دیدن Stevie Ray: عکاس محلی تریسی آن هارت قطاری تگزاس صحنه بلوز

به عکاس تریسی آن هارت Texas blues است او دین و جو الی Jimmie Vaughan و برادرش Stevie Ray Vaughan او هستند تثلیث مقدس. او شروع به عکاسی از نوازندگان به طور خاص گیتاریست به عنوان یک دانشجو در دانشگاه تگزاس چند سال پیش و پس از آن homed در تگزاس صحنه بلوز.

هارت است که انتشار کتاب دیدن Stevie Ray در مارس 6 و جشن با چاپ و انتشار کتاب در Antiquarium در مارس 14. قابل توجه نمایشگاه خواهد شد بر روی صفحه نمایش تا مارس 19 و کتاب در دسترس خواهد بود برای قبل از سفارش و جسمی پس از 6 آوریل. او خواهد شد که تعداد کمی از نسخه محدود, امضا شده و شماره کتاب در دسترس به عنوان یک معامله بسته شامل دو امضا و شماره چاپ از نشان می دهد.

دیدن Stevie Ray بوده است سال های بسیاری در ساخت و هارت هیجان زده است که در نهایت به سهم بدن او از کار ، او مستند برای اولین بار دست دوستی و متقابل گرده افشانی در blues جهان از اوایل روز در Antone به تازگی از تعطیلات سالانه جنگل نشان می دهد با بیلی F. گیبونز مایک Flanigin سو فولی و Jimmie Vaughan.

هنگامی که درباره اهمیت مستند سازی از جمله مهم تاریخ موسیقی او به عنوان هارت می گوید: “این یکی از دلایل علاوه بر اینکه فقط یک نشان می دهد و مایل به کسانی که تصاویر در این کتاب است. من هم می خواستم به ویژه افرادی که به دنبال استیوی اما نه در یک باند ادای احترام به نوعی راه است.”

او می افزاید: “همچنین همه آنها کاملا دستکمگرفتهشده. به نظر من این بچه ها باید آنهایی که برنده جایزه گرمی و پلاتین آلبوم,” او می گوید.

هارت کاهش یافته خارج از دانشگاه تگزاس نقل مکان کرد و به هوستون که در آن خانواده زندگی کرده بود برای مدتی و او رشد کرده بود. او را دیدم جو Ely زندگی می کنند و توضیح می دهد که چگونه عکاسی او را به سرعت ساخته شده یک اثر بزرگ او.

“من فقط شروع و دیدم جو Ely و من فکر می کردم مرد این مرد فوق العاده است. دیدن او و موسیقی او مطرح سطح عکاسی من خیلی بیش از آن بوده است مانند شش ماه قبل از.”

Thumbing از طریق هارت بزرگ بدن از کار آن را سخت به تصور کنید که او موفق به تصرف همه از این غول در تگزاس موسیقی بدون نیاز به حرکت به پایتخت. “به منظور به دست آوردن تمام خوب Austin, موسیقی, شما نمی باید در آستین.”

او توضیح می دهد که چگونه Ely و Vaughan برادران خواهد بازی هوستون بنابراین اغلب که او به ندرت یافت می شود خودش اشتیاق به حرکت به آستین. “وجود دارد بسیار خوب موسیقی در این دولت است. من فکر می کنم اگر شما بودند به شکل هر دولتی که دولت تا به حال شگفت انگیز ترین موسیقی من فکر می کنم در تگزاس است اگر نه پس از آن در سه” می گویند هارت.

کتاب ویژگی های بی شماری عکس از پس بالا و آمدن هنرمندان مانند چارلی سکستون یان مور دویل Bramhall II, اریک Tessmer, Gary Clark Jr. و Lukas نلسون. نلسون به تازگی بازدید هوستون با معروف خود پدر و ویلی و دو را در یک عملکرد قدرتمند از Stevie Ray Vaugan کلاسیک “تگزاس سیل”.

همراه با عکس, هارت اضافه کرده است او در توصیف این شب کسانی که عکس به ضرب گلوله کشته شدند و ویژگی های رویکرد به دستیابی به چشم انداز خود را. او توضیح می دهد که چگونه در زمان قبل از عصر دیجیتال او نه تنها تا به حال مدت زمان انتظار برای دیدن او به پایان رسید اما کار نیز تا به حال به نوشتن دست بلند دستور العمل برای دستیابی به آنچه او می خواست به منظور سحر و جادو در آینده است.

خوانندگان می توانند از دیدن دست اول واکنش است که یک جوان Ely و حتی جوانتر خادم به حال زمانی که آنها به تماشای این برخورد انجام زندگی می کنند. نگاه در چهره خود است محض حیرت و بینندگان تقریبا می توانید ببینید دانه های پانک راک که کاشته در جوانی را در خود آگاهی است.

او دوستی نزدیک با Stevie Ray Vaughan ناشی از دیدن او را انجام دهد در حال حاضر از بین رفته فیتزجرالد زمانی که برخی از هموطنان موسیقی نویسندگان از اخبار عمومی (سابق هوستون انتشار) کشیده به همراه عکس گیتاریست پس از آنها دور توسط سهم خود را به دیوید بووی ضربه آلبوم let’s Dance.

هارت توضیح داد که چگونه او مدت زمان طولانی تر به ساقه هنرمندان بودند که دیگر در دسترس زمانی که او شروع کردم. “چیزهای زیادی وجود دارد که من از دست رفته مانند Lightnin’ Hopkins و جیمی هندریکس. من فکر می کنم که در ابتدا یکی از دلایلی که من دور منفجر شد توسط Stevie اولین بار من شنیده ام او آن صدا را بررسی کنید و من فکر کردم اوه خدای من مثل رویای من به حقیقت می پیوندند.”

هارت نسل دوم عکاس, پدر او به آنها کتاب اختصاص داده شده است, خدمت در جنگ جهانی دوم به عنوان یک پزشک و پس از آن رو ساخته پزشکی عکاسی اصلی خود را تمرکز. هارت دارای یک توانایی منحصر به فرد به استفاده از نور برای انتقال صدا در عکس و ضبط حرکت امواج صوتی و هنرمند بدون اینکه تار.

“نور محیط برای من قابل مقایسه با اسلاید به خصوص اگر شما گوش دادن به یک آهنگ مانند “سحر و جادو سیاه زن” او استفاده می کند که بازخورد اما او کنترل بسیار بیش از آن است که نوع از چیزی که من فکر انجام آن را مانند این است,” او توضیح می دهد.

صدای Stevie Ray Vaughan خم یادداشت در “تگزاس سیل Tryptic” است که تقریبا قابل شنیدن در سه عکس برای دست انتخاب شده توسط Stevie خود را که هارت اذعان شده است برجسته از زندگی حرفه ای خود را.

"Texas Flood Tryptic" were three photos hand picked by Stevie Ray Vaughan of him playing the solo on his hit song, "Texas Flood".

“تگزاس سیل Tryptic” شد سه عکس دست برداشت توسط Stevie Ray Vaughan از او بازی انفرادی خود را در ضربه آهنگ “تگزاس سیل”.

عکس تریسی آن هارت

انتشار کتاب او شده است یک کار از عشق است و بدون شک سهم مهمی تگزاس, موسیقی, تاریخ, اما آن را نمی آمد آسان است. “Texas A&M را فشار دهید بدیهی است که آنها فراموش فوق العاده عکس, کپی, اما آنها 25 ناشر من نزدیک در این مورد. به مردم بگو: اگر شما را دوست دارم آنچه شما انجام, شما هرگز کار یک روز در زندگی شما’ من متاسفم اما این درست نیست’ می گوید هارت.

اضافه کردن به روشن “شما نمی خواهد کار در گرفتن عکس, اما شما در آنچه پس از آن می آید; گرفتن آنها وجود دارد و گرفتن یک کتاب منتشر شده و غیره و غیره.”

“یک بار در یک ماه آبی مردم را از من بپرسید:” آیا شما هنوز هم عکس گرفتن? و پاسخ من این است, ‘من زنده است؟’ چون من نمی بینم که چگونه شما می تواند به توقف. که نوع از چیزی که شما بازنشسته از هر چیزی در هنر اگر شما یک شور و شوق برای آن را به شما متوقف نمی شود.”

تریسی آن هارت نمایشگاه عکس های خود را و کتاب های موجود در شنبه 14 مارس در Antiquarium, 1976 غرب خاکستری از 6 تا 8 بعد از ظهر عکس ها خواهد شد بر روی صفحه نمایش از 14 مارس – آوریل 19 با کتاب و عکس در دسترس برای خرید. برای اطلاعات بیشتر theheightsgallery.com

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>