سابق ویاکام CFO وید دیویس تبدیل خواهد شد مدیر عامل شرکت پس از نزدیک

حدود هفت ماه پس از قرار دادن خود در بلوک Univision منابع پدر و مادر از Univision ارتباطات خبر داد و گفت: یک گروه خصوصی از جمله شرکت سرمایه گذاری افکن سرمایه همکاران و عامل و شرکت سرمایه گذاری ForgeLight به رهبری formerViacom رئیس امور مالی وید دیویس توافق کرده اند که به خرید علاقه اکثریت در زبان اسپانیایی پخش.

از نظر این قرارداد اعلام نشده است اما گزارشهای قبلی این باورند که این گروه خواهد پرداخت حدود 800 میلیون دلار برای اکثریت سهام فدای Univision در زیر 10 میلیارد دلار.

با توجه به Univision, اسپانیایی-زبان برنامه نویس Televisa ارتباطات خود را حفظ کنند 36 درصد بهره در Univision با سهام خصوصی خریداران خرید 64 درصد بهره در پخش از مدیسون دیربورن شرکای مشیت سهام شرکای TPG, Thomas H. Lee همکاران و Saban سرمایه ، Davis, بنیانگذار ForgeLight تبدیل خواهد شد مدیر عامل شرکت Univision پس از معامله بسته انتظار می رود بعد از این سال.

به عنوان بخشی از توافق Televisa برنامه نویسی مقابله با Univision دست نخورده باقی خواهد ماند و منقضی خواهد شد مگر اینکه Televisa به طور داوطلبانه به فروش می رساند کردن بخشی از آن سهام مالکیت در آن نقطه برنامه نویسی معامله باقی خواهد ماند در اثر 7.5 سال است.

این قرارداد به پایان می رسد چه شده است بیش از یک دهه اودیسه برای Univision که رفت و خصوصی در سال 2006 در یک قوی تر خریداری ارزش در حدود 13.7 میلیارد دلار است.

Univision گزارش رد پیشنهاد در سال 2017 از آزادی رسانه جان مالون که ارزش این شرکت در $13.5 به 15 میلیارد دلار است. در مارس 2018 شرکت خارج برنامه ریزی شده ارائه عمومی اولیه به دلیل آنچه در آن گفت: در آن زمان بودند نامطلوب نیروهای بازار. که IPO بود و انتظار می رود به افزایش حدود 1 میلیارد دلار خواهد بود و باید ارزش این شرکت در حدود 20 میلیارد دلار است.

خروج از IPO لمس کردن یک سری از حوادث در زبان اسپانیایی پخش شروع با استعفای مدیر عامل سفت Falco و CFO فرانسیسکو لوپز-Balboa در ماه مارس آن سال. در زیر ماه چند مدیران ارشد از جمله رئیس سابق درآمد افسر Tonia اوکانر و رئیس محتوای افسر Isaac Lee سمت چپ شرکت برای فرصت های دیگر. Univision ریختن برخی از دارایی — آن را به فروش آنلاین آن واحد Gizmodo گروه به تپه همکاران در مارس — و تحمل برخی از اخراج در جولای 2018.

در مارس 2018, Univision استخدام سابق رسانه های عمومی رئیس وینسنت Sadusky به عنوان مدیر اجرایی و شرکت برد رتبه های رشد و موفقیت اب و هوای نه ماه خاموشی به ظرف شبکه مشتریان در سال گذشته است. انتشار Sadusky گفت: Univision است “دوباره انرژی و متمرکز شرکت می باشد.”

“هر دو افکن و در اب راه رفتن به طور کامل حمایت از Univision هسته ماموریت برای سرگرم کردن اطلاع رسانی و توانمند سازی اسپانیایی امریکا و به طور کامل در آغوش تعهد خاص و پیوند ما با مخاطبان ما” Sadusky گفت: در آزادی مطبوعات. “ما با استعداد تیم عملیاتی تبدیل کرده Univision به استراتژیک عملیاتی و مالی قوی تر از آن شده است در سال. ما را ساخته اند حرکت مهم—تقویت برنامه نویسی امن بسیاری از توزیع عمده معاملات ما بسته, قوی ترین صف مقابل در چهار سال واگذار دارایی های غیر هسته ای و پیشرفته ما, اخبار, ورزش, محلی و دیجیتال ارائه شده است. همکاری ما با Televisa هرگز قوی تر شده است و در ادامه به ایجاد یک توقف در سطح جهانی, مطالب ماشین,, به عنوان توسط Univision که یکی از تنها دو پخش گروه به رشد بینندگان این فصل است. …من باقی می ماند متعهد به رهبری شرکت و حمایت از انتقال آرام و موفق در ماه های آینده برای اطمینان از Univision است که بهترین موقعیت را برای آینده پیش رو است.”

Univision استخدام مورگان استنلی Moelis & Co. و LionTree مشاوران در ماه جولای به کشف استراتژیک از جمله فروش. حراج بنا به گزارش جذب علاقه از چند خریداران بالقوه از جمله زبان اسپانیایی برنامه نویس نیمکره ارتباطات و لس آنجلس بر اساس صندوق پلاتین حقوق صاحبان سهام. با توجه به بلومبرگ خبر نیمکره کاهش یافته است در حال اجرا در ژانویه.

افکن سرمایه نیز تا به برخی از تجربه در تلویزیون کسب و کار. موسس آن اریک Zinterhofer شد رئیس منشور ارتباطات از سال 2009 تا سال 2016. قبل از تشکیل افکن در سال 2010 Zinterhofer یک شریک در آپولو جهانی مدیریت ارتباطات منشور’ بزرگترین دارندگان اوراق قرضه که آن را به عنوان سیم پیچ از طریق ورشکستگی در سال 2009. آپولو عوض میکنه که بدهی به حقوق صاحبان سهام در منشور و بعد به فروش می رسد که سهام به کابل افسانه جان مالون آزادی رسانه ها در سال 2013.

“Univision دارای یک پیشینه ثابت از موفقیت در رسیدن و خدمت به ایالات متحده آمریکا هیسپانیک جامعه است که نمایندگی 1 در 5 آمریکایی و در حال رشد” Zinterhofer گفت: در آزادی مطبوعات. “اخیرا, Univision و آن کارکنان با استعداد را ساخته اند گام های بلندی تحت رهبری وینس Sadusky و پاسداشت از رئیس Haim Saban و کامل حامی گروه. پشتیبانی قوی از Televisa برتر محتوای تولید کننده ها در زبان اسپانیایی و وید دیویس ثابت اجرایی در مناطق که شامل پیشرفته تبلیغات و توزیع دیجیتال بیشتر باعث افزایش اعتماد به نفس ما در Univision روشن آینده است.”

دیویس تشکر Univision مالکیت گروه برای راهبری شرکت امتداد آن مسیر جاری اضافه کرد که او می بیند ادامه داد: رشد پیش رو است.

“من افتخار می کنم به همکاری با نور افکن و Televisa منجر به Univision در چنین هیجان انگیز نقطه در تاریخچه آن,” دیویس گفت: در آزادی مطبوعات. “Univision رهبری و ارتباط با یکی از مهم ترین مخاطبان در ایالات متحده آمریکا امروز ایجاد یک پلت فرم خود را به درایو و نوآوری و ایجاد بازار-تعریف محتوا و ایجاد حتی یک رابطه عمیق تر با مخاطبان خود. وینس و کل Univision تیم انجام داده اند یک کار برجسته ای از تمرکز این شرکت بیش از 18 ماه گذشته است که افزایش بیشتر این شرکت موقعیت خود را به عنوان یک رهبر بازار در زبان اسپانیایی-زبان رسانه ها و ایجاد این فرصت باور نکردنی برای رفتن به جلو است.”

مورگان استنلی LionTree مشاوران و Moelis & Co. در حال اقدام به عنوان مشاوران مالی به Univision و Cravath, Swaine & Moore, Covington, & برلینگ و Sidley Austin در حال خدمت به عنوان مشاور حقوقی به Univision.

BofA اوراق بهادار است که در خدمت به عنوان مشاور مالی برای افکن پل وایس Rifkin وارتون & پادگان اقدام به عنوان مشاور حقوقی.

گوگنهایم اوراق بهادار است که در خدمت به عنوان مشاور مالی به ForgeLight و Willkie فار & Gallagher و Proskauer رز بازیگری خود را به عنوان مشاور حقوقی.

گلدمن ساکس است که در خدمت به عنوان مشاور مالی برای افکن و ForgeLight به عنوان یک گروه.

Allen & Co. اقدام به عنوان مشاور مالی به Televisa و Wachtell, لیپتون روزن & Katz و Pillsbury Winthrop شاو پیتمن در حال خدمت به عنوان مشاور حقوقی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de