سنای آمریکا با تصویب لایحه رژیم صهیونیستی است. لی permitless حمل قانون

بیش از اعتراض از اجرای قانون مقامات تنسی نمایندگان حرکت رو به جلو با رژیم صهیونیستی است. بیل لی پیشنهاد بحث برانگیز به ساکنان اجازه می دهد برای حمل اسلحه بدون اخذ مجوز.

با 7-2 رای کمیته قضایی مجلس سنا تصویب این لایحه که اجازه می دهد برای باز کردن و پنهان حمل اسلحه برای Tennesseans 21 سال و بالاتر.

دقیقه پس از آمریکا و اقدامات یک خانه کمیته به طور مشابه در نظر گرفته شده در لایحه شنیدن از چند بلندگو اما با تاخیر یک رای.

اندازه گیری شامل یک ارائه که گسترش حق به اعضای نظامی هستند که 18 تا 20 سال ،

Tennesseans که از نظر قانونی می خواهم به خرید یک تفنگ دستی هنوز به تصویب دولت فدرال بررسی زمینه وجود برخی نقاط ضعف به نیاز.

این کمیته تصویب سیگنال های اندازه گیری عبور می تواند به طور قابل توجهی آسان تر از در گذشته است. در سال 2016 کمیته دقت رد یک پیشنهاد مشابه.

به عنوان قضائیه کمیته در نظر گرفته شده اندازه گیری سهشنبه, طرفداران و مخالفان شد در مخاطبان با برخی از ارائه شهادت در طول یک ساعته بحث است.

طرفداران این قانون از جمله فرماندار و قانونی رهبری می گویند این پیشنهاد را تنسی امن تر به دلیل آن شامل افزایش مجازات برای کسانی که به دست آوردن و یا استفاده از سلاح های غیر قانونی.

اما منتقدان آن را شامل برخی از دادستان و مقامات اجرای قانون مطرح خود نگرانی های ایمنی با اشاره به قانون حذف نیاز برای صاحبان اسلحه به انجام آموزش.

Maggi Duncan, مدیر اجرایی, تنسی, Association of Chiefs of Police گفت: روز سه شنبه لایحه ایجاد نگرانی بیش از افسر و ساکن ایمنی.

دانکن با اشاره به پیشنهاد جدید نیز تا پایان دولت توانایی انکار کسانی که به دنبال به دست آوردن مجوز با توجه به یک میزبان از دلایل رد صلاحیت. او گفت: تنها در سال گذشته دولت تا به حال 53,000 اجازه درخواست محرومیت به دلیل نقص ذهنی.

جف هیوز رئیس برنتوود پلیس گفت: “من شخصا در مورد افسران در خیابان.”

Shaundelle بروک, مادر Akilah DaSilva که کشته شد در سال 2018 وفل خانه تیراندازی گفت: permitless حمل قانون اجازه می دهد دیگران “آشفته” افراد مانند تراویس Reinking, به حمل سلاح در مکان های عمومی.

مت هریمن یک لابی برای انجمن ملی تفنگ ساخته شده یک میزبان از استدلال از جمله گفت: مردم ممنوع از خرید یک اسلحه گرم هنوز هم نمی شود مجاز است. او نداد بر این ادعا است.

هریمن بیشتر استدلال این قانون را قانونی صاحبان اسلحه در شرایط برابر با جنایتکاران که در حال حمل سلاح های غیر قانونی.

هیچ یک از فرمانداری صحبت از طرف قانون.

این کمیته تصویب می آید کمتر از یک هفته پس از تیراندازی و کشتار در میلواکی در سمت چپ شش نفر کشته شدند. آن را در حال حاضر به کمیته مالی سنا.

زمانی که خانه از حمایت قانون اساسی و صدور حکم فرعی در زمان اندازه گیری بعد از ظهر سه شنبه پانل تصمیم گرفتند برای به تاخیر انداختن رای گیری در آن را برای حداقل یک هفته دیگر.

می خواهید به خواندن داستان های بیشتر مثل این ؟ یک اشتراک به یکی از ما تنسی نشریات می شود به شما دسترسی نامحدود به تمام آخرین, سیاست, اخبار, پادکست مانند Grand بخش به همراه, خبرنامه, یک تلفن همراه شخصی تجربه و توانایی به شیر به داستان و عکس و فیلم از سراسر ایالات متحده آمریکا امروز شبکه 261 روزانه سایت.

رسیدن به Joel ایبرت در [email protected] یا 615-772-1681 و در توییتر @joelebert29.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>