SDI رسانه ها منتشر کاغذ سفید در آخرین دوبله حقوق و مفاهیم برای صاحبان محتوا

مارس 29 2020 (لندن) – SDI, رسانه های دنیا, محلی سازی, بزرگترین ارائه دهنده منتشر کرده است از یک کاغذ سفید بررسی پیامدهای قانونی از مقررات اخیر در اطراف دوبله حقوق از بازیگران در مناطق مختلف. کاغذ سفید با عنوان “بومی سازی حقوق: آنچه صاحبان محتوا & نوازندگان نیاز به دانستن در مورد سرعت در حال تحول بازار” در دسترس است در SDI رسانه ای وب سایت https://www.sdimedia.com/localization_rights/.

علامت Howorth مدیر عامل شرکت SDI رسانه ها گفت: “SDI رسانه ای پشتیبانی از صاحبان محتوا در سراسر جهان است و ما می خواهیم به مطمئن شوید که آنها در حال آگاه از تغییر ماهیت محلی سازی حقوق و حقوق و دوبله بازیگران در سراسر مناطق مختلف. پس محتوای توزیع شده در سراسر سیستم عامل های مختلف در دسترس است و برای جریان بیش از یک دوره طولانی از زمان وجود دارد بسیاری از قوانین مختلف و هر کشور کمی متفاوت است. ما را تشویق همه صاحبان محتوا به خواندن این کاغذ سفید خود را بررسی چارچوب های حقوقی و آنها را دعوت به بحث در مورد با ما چگونه این ممکن است تاثیر خود را توزیع محتوای استراتژی.”

کاغذ سفید نوشته شده بود SDI مدیریت کسب و کار و امور Adebunmi Nsofor. او به بررسی چند دوبله مناطق از جمله فرانسه و ژاپن و مجارستان و بلژیک. او توضیح می دهد راهی که دوبله حقوق مؤثر هستند چگونه studios در حال تعامل با هنرمندان. همچنین بررسی های اخیر حقوقی, بخشنامه که همه studios باید آگاه باشند.

تغییرات سریع به بومی سازی صنعت. جریان دوران با ترکیب جدید کپی رایت مربوط به قوانین که به اثر در 12 ماه آینده به این معنی است که استعداد های کارگری می خواهد به بحث در مورد چگونگی حقوق کار خواهد کرد در دنیای جدید است. Nsofor یادداشت “هیچ کس نباید فرض کنیم که قوانین از دیروز هنوز هم اعمال می شود فردا. مهم این است که همه احزاب را به مطمئن شوید که حقوق آنها فکر می کنم آنها در حال پاکسازی هستند و در واقع پاک شود.”

SDI رسانه های دلگرم کننده است همه صاحبان محتوا به خواندن کاغذ سفید و نگاهی به خود چارچوب های حقوقی, به طوری که آنها آماده هستند برای تغییرات در آینده نزدیک.

در مورد SDI رسانه

SDI رسانه های پیشرو در جهان رسانه, محلی سازی, ارائه دهنده, ارائه دوبله زیرنویس و خدمات رسانه ای به صاحبان محتوا پخش و چند پلت فرم توزیع کنندگان. SDI رسانه ها ارائه می دهد کامل end-to-end بومی سازی راه حل برای تئاتر منتشر شده و اپیزودیک سری با استفاده از مجموعه جامع ترین, تنظیم, محلی سازی نرم افزار های کاربردی در این صنعت است.

با بزرگترین و متعلق به اداره شبکه ای از 33 امکانات در آسیا EMEA و آمریکا, ترکیب بیش از 150 اتاق ضبط و 85 مخلوط کردن اتاق در سطح جهانی SDI رسانه ها و شرکت تابعه آن تصویر تولید شرکت (PPC) دارای دفاتر در 29 کشور و 35 امکانات ارائه the only one-stop media بومی سازی راه حل در این صنعت است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>