سناتور. بنت به دنبال پاسخ در FCC 5G طرح


به نقل از گائو پیدا کردن که FCC کند کافی نیست اهداف عملکرد

سناتور. مایکل بنت (D-Colo.) می خواهد برخی از پاسخ ها از FCC پس از یک دفتر حسابداری عمومی به این نتیجه رسیدند که کمیسیون گذاشته می شود “خاص و قابل اندازه گیری عملکرد اهداف” یا مدیریت طیف خواسته های 5G یا بسته شدن شکاف دیجیتال و به آن نیاز دارد.

مرتبط با: گائو می گوید FCC نیاز معیارهای بیشتر در 5G, سریع, طرح

بنت نوشت: FCC رئیس Ajit Pai پنج شنبه (2 ژوئیه) به او می گویند او فکر FCC تا به حال به اندازه کافی خطاب گزارش انتقادات.

FCC در پاسخ به این گزارش گفته است که در آن نیاز به خیاط کسانی که معیارهای به اقدامات فردی و شرایطی به جای prejudging شما آنها را از جمله گرفتن ورودی از آژانس های فدرال در گروه طرح های خاص از آنجایی که آنها اغلب دخیل از تلاش ها برای آزاد کردن طیف برای استفاده تجاری.

“من در مورد دفتر پاسخگویی دولت را گزارش اخیر در مورد کمیسیون ارتباطات فدرال را ناکافی برنامه ریزی استراتژیک برای استقرار 5G موبایل شبکه های ارتباطی در سراسر کشور گفت:” بنت.”

بنت خواسته Pai برای پاسخ به سوالات زیر در ژوئیه 31:


1.
“آیا شما به دنبال گائو را توصیه به “توسعه در هماهنگی با NTIA و دیگر ذینفعان مربوطه مشخص و قابل اندازه گیری اهداف عملکرد – مرتبط با استراتژی ها و اقدامات – به مدیریت طیف خواسته های مرتبط با 5G استقرار”? اگر چنین است, شما چه خواهد بازه زمانی به انجام این کار?


2.
“آیا شما به دنبال گائو را توصیه به “توسعه خاص و قابل اندازه گیری اهداف عملکرد – مرتبط با استراتژی ها و اقدامات به منظور تعيين اثرات 5G استقرار و هر گونه کاهش اقدامات ممکن است در شکاف دیجیتال”? اگر چنین است, شما چه خواهد بازه زمانی به انجام این کار?


3.
“چه اقداماتی را به شما توصیه می کنیم کنگره را در صورت وجود برای تقویت هماهنگی استراتژیک در سراسر اجرایی برای کمک به استقرار امن و قابل اعتماد 5G شبکه در سراسر کشور?”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>