ببینید در داخل مرکز شهر محل سکونت که به فروش می رسد برای بیش از $1M

یکی از مرکز شهر ناکسویل گران ترین آپارتمان کردن بازار است.

یک محل سکونت لوکس واقع در طبقه ششم از Tennessean هتل به فروش می رسد برای $1.05 میلیون به والتر و باربارا کری در پایان ماه مارس با توجه به املاک شهرستان سوابق.

این Tennessean خوابگاه واقع در بالای هتل لوکس به همین نام شامل 12 آپارتمانهای واقع در طبقه ششم و هفتم.

محل سکونت به فروش می رسد که در مورد 1,900 متر مربع با دو اتاق خواب و 2.5 حمام. اتاق خواب در حال تقسیم کردن پلان اتاق نشیمن و اتاق ناهارخوری و آشپزخانه منطقه است.

همه Tennessean آپارتمانهای ویژگی های کف به سقف پنجره ها, خوراک شناس, گاز آشپزخانه با وایکینگ لوازم شومینه گاز و آبگرم-الهام حمام و سرویس بهداشتی. این خوابگاه که 42 اینچ درب های سفارشی cabinetry و سه منطقه کنترل آب و هوا.

ساکنان می توانند از مزایای این هتل امکانات رفاهی از جمله اتاق نشیمن, نوار, مرکز تناسب اندام, کوک, آسانسور, امنیت, خصوصی سازی, پارکینگ, اتاق, خدمات و بیشتر.

با توجه به املاک شهرستان سوابق این سومین از 12 آپارتمانهای شده است که فروخته شده توسط Tennessean LLC. زمانی که توسعه دهنده نیکلاس Cazana فروش هتل و همسایه تعطیلات مسافرخانه نمایشگاه جهانی پارک به Rockbridge سرمایه در سال 2019 او حفظ مالکیت خوابگاه.

ساخته شده است در سال 2016 آپارتمانهای محدوده از 1,888-2,383 متر مربع و با همه تقسیم طرح های طبقه با دو اتاق خواب و 2.5 حمام. دیگر Tennessean خوابگاه در حال حاضر ذکر شده محدوده از $999,000 به 1.4 میلیون دلار. آنها گران قیمت ترین لیست در مرکز شهر ناکسویل.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>