جستجو برای Putnam County گردباد قربانیان تشدید قبل از باران رول در

شش نفر تیم از مردم با پوشیدن چکمه های لاستیکی و waders هستند فانینگ در سراسر 25 هکتار باتلاقی کوکویل زمینه برای جستجوی اضافی قربانیان از صبح روز سه شنبه ویرانگر گردباد امروز.

آنها امیدوار به صیقلی کردن کل منطقه را تحت sunny skies قبل از باران رول در فردا. اجرای قانون مقامات در حال کار با داوطلبان برای رسیدن به منطقه تا حد امکان.

بیش از 13 نفر باقی می ماند از دست رفته و یا حساب نشده پس از گردباد مرگبار که منجر به کشته شدن پنج فرزند و 13 بزرگسالان هنگامی که آن رخ داد بسیار پر جمعیت تقسیم بندی فقط در غرب کوکویل قبل از 2 صبح

“رشد 6 تا 7 پا بالا بسیار ضخیم باتلاقی منطقه” Putnam County شهردار سفت پورتر گفت. “مقدار زیادی از باقی مانده وجود دارد. ما رو آب و هوا در آینده فردا, بنابراین ما در حال تلاش برای دریافت از طریق به عنوان بسیاری از که ممکن است.”

بسیاری از مردم نشان داد تا برای کمک به جستجو تلاش است که ترافیک بود و حمایت کردن برای یک مایل در نقطه جلسه صبح روز چهارشنبه.

نجات کارگران جستجو 2-کشش مایل ویران خانه و کسب و کار از طریق شب سهشنبه, اما هیچ اضافی قربانیان بدترین فاجعه طبیعی در Putnam County را در تاریخ ثبت شده است.

“من احساس می کنم راحت گفت: ما رفت و از طریق تمام خانه ها هنوز ایستاده در منطقه” Putnam County Sheriff ادی Farris گفت. “ما انجام داده ایم یک پیاده روی را از طریق به همه جزئی خانه ها و قلوه سنگ است.”

آنها هنوز هم نیاز به جستجو در 40 درصد از منطقه آسیب دیده ،

هشتاد و هشت نفر را به خود گرفته اند و کوکویل مرکز پزشکی منطقه ای پس از گردباد زده. تعدادی از آنان در شرایط بحرانی و گرفته شده برای بیمارستان ها در نشویل و مناطق دیگر.

شش نفر صرف شب در پناهگاه های اضطراری اما بسیاری از افرادی که خود را از دست داده و خانه و سرپناه پیدا با بستگان و یا در هتل ها.

دریافت شکستن هشدار اخبار: دانلود رایگان Tennessean برنامه برای آخرین طوفان به روز رسانی.

یک مرکز توزیع باز و در ساعت 8 صبح در Cookville مرکز در ساعت 8 صبح برای قربانیان آسیب دیده از طوفان است. این مرکز در 240 Carlen دکتر باقی خواهد ماند و باز از طریق حداقل هفته, مقامات گفت.

مقامات گفت: از آن می تواند هفته قبل از برخی از مناطق در شهرستان در دسترس هستند برای سفر.

از صبح روز چهارشنبه ابزار خدمه ادامه داد: تلاش برای بازگرداندن قدرت به جمعیت کثیری از مردم در سراسر Putnam County است.

نجات مقامات ستایش عمومی این غلیان احساسات از حمایت و کمک های مالی.

“ما شگفت زده شده است در فوران عشق و حمایت ما دیده می شود و ما بسیار خدا را شکر. این منطقه است که هنوز هم بسیار ویران کرد” گفت: کوکویل شهردار ریکی شلتون. “ما تراکتور-تریلر بارهای از آب و انواع چیزهایی در آینده است.”

چگونه برای کمک به

  • برای اهدای خون مراجعه و خون تضمین 155 W گسترده سنت یا کوکویل منطقه ای مرکز پزشکی 1 مرکز پزشکی Blvd. هر دو در کوکویل.
  • کسانی که به دنبال داوطلب باید هماهنگ با تیم امداد و نجات توسط ایمیل [email protected] این حساب به طور متوسط هفت ایمیل در هر دقیقه پس از پاسخ به تاخیر افتاد, مقامات گفت.
  • مالی کمک های مالی به خانواده های قربانیان می توان به طور مستقیم به کوکویل Putnam County گردباد صندوق امداد در بانک Putnam County مکان.
  • به گزارش گم شده و یا در بر داشت فرد تماس 931-646-4636.
  • به کمک منابع مانند آب پوشک و لباس و nonperishable غذاهای تماس 931-526-8015.
  • به ارائه وعده های غذایی برای نجات کارگران تماس 615-585-6341.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>