سنا از حزب دموکرات به دنبال بزرگ E-نرخ افزایش

سنا دموکرات ها به طرح دو برابر کردن به معنای واقعی کلمه در یک برنامه ریزی خانه سرمایه گذاری در آموزش از راه دور با توجه به آنچه که به نظر می رسد مانند یک استراحت طولانی از فیزیکی مدرسه در طول بیماری همه گیر.

سنسور. Ed Markey (D-جرم.), کریس ون Hollen (D-Md.), مایکل بنت (D-Colo.), و مگی حسن (D-N. H.) برنامه ریزی برای معرفی یک لایحه همراه به اورژانس آموزشی اتصالات قانون معرفی شده در خانه اما با یک تغییر: آنها در حال افزایش خانه 2 میلیارد دلار تخصیص بودجه برای حصول اطمینان از K-12 دانش آموزان دسترسی به اینترنت اتصال به کامپیوتر و دستگاه های در طول بیماری همه گیر به 4 میلیارد دلار.

مرتبط با: COVID-19 بازدید بحران صنعت تلویزیون

پول را از FCC را E-نرخ مدارس و کتابخانه ها یارانه–تحت یک برنامه است که Markey بود و نیروی محرکه.

سناتور گفت که چرا مجلس لایحه پیش بینی آنها نیاز تنها از طریق پایان این سال تحصیلی در حالی که در این فاصله بیشتر مربیان “آمده اند به درک بحران گذشته به مراتب طولانی تر است.”

که خبر آمد همان روز دولت فدرال برنامه ریزی شده برای بلند کردن stay-at-home دستورالعمل (30 آوریل) و فرماندار کالیفرنیا شد سیگنالینگ آن مدارس ممکن است بازگشایی در ماه جولای با اجتماعی فاصله.

“این بیماری همه گیر کوروناویروس را تشدید کرده است ما موجود ‘مشق شب شکاف” و موجب یک رشد ‘آموزش شکاف است که تاثیر ماندگار در آمریکا کودکان” سناتور گفت: در یک بیانیه مشترک. “با توجه به این بزرگی این همه گیر و اثرات آن بر آموزش ما باید با افزایش سرمایه گذاری ما فراتر از 2 میلیارد دلار به 4 میلیارد دلار. دانش آموزان ما برای اولین بار می آیند و ما نمی توانیم اجازه می دهد تا هر یک از آنها را به سقوط به عنوان یک نتیجه از این بحران است. ما مفتخریم به لذت بردن از حمایت بیش از 50 سازمان است که تمرکز هر روز در آموزش و حفاظت از ملت ما جوانان است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>