دیدن ‘اضافه بار حسی’ برنامه ای برای شاهوار اوج بازسازی

شاهوار اوج 18 مورد برای تبدیل به یک اینده همهجانبه moviegoing تجربه. هنگامی که بازسازی کامل آن را تبدیل به یکی از Regal Cinemas در ایالات متحده مدیران می گویند.

“هیچ کس دیده می شود هر چیزی شبیه به این در ناکسویل قبل از اینکه احتمالا هیچ کس در امریکا دیده می شود هر چیزی شبیه به این” شاهوار COO مت ایر گفت.

این شرکت در پنج هفته به بازسازی و تعمیرات اساسی به کل لابی تجربه از جمله اضافه کردن امکانات جدید و نورد جدید و زیبایی است که به نظر می رسد بیشتر شبیه به یک فیلم مجموعه ای از یک تئاتر.

این پروژه برنامه ریزی شده به پایان خواهد رسید در ماه ژوئن.

“آن را مانند سحر و جادو آن را واقعا خواهد شد شبیه به سحر و جادو” ایر گفت. “اگر شما را دیده ام این ساختمان به عنوان قبل از آن بود, آن را هنوز هم یک ساختمان دیدنی, اما ما مدرن آن را آورده ام در تمام چیزهایی که (شرکت مادر) Cineworld شده بود به خوبی انجام می دهند برای مدت طولانی. من فکر می کنم آن را به فوق العاده ای برای مشتریان است.”

نوار جدید, بازی جدید اتاق

ترکیه نهر تئاتر است که یکی از اولین به همراه چند در نیویورک و لس آنجلس برای دریافت این درمان جدید.

“سرگرمی ارزش بالا می رود. ما نورد تعداد کمی از این و مردم در آمده و آنها فقط مسخ شده و آنها در رفتن و دیدن یک فیلم بزرگ و آنها آمده و آنها معطل کمی دیگر” شاهوار افسر ارشد بازاریابی کن Thewes گفت ناکس اخبار در یک تور منحصر به فرد از زیر-ساخت و ساز املاک.

Cineworld اجرا کرده است این طرح را در سینماهای سراسر جهان است.

فضای دفتر جعبه را پاره پاره کردن و جایگزین کردن آن با یک دیوار شیشه ای. وجود خواهد داشت یک جعبه کوچک اتاق داخل اما بسیاری از مشتریان ترجیح می دهند به رزرو صندلی خود را جلوتر از زمان به هر حال ایر گفت.

این از 3300 فوت مربع لابی غیر قابل تشخیص خواهد بود که بازسازی کامل هستند پر از چراغ و علامت های دیجیتال است که نمایش تریلر فیلم و مطالب دیگر.

قدیمی منطقه بازی در طبقه اول تبدیل خواهد شد به یک سرویس کامل نوار در حال حاضر انتظار برای همه سینما ایر گفت. یک بازی جدید در منطقه با دولت از-هنر بازی ها نصب خواهد شد در نیم اشکوب سطح بالا میاره.

در نهایت یک اسلاید نصب خواهد شد که مشتریان می توانند سوار از منطقه بازی را به لابی.

در طرف دیگر از لابی شاهوار نصب برای اولین بار به ایالات متحده مفهوم به نام B-تازه خواهد شد که فروش مخلوط حباب چای و acai با کاسه های ساخته شده با مواد تشکیل دهنده سالم. امتیاز ایستاده خواهد شد تعمیرات اساسی بیش از حد.

اوج تمام شاهوار ‘اسباب بازی’

اوج یکی از تنها پنج یا پس شاهوار تئاتر است که ریگال را بالا ‘اسباب بازی’: IMAX ، 4DX, ScreenX و RPX سالن.

این پپسی 4DX سالن با استفاده از جلوه های ویژه مانند حرکت صندلی و تجربیات حسی مانند باد و باران برای قرار دادن مشتری به فیلم.

“ما در حال شروع با ما بهترین تئاتر” Thewes گفت: از طراحی جدید رول. “این پیشنهاد گران است.”

ریگال تیم ماندن مادر در مجموع سرمایه گذاری برای این پروژه است. اما آنها امیدوارند نگاه جدید و احساس را تشویق مشتریان به ماندن طولانی تر است.

“ما باید بچه ها که می خواهید برای آمدن فقط به بازی بازی شما باید افرادی که می خواهید به آمده فقط به یک کوکتل” Thewes گفت. “و پس از آن علاقمندان به سینما, من فکر می کنم زمانی که آنها می آیند در این حسی بیش از حد شروع می شود زمانی که شما راه رفتن در درب. شما در حال رفتن برای دیدن همه این مسائل حتی قبل از دیدن یک فیلم است.”

در سال 2005 ساخته شده تئاتر به طور معمول در استخدام 50-80 مردم بسته به فصل. این تعداد رشد خواهد کرد در شمال 100 هنگامی که تئاتر بازگشایی.

نوسازی خواهد شد استارک تفاوت برای کسانی که شده ایم از دیدن فیلم وجود دارد از تئاتر افتتاح شد.

“اولین بار من تا به حال در آمد و دو سال پیش و رفت, ‘خدای من است این یک کتابخانه یا سینما؟” ایر گفت.

شاهوار امید به بازتولید 20-30 تئاتر با این مفهوم تا پایان سال است. که ممکن است یک چالش داده شده است که این شرکت دارای منجمد هر روز و پروژه های در حال انجام در coronavirus بیماری همه گیر.

آن furloughed مورد 24,000 کارکنان پس از بسته شدن آن تئاتر در اواسط ماه مارس. ساخت و ساز معمولا یک شبه انجام شده در طول روز است.

“هنگامی که ما باز دوباره ما می خواهیم این چیزی که باید آماده رفتن” Thewes گفت.

ایمیل برنا McDermott در [email protected] و او در توییتر دنبال کنید @_BrennaMcD. اگر شما لذت بردن از برنا را پوشش حمایت قوی محلی نگاری با اشتراک برای دسترسی کامل به تمام مطالب ما بر روی هر پلت فرم.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>