سناتور. Warner میاد ISP Coronavirus تاثیر کاهش تلاش


تماس در تمام Isp ها برای گسترش دسترسی برای دانش آموزان

ایالت و سناتور ” مارک وارنر (D-Va.) ستایش Isp شنبه (14 مارس) به صورت های مختلف تلاش برای تضمین پهنای باند می تواند به عنوان بسیاری از مردم که ممکن است به عنوان کشور چهره تمدید دوره “اجتماعی فاصله” و حاصل teleworking, پزشکی از راه دور و آموزش از راه دور, نه به ذکر است جریان سرگرمی به عنوان یک انحراف از drumbeat از اخبار نگران کننده و برای جلوگیری از تب کابین.

“Coronavirus شیوع در حال حاضر ایجاد یک بی سابقه ای نیاز برای teleworking, پزشکی از راه دور و آموزش آنلاین فن آوری” گفت: Warner. “من خوشحالم برای دیدن برخی از شرکت ها به سرعت در پاسخ به نامه ما و قرار دادن یک توقف در محدود کلاه, هزینه ها و سیاست های دیگر است که می تواند تداخل با دسترسی آنلاین در طول این زمان بحرانی. من هم با خوشحالی به دیدن شرکت های ارتکاب به گسترش پهنای باند دسترسی برای دانش آموزانی که ممکن است باید آن را به طوری که تحصیلات خود را به طور کامل مختل طول تعطیلی مدارس. من از کسانی که ارائه دهندگان اینترنت که گرفته اند و نه مشابه مراحل را به انجام این کار بلافاصله به منظور کمک به هموطنان خود آمریکایی ها در طول این زمان از بزرگ ملی فشار است.”

مرتبط با: AT&T طول می کشد و مراحل جدید برای مبارزه با ویروس

وارنر پنج شنبه (12 مارس) ملحق شده بودند با دیگر سناتورها به درخواست مربوطه به حالت تعلیق استفاده از اتهامات عنوان شده علیه بطور متوسط داده و کلاه, ارائه رایگان و یا در کم هزینه پهنای باند به دانش آموزان و باز کردن Wi-Fi را.

مرتبط با: Comcast رمپ تا پهنای باند (عمومی) خدمات

Isp ها اعلام کرد مختلف از جمله تلاش های جمعه (13 مارس) اما این نیز به دنبال تماس از خانه حزب دموکرات برای اقدامات مشابه و کنفرانس تلفنی با FCC رئیس Ajit Pai که به نام آنها به ثبت نام در یک اتصال تعهد (که آنها) به خاتمه مسکونی و یا کسب و کار کوچک خدمات به دلیل ناتوانی در پرداخت صرف هزینه های اواخر و باز کردن Wi-Fi را.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>