سناتور. لامار الکساندر: این امر می تواند ‘وحشتناک سوء تفاهم’ به حذف اندرو جکسون مجسمه

به گزارش ایسنا ، لامار الکساندر دفاع اندرو جکسون مجسمه در میدان لافایت در مقابل کاخ سفید از سنا طبقه سهشنبه گفت: پاره شدن آن پایین خواهد بود “وحشتناک سوء تفاهم از تاریخ آمریکا و از طبیعت انسان است.”

ارشد سناتور از ایالت تنسی ساخته شده نظرات به Black Lives Matter معترضان اقدام به پاره کردن مجسمه تلاش است که به طول انجامید به دوشنبه شب. معترضان در سراسر کشور باید هدفمند تاریخی نمادهای کنفدراسیون سرنگونی مجسمه در مکان هایی مانند ریچموند, ویرجینیا, و یک میزبان از مجسمه های گرفته شده را در مکان هایی مانند Raleigh, North Carolina.

جکسون قهرمان جنگ, برده برگزاری جمهور از تنسی مسئول دنباله از اشک و مجبور به نقل مکان از ده ها هزار نفر از آمریکایی های بومی از جنوب و جنوب شرقی به کشورهای غربی. در سال های اخیر گروه را تحت فشار قرار دادند به جای جکسون با طرفدار الغای برده داری Harriet Tubman در $20 bill.

واشنگتن: مطبوعاتی کاخ سفید گفت: ترک زمینه به افزایش تنش بیش از اقدام به حذف اندرو جکسون مجسمه

الکساندر ستایش جکسون را حل و فصل و سیاسی “شجاعت” از افزایش از یک مرد فقیر در ایالت تنسی به کاخ سفید اما گفت که او به وضوح ناقص ،

“اما اگر ما به دنبال کمال هستیم به احتمال زیاد برای پیدا کردن آن را در تاریخ آمریکا و یا تاریخ از تقریبا هر کشور و یا در طبیعت انسان است,” او گفت:. “چه ما در مورد توماس جفرسون که تنها کسانی که آزاد برده است که او پدر را با خود برده? آنچه ما در مورد جورج واشنگتن و مانت ورنون و بردگان که او متعلق به? چه ما در مورد آبراهام لینکلن که برخی از مردم می گویند آهسته بود به عمل رهایی? آنچه در مورد فرانکلین D. روزولت و او را توقیف ژاپنی-آمریکایی ها در اردوگاه ها در طول جنگ جهانی دو …

“وجود دارد درس در تاریخ آمریکا است. وجود دارد در حال درس است که ما باید یاد بگیرند … که ما یک کار در حال پیشرفت است. که ما آمده است یک راه طولانی اما ما باید یک راه طولانی برای رفتن” او گفت:.

الکساندر شکست صفوف با رئیس جمهور تهمت و دیگران در هفته گذشته زمانی که او گفت: در حال حاضر زمان مناسب برای بررسی اسامی پایگاه های نظامی ایالات متحده به نام بعد از مؤتلفه ژنرال.

در هفته گذشته: از سوی دیگر ، لامار الکساندر معافیت از مغلوب ساختن پیشی جستن در نظر گرفتن مؤتلفه نام کردن پایگاه های نظامی

“من اعتقاد ندارم که ما باید سعی کنید برای پاک کردن تاریخچه – ما باید سعی کنید برای یادگیری از تاریخچه و ایجاد آینده ای بهتر,” او گفت:. “اما من فکر می کنم آن را همیشه مناسب برای بررسی مکان ها و مردم است که افتخار می کنیم به دیدن اگر آن است که هنوز هم مناسب در این زمینه از زمان که در آن ما زندگی می کنند.

“ما تا به حال بسیاری از جنگ های پس از جنگ داخلی” او ادامه داد. “ما تا به حال بسیاری از ژنرال بزرگ و قهرمانان کنگره مدال افتخار برندگان پس از جنگ داخلی. … بنابراین من فکر می کنم آن را یک ایده خوب از زمان به زمان به نظر مردم و مکان هایی که ما با افتخار با نام کنید و مطمئن شوید که ما ارج نهادن به مردم است که متناسب با زمینه و این که ما مشرف به هر یک از ما بیشتر اخیر قهرمانان و یا افرادی که شایسته افتخار است.”

ایمیل تایلر در محک [email protected] و به دنبال او را در توییتر @tyler_whetstone. اگر شما لذت بردن از تایلر پوشش حمایت قوی محلی نگاری با اشتراک.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>