سناتور. وارنر به دنبال FCC کمک برای WISPs

گفت: آنها نیاز به بیش موقت dereg برای کمک به بستن شکاف دیجیتالی

ایالت و سناتور ” مارک وارنر (D-Va.) اصرار FCC به شل مقررات بی سیم باند پهن ارائه دهندگان برای کمک به بیشتر نزدیک شکاف دیجیتال در زمان COVID-19.

در نامه ای او را ستود مراحل FCC در حال حاضر گرفته شده برای کمک به دریافت پهنای باند به بیش از 20 میلیون نفر از مردم که هنوز فاقد آن است, اما او گفت: بیشتر باید انجام شود برای بستن شکاف در حال حاضر.

سناتور. Warner خواستار FCC برای باز کردن بیشتر فضای سفید

به طور خاص, در نامه ای به FCC صندلی Ajit Pai او خواسته است که FCC آن را آسان تر برای زمینی بی سیم ارائه دهندگان برای افزایش پوشش سیگنال از جمله با افزایش قدرت محدودیت برای اینترنت بی سیم ارائه دهندگان خدمات (حلقه) در مناطق روستایی و exurban مناطق و آرامش بخش آنتن محدودیت ارتفاع. او همچنین می خواهد FCC روشن است که underused E-میزان-تامین اتصالات را می توان به “قوی تر” به حمایت از backhaul به صورت ثابت و تلفن بی سیم.

مرتبط با: FCC, کمک های مالی مختلف E-نرخ پسوند

“در حالی که من تحسین تعدادی از مراحل این کمیسیون گرفته شده برای بهبود خدمات و گسترش دسترسی از جمله تشویق طیف اجاره به استفاده از طیف مورد استفاده قرارگرفته به طور موقت waiving E-نرخ و بهداشت و درمان روستایی هدیه قوانین و (پس از تشویق از دفاتر مانند معدن) با انتشار یک اخطار روشن است که جامعه با استفاده از E-رای پشتیبانی از شبکه های وای فای مجاز است,” او نوشت: “خیلی بیشتر کار باقی مانده است که باید انجام شود. در حالی که تعدادی از پهنای باند موجود از قبیل روستایی دیجیتال فرصت صندوق کمک خواهد کرد که نزدیک پهنای باند شکاف در دراز مدت, من شما را تشویق به اقدام است که می تواند فعال گسترش پوشش در حال حاضر.”

او همچنین می خواهد WISPS قادر به استفاده از FCC ویژه اداره موقت (STA) که اجازه می دهد تا بدون مجوز استفاده از 5850-5895 مگاهرتز که به معنی کار با ارتباطات و اطلاعات ملی دولت و وزارت دفاع به کاهش محرومیت مناطق است که جلوگیری از WISPs از انجام این کار.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>