شبکه های امن عمل می گذرد سنا

سنا گذشت H. R. 4998 های امن و قابل اعتماد در ارتباطات شبکه های عمل 2019 که بدن’ نسخه از هر دو حزب خانه بیل که اساسا هدایت FCC به انجام آنچه که FCC در حال حاضر تصمیم به انجام: اسکراب Huawei و ZTE از USF-تامین پهنای باند buildouts. لایحه بیمه پول وجود دارد برای جبران مشکوک tech ربرس و replacers.

خانه لایحه به تصویب رسید در ماه دسامبر پس از آن در حال حاضر به رئیس جمهور میز برای امضای خود را.

مرتبط با: NCTA امتیاز به گمان Tech ممنوع است عواقب ناخواسته

با توجه به دفتر بازرگانی مجلس سنا رئیس راجر ترکه یا چوب کوتاه (R-Miss.), این لایحه:

“ممنوع کمیسیون ارتباطات فدرال (FCC) از پرداخت یارانه برای خرید و یا نگهداری از تجهیزات مخابراتی و یا خدمات از غیر قابل اطمینان تامین کنندگان.


1.
“ایجاد یک برنامه برای بازپرداخت ارائه دهندگان خدمات مخابراتی با کمتر از دو میلیون نفر از مشتریان. این ارائه دهندگان حذف خواهد شد تجهیزات که امنیت ملی در خطر از شبکه خود را به جایگزین کردن آن با تجهیزات از تامین کنندگان قابل اعتماد.


2.
“ایجاد یک اشتراک گذاری اطلاعات برنامه برای ارائه دهندگان خدمات مخابراتی به خصوص کوچک و روستایی اپراتورها برای به دست آوردن اطلاعات در مورد پتانسیل خطرات امنیتی و آسیب پذیری به شبکه خود را.”

3. “تجهیزات مخابراتی از برخی دشمنان خارجی به شمار قابل توجهی تهدید برای امنیت ملی ما رونق اقتصادی و آینده ایالات متحده رهبری در پیشرفته فن آوری بی سیم” ترکه یا چوب کوتاه در بیانیه ای گفت. “ایجاد یک” پاره کردن و جایگزین’ برنامه این قانون را فراهم معنی دار پادمان برای ما شبکه های ارتباطی و بیشتر ارتباط امن برای آمریکایی ها. من با تشکر از همکاران من در هر دو طرف راهرو برای آینده با هم برای کمک به حرکت این لایحه به رئیس جمهور میز.”

در برخی از حس لایحه حمل زغال سنگ به نیوکاسل. FCC در حال حاضر به اتفاق آرا رای داده بازگشت در ماه نوامبر به ممنوعیت مشکوک فن آوری از شبکه های می آیند تا با یک لیست از مشکوک تکنولوژی–به رهبری Huawei و ZTE-و یک چارچوب برای جبران حامل برای تبدیل و جایگزینی است که فن آوری است.

در واقع FCC فقط این هفته شروع به جمع آوری ورودی از حامل در چقدر که گمان تکنولوژی است که در شبکه خود را به کمک آن آمد تا با پاره کردن و جایگزین چارچوب است.

“من ستایش سنا برای عبور امن و قابل اعتماد در ارتباطات شبکه عمل می کنند. CCA اعضای مراقبت عمیقا در مورد امنیت شبکه و این قانون را فراهم می کند بسیار مورد نیاز راهنمایی برای تمام حامل و از همه مهمتر منابع به جای تحت پوشش شبکه عناصر” گفت: رقابتی حامل رئيس جمهور انجمن استیون K. بری. “این یک نقطه عطف مهم برای رسیدگی به مسائل امنیتی شناسایی شده توسط کنگره و دولت است. من با تشکر از سنا برای آن اقدام به ارسال این لایحه به رئیس جمهور میز برای تصویب و ستایش رهبری از رئیس [فرانک] Pallone رئیس [راجر] ترکه یا چوب کوتاه و چند تن دیگر منجر اعضای کنگره برای پیشبرد این مهم در قانون.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>