سناتور. کندی به FCC: ایجاد اپراتورهای ماهواره ای خرید آمریکایی

سناتور. جان کندی (R-لا.) درخواست FCC به نگه خارجی اپراتورهای ماهواره ای به چه کندی می گوید خود را متعهد به خرید آمریکایی که او می گوید به نظر می رسد به لغزش.

در نامه ای به FCC رئیس Ajit Pai, کندی گفت که بودجه از C-Band, حراج رفتن به جبران اپراتورهای ماهواره ای خود را برای حرکت در خارج از رایگان تا طیف باید به پشتیبانی ایالات متحده تولید کنندگان.

مرتبط با: FCC به دنبال اظهار نظر در مورد C-Band طیف هزینه های

FCC رای دادند مارس 3 اجازه می دهد تا 280 مگاهرتز از طیف به حراج گذاشته می شود برای 5G و اپراتورهای ماهواره ای و دیگران برای جبران این حرکت

“با توجه به این که مالیات دهندگان ایالات متحده به طور موثر جای پای این لایحه برای این دارایی—دارایی است که در حال حاضر متعلق به مالیات دهندگان—آن را می سازد حس خوب نیاز به سرمایه گذاری در آمریکا پایه های صنعتی. به منظور اطمینان حاصل شود که این بودجه استفاده می شود به طور موثر در حمایت از رشد اقتصادی آمریکا و تداوم خدمات به ویژه در پی COVID-19 pandemic—من اصرار FCC به موسسه ‘خرید’ درخواست خود را به تمام اپراتورهای ماهواره ای,” او نوشت.

او گفت: خارجی اپراتورهای ماهواره ای در ابتدا وعده داده شده به خرید ماهواره از تولید کنندگان آمریکا به آنها منتقل شده به طیف اما گفت که آنها “در حال حاضر برنامه ریزی برای سرمایه گذاری در راه اندازی وسایل نقلیه زمینی و تجهیزات ماهواره تولید شده توسط تولید کنندگان خارجی.”

کندی می خواهد FCC به گام تا مطمئن شویم که آنها به خرید ،

کندی شده است انتقادی از پرداخت به کسانی خارجی اپراتورهای ماهواره ای از درآمد حاصل از حراج C-Band ماهواره طیف برای 5G پول او ترجیح داده اند رفتن به وزارت خزانه داری ایالات متحده.

FCC سخنگوی کرده بود در اظهار نظر در مورد اینکه آیا خارجی اپراتورهای ماهواره ای ساخته شده بود که تعهد و یا اگر FCC را نگه دارید و آنها را به آن اگر آنها اضافه کرد: “[W]مرغ ما دریافت نامه ما بررسی خواهد شد.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>