سناتور. هالی قصد دارد لایحه ای را برای ممنوعیت Infinite از همه دولت و دستگاه های


از حمایت مقامات آژانس امنیت

سناتور. جاش هاولی اعلام کرده است که او قصد دارد به معرفی قانون منع Infinite برنامه از همه دولت و دستگاه های.

او آن را به نام یک گام ضروری برای محافظت از امنیت کشور و امنیت اطلاعات از شهروندان است.

در حال حاضر وزارت امور خارجه DHS و TSA همه ممنوع کارکنان خود را با استفاده از چینی ها-حمایت فرم کوتاه تلفن همراه برنامه های ویدئویی بر روی دستگاه های دولتی و حتی توصیه می شود آنها را به فرزندان خود آن را حذف از شخصی خود را در دستگاه های هالی گفت.

Infinite است که یک شرکت چینی است که آیا کسب و کار در ایالات متحده

هالی اعلام کرد این لایحه در تپه شنوایی در چین را تهدید به فن آوری.

در اوایل جلسه هالی صحبت از چین راه اندازی برنامه های رسانه های اجتماعی برای جهانی بازار مصرف یکی دیگر از موضوع در هالی را wheelhouse و سپس به طور خاص Infinite بود که دعوت به شنیدن اما برای شرکت کاهش یافته است.

سناتور. Dick Durbin همچنین chided اپل برای توافق نیست به شهادت و گفت که هالی باید آن را شخصا پس از آن بود که ده سال پیش که این شرکت کاهش یافته است او را دعوت به آمدن و صحبت در مورد خود را به “همدستی در نقض حقوق بشر در چین و متاسفانه از آن بدتر پس از.

هالی با اشاره به اینکه Infinite بود بیشتر دانلود برنامه در سال 2019 در ایالات متحده و گفت: بیشتر نوجوانان در این برنامه از Facebook. او گفت: لازم است با قانون برای به اشتراک گذاشتن داده های کاربر با پکن و اذعان به آن ارسال اطلاعات کاربر به چین است. به نام او که یک خطر امنیتی آن را به عنوان جمع آوری تصاویر و اطلاعات در مورد پیام های کاربران خود ارسال و سایتهایی که به آنها مراجعه کنید و اطلاعات محل.

به عنوان یک پدر کودکان هالی گفت که او در بر داشت که “کاملا هولناک است.”

سناتور. شلدون وایتهاوس (D-R. I.) رتبه بندی عضو قوه قضائیه جرم و جنایت و تروریسم فرعی گفت: در این جلسه که با تمرکز بر چین–دادرسی به نام جمهوری خواه رئیس هاولی (R-Mo.) بود تحت عنوان “خطرناک همکاران: تالار فناوری و پکن”–از دست رفته یک عکس بزرگتر.

“مشکل بزرگتر از پکن و گسترده تر از هر صنعت” او گفت: در را باز کرد. Whitehouse وجود دارد گفت: تا به حال شده است در یک یورش از جرایم اینترنتی است که از افراد سندیکاهای جنایی و ملت از جمله روسیه و ایران و کره شمالی.

او گفت که دولت باید نگاهی به “مجموعه کامل از تهدیدات سایبری” و کشف کردن آنچه بیشتر باید انجام شود.

Whitehouse گفت: کشور نیاز به تقویت نیست (موسسه ملی استاندارد و تکنولوژی) چارچوب داوطلبانه از بهترین شیوه ها برای شرکت هایی که در ساخت و حفظ زیرساخت های حیاتی. به نام او که چارچوب اعلام کرد در سال 2014 پیشگامانه اما گفت: “ما هنوز هم نمی دانم اگر آن را در حال کار است.”

Whitehouse گفت: چارچوب نیاز به “استرس تست” و به روز شد. او همچنین خواستار رئیس جمهور به نام “discloser-in-chief” به تنزل رتبه دادن به و به اشتراک گذاری دولت, امنیت اطلاعات با کشورهای بخش خصوصی و عمومی است. “ما تنها می تواند به دفاع از خود در برابر تهدیدات اگر ما می دانیم که آنها در خارج وجود دارد,” او گفت:.

مرتبط با: NIST منتشر چارچوب حریم خصوصی

او به وزارت امنیت داخلی برای تلاش برای به دست آوردن بیشتر از حمله سایبری اطلاعات سریعتر.

در حالی که Whitehouse می خواستم به نگاه فراتر از چین هالی شروع به بازجویی متمرکز

چین گفت: آمریکا در مواجهه عمده تهدید امنیتی از این کشور به, اقتصادی, نظامی و سایبری اطلاعات شخصی و امنیت است.

شاهد کلاید والاس معاون دستیار مدیر اف بی آی سایبر بخش تکرار هاولی نگرانی کرد. “در حالی که چندین دولت-ملت مطرح سایبر تهدید برای منافع ایالات متحده هیچ کشور دیگری ارائه گسترده تر و جامع تر تهدید برای ما ایده ها و نوآوری و امنیت اقتصادی از جمهوری خلق چین” والاس گفت.

پرسید: چرا سازمان های دولتی است که تا به حال ممنوع Infinite تا کنون انجام داده بود پس والاس گفت: Infinite بود یک نرم افزار که پیامدهای متوسط آمریکا را درک نمی کنند در شرایط از آنچه که داده ها می تواند جریان به یک دولت-حمایت بازیگر و اطلاعات آن در انبارها.

شاهد Bryan افزار دستیار مدیر برای امنیت سایبر در وزارت امنیت داخلی اضافه شده گفت: مصرف کنندگان در تجارت اطلاعات شخصی خود را بسیار آزادانه برای سرگرمی و یا به راحتی و گفت که او آرزو “ما همه آگاه تر از آنچه که ما تا زمانی که ما انجام دادیم.”

او قبول کرد که وجود ندارد جایی برای Infinite در درجه اول یک پلت فرم سرگرمی در هر دولت و یا دستگاه های شبکه است.

Whitehouse گفت: هیچ راهی برای خوب قصد کشورها برای نظارت با برنامه های مخرب بر روی کامپیوتر کاربر ویژه آنهایی هستند که به سرعت در حال تبدیل شدن به محبوب–مانند Infinite-و قرار دادن برچسب های هشدار دهنده بر روی آنها به طوری که مردم می داند چه خطرات هستند. او خواست شاهدان خود را به دنبال آن است که نیاز به دولت خرید. او گفت: Infinite شد یک مثال از چنین خطرناک محصول که بینام و توسط بسیاری از مردم است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>