کامل به مجموعه ما.”

این امکانات جدید را بالا بردن نوار در استاندارد از برتری در ژاپن است. طراحی شده است و تمرکز بر به حداکثر رساندن آکوستیک وفاداری عملی و رد پا ایجاد مطلوب در محیط کار به صورت صوتی مدیران و استعداد صدای. این طراحی شده است به طور مشترک توسط IMAGICA آزمایشگاه. و Daniele Turchetta, دوبله استودیو ویژگی های مدیر در SDI رسانه ها.

IMAGICA SDI Studios است که 51 درصد متعلق به IMAGICA آزمایشگاه. و 49 درصد متعلق به SDI رسانه ها. این مرکز در حال حاضر رزرو برای سال 2020 و در دسترس خواهد بود برای بازدید از اواسط فوریه.

در مورد SDI رسانه

SDI رسانه های پیشرو در جهان رسانه, محلی سازی, ارائه دهنده, ارائه دوبله زیرنویس و خدمات رسانه ای به صاحبان محتوا پخش و چند پلت فرم توزیع کنندگان. SDI رسانه ها ارائه می دهد کامل end-to-end بومی سازی راه حل برای تئاتر منتشر شده و اپیزودیک سری با استفاده از مجموعه جامع ترین, تنظیم, محلی سازی نرم افزار های کاربردی در این صنعت است.

با بزرگترین و متعلق به اداره شبکه ای از 33 امکانات در آسیا EMEA و آمریکا, ترکیب بیش از 150 اتاق ضبط و 85 مخلوط کردن اتاق در سطح جهانی SDI رسانه ها و شرکت تابعه آن تصویر تولید شرکت (PPC) دارای دفاتر در 29 کشور و 35 امکانات ارائه the only one-stop media بومی سازی راه حل در این صنعت است.

در مورد IMAGICA آزمایشگاه.

IMAGICA آزمایشگاه. این است که ژاپن بزرگترین تولید پست تسهیلات, خدمات هر دو ژاپنی و بین المللی سرگرمی و رسانه های مشتریان. خدمات span پس از تولید برای, فیلم, سریال, انیمیشن ها و بازی ها و همچنین برنامه ریزی و هماهنگی تولید و بازاریابی و مدیریت ابری. آن متعدد است studios و مکان در سراسر ژاپن و از طریق نوآوری ثابت حفظ کرده و موقعیت خود را به عنوان پیشرو در این کشور پس از تولید استودیو از انتخاب.

در مورد IMAGICA گروه
IMAGICA است یک شرکت برای انواع شرکت ها در ایجاد محتوا, سیستم های تصویربرداری و تولید و خدمات, و رسانه های محلی سازی کسب و کار. شرکت قدمت آن به سال 1935 که Far East فیلم آزمایشگاه در Uzumasa کیوتو ژاپن آغاز شد فیلم, فیلم های در حال توسعه و پردازش کسب و کار. گسترش آنجا برای کمک به بهبود تجربه مشتری با ارتباط تصویری IMAGICA گروه تکامل یافته است به ارائه جامع خدمات رسانه ها, از برنامه ریزی برای توزیع ویدئوها و فیلم های, فیلم ایجاد و پس از تولید و توسعه و بصری تجهیزات تخصصی و بومی سازی به صورت جهانی توزیع و نیروی انسانی حرفه ای با دانش صنعت در عمق. امروز IMAGICA GROUP Inc. مستقر در توکیو و دارای 58 شرکت با امکانات خود را گسترش در سراسر کشور و در سراسر جهان به ارائه خدمات رسانه ای و محصولات در سراسر جهان است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

دیدگاهتان را بنویسید