سناتور. Klobuchar هلمز سنا نسخه Clyburn پهنای باند لایحه

یکی دیگر از جامع پهنای باند زیرساخت لایحه.

سناتور. Ctq (D-Minn.) معرفی کرده است در دسترس و مقرون به صرفه اینترنت برای همه, قانون سنا نسخه از یک خانه لایحه که سرمایه گذاری 100 میلیارد دلار برای ساخت باند پهن در مناطق محروم و همچنین نیاز به یک “مقرون به صرفه” پهنای باند ارائه شده از کسی گرفتن کسانی که در ساخت-از دیگران.

خانه نسخه معرفی شده در هفته گذشته توسط اکثریت شلاق جیمز Clyburn (D-S. C.) که پدر مینیون Clyburn است سابق FCC صندلی ساخته شده است که بسته شدن شکاف دیجیتال یک اولویت در پست-FCC کار می کنند.

“من خوشحال هستم بهداشت ، Klobuchar است که منجر به در دسترس و مقرون به صرفه اینترنت برای همه قانون در سنا” Rep. جیمز Clyburn در بیانیه ای گفت. “این قانون گردد در همکاری با خانه روستایی پهنای باند نیروی کار و اعضای انرژی و تجارت کمیته. این سرمایه گذاری بیش از 100 میلیارد دلار برای ساخت در سراسر کشور با سرعت بالا پهنای باند زیرساخت می کند و در نتیجه خدمات اینترنت مقرون به صرفه برای همه است. سناتور. Klobuchar درک نیازهای جوامع محروم شده است و سازگار قهرمان برای گسترش باند پهن با سرعت بالا دسترسی داشته باشید. من مشتاقانه منتظر به همکاری با یکدیگر برای عبور از این قطعه مهم از قانون در هر دو مجلس.”

شرکت حامیان این لایحه در مجلس سنا شامل سنسور. برایان Schatz (D-هاوایی), Mark R. وارنر (D-Va.), Ed Markey (D-جرم.), Cory Booker (D-N. J.) کامالا هریس (D-کالیفرنیا.) الیزابت وارن (D-جرم.), کاترین کورتز متن ترانه مست و و Jacky روزن (هر دو D-Nev.).

“باند پهن است که در حال حاضر ضروری برای کار, آموزش و پرورش, بهداشت و درمان, و خیلی از زندگی مدرن” گفت: FCC کمیسیون جسیکا Rosenworcel تپه تلاش برای غاز استقرار. “پس از جلال به سناتور Klobuchar و همکاران او برای تلاش های خود را برای توسعه یک برنامه برای اتصال همه ما است. کار هم مثل این که ما می تواند به حل شکاف دیجیتال, تعمیر مشق شب شکاف و به هر کس یک نمایشگاه عکاسی در عصر اینترنت موفقیت” گفت: FCC کمیسیون جسیکا Rosenworcel.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>