سابق کاخ سفید وزیر مطبوعات و اخیرا رقص با ستاره های شرکت کننده شان اسپایسر واز خود را نشان می دهد در Newsmax تلویزیون.

که محافظه کار کابل خروجی اخبار راه اندازی شد بیش از دو دهه پیش توسط مدیر عامل و دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن محرم کریس گلچهره که گفت: به دنبال برنامه نویسی بیشتر اطلاعیه ها در هفته های آینده.

اسپایسر & Co. اولین مارس 3 و هوا از دوشنبه تا جمعه در 6 p. m.

نیوز مکس گفت: سی-بر اساس برنامه خواهد شد از ویژگی های “یک گروه از واشنگتن خودی کارشناسان و روزنامه نگاران و دلالان قدرت برای تجزیه و تحلیل بعد را بالا سرفصل ها از کمربندی و کلید اخبار از ایالات متحده و جهان است.”

مرتبط با: اسپایسر مغازه ها نشان می دهد بحث

6 p. m. زمان شروع به معنی آن نخواهد بود که در برابر فاکس نیوز’ محبوب نیویورک-بر اساس پنج (5 تا 6 بعد از ظهر) که همچنین تجزیه و تحلیل های روز, اخبار داخل و خارج کمربندی از یک دیدگاه محافظه کار.

“من تا به حال یک صندلی ردیف جلو به به چه واشنگتن کار می کند در بالاترین سطح در کاخ سفید و کنگره و پنتاگون و K خیابان کمک اسپایسر جدید فرفره. “ما در حال رفتن به دعوت ما بینندگان را به یک مکالمه است که کاملا منحصر به فرد است. ما سوال بپرسید و پوشش موضوعاتی است که هر کس در امریکا فکر است اما هیچ یک درخواست و یا صحبت کردن در مورد.”

اسپایسر که خارج شد کاخ سفید در ماه اوت سال 2017 شده بود بحرانزده شکل به عنوان او کار می کرد به توضیح رئیس جمهور سد در تویت ها از جمله آنهایی که کوبیدن روزنامه نگاران او را به صورت در هر روز است. وزیر مطبوعات نیز شد یک شی از ماهواره, شوخی با تشکر از ملیسا مک کارتی را موتوری منبر هجو در شنبه شب زندگی می کنند.

اسپایسر شده بود و سخنگوی کمیته ملی حزب جمهوری خواه و برای مغلوب ساختن پیشی جستن انتقال تیم قبل از بالا گرفتن سخنگو ،

“شان شده است در داخل چگونه تصمیمات در راه چند تا باید گفت:” گلچهره جدید خود را استخدام.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im