ببینید که چگونه بسیاری از مجازی زبان آموزان خود را Knox County مدرسه را با اعداد

Knox County Schools حدود 18,000 دانش آموزان ثبت نام شده در آن جدید مجازی گزینه برای سقوط و یا 30.4 درصد از کل جمعیت دانشجویی.

این منطقه طرح مجازی — که خانواده می تواند را انتخاب کنید و اگر آنها نبودند راحت با در-یادگیری در کلاس درس — شامل زندگی مبتنی بر کامپیوتر آموزش و زمان به صورت مستقل کار می کنند اما برنامه خاص نشده است توزیع به پدر و مادر است. دانش آموزان را در منطقه صادر شده Chromebooks خواهد شد و انتظار می رود برای حضور در مدرسه روزانه.

همه دانش آموزان در حال برنامه ریزی برای شروع Aug. 17.

Knox County Schools’ تصمیم به برگزاری کلاس های حضوری در تضاد با دو تا از بزرگترین مناطق آموزش و پرورش در دولت است که باید تصمیم به شروع مدرسه به طور کامل از راه دور.

مترو نشویل مدارس شروع خواهد شد Aug. 4 با دانش آموزان آموزش از راه دور حداقل تا روز کارگر. این منطقه اعلام کرد تصمیم خود را در جولای 9.

Shelby County Schools در ممفیس منطقه شروع خواهد شد تقریبا در اوت. 31 پس از سرپرست Joris ری گفت: این منطقه باید به دنبال علم است.

در اینجا چیزی است که Knox County خانواده تصمیم گرفت برای دانش آموزان خود را با توجه به اطلاعات ارائه شده توسط منطقه چهار شنبه شب.

دبيرستان

اعداد به طور چشمگیری متفاوت از مدرسه.

حرفه ای آهنربا آکادمی دارای بالاترین درصد از مجازی آموزان دبيرستان با 36.9 درصد از دانش آموزان انتخاب مجازی گزینه است. Paul L. کلی داوطلب آکادمی کمترین درصد مجازی زبان آموزان با 9.3 درصد از کل دانش آموزان است.

مدارس راهنمایی

واین وسط مدرسه آهنربا دارای بالاترین درصد از مجازی زبان آموزان با 49.8 درصد از کل دانش آموزان است. گیبس مدرسه دارای بالاترین درصد از مجازی زبان آموزان با 18.6 درصد از دانش آموزان انتخاب مجازی گزینه است.

مدارس ابتدایی

غرب نمایش ابتدایی دارای بالاترین درصد از مجازی زبان آموزان در میان مدارس ابتدایی با 50.3 درصد از دانش آموزان انتخاب مجازی. قوی و زیبا کیت ابتدایی دارای بالاترین درصد از مجازی زبان آموزان با 19.7 درصد از دانش آموزان انتخاب مجازی.

مدارس دیگر

همراه با مدارس سنتی منطقه نیز جایگزین مدارس تخصصی و اهداف. آنها با هم گروه بندی در اینجا.

این Knoxville, تطبیقی, آموزش و پرورش, مرکز 24.6 درصد از کل دانش آموزان ثبت نام در آموزش مجازی. قلعه ساندرز آموزشی مرکز توسعه یک دانش آموز ثبت نام مجازی گزینه که به معنی مدرسه است 2.4% مجازی ثبت نام.

نمایشگاه باغ خانواده مرکز را ندارد مجازی گزینه ای برای دانش آموزان خود و به جای آن باید یک برنامه مبهوت.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>