سنای حزب دموکرات Coronavirus لایحه نیاز به $میلیارد برای E-نرخ

سنا دموکرات ها می گویند که آنها خواه-پیشنهاد coronavirus بسته محرک فاقد بودجه کافی برای خانه اتصال به اینترنت برای دانش آموزان وجود دارد و نیاز به سرمایه گذاری در نسخه های بعدی.

به طور خاص آنها می خواهند حداقل 2 میلیارد دلار در E-میزان بودجه برای مدارس و کتابخانه ها. Markey نویسنده این قانون که تاسیس E-رای.

“کودکان بدون اتصال در معرض خطر نه تنها قادر به تکمیل تکالیف خود در طول این همه گیر اما قادر به ادامه خود را به طور کلی آموزش و پرورش” آنها در نامه ای به رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل (R-Ky.) و بازرگانی مجلس سنا و رییس کمیته راجر ترکه یا چوب کوتاه (R-اوهایو). “کنگره باید این موضوع را با ارائه حمایت های مالی اضافی برای خانه دسترسی به اینترنت در آینده کمک های اضطراری بسته به طوری که هیچ کودکی می افتد در آموزش و پرورش است.”

آنها گفتند همه گیر نشان داده است نور را در مشق شب فاصله است. “بدون اقدام کنگره این موجود بی عدالتی خواهد بود تشدید بالا تعدادی از مدارس که در حال تعلیق در کلاس های حضوری و انتقال به آموزش از راه دور از طریق اینترنت برای حفاظت از سلامت دانشجویان دانشکده و کارکنان” گفتند.

منجر امضا کنندگان در این نامه بودند Sens. Ed Markey (جرم است.), کریس ون Hollen (Md.), و مایکل بنت (ر.).

سنا در حال حاضر در حال کار بر روی یک coronavirus لایحه با برآورد 2 میلیارد دلار در stiumlus بودجه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>