قضایی مجلس سنا تصویب درآمد آن عمل


کمیته قضایی مجلس سنا فرستاده است روشن دو حزبی سیگنال که بزرگ فناوری ثانیه. 230 دیگر نمی خواهد به عنوان یک غیر قابل تسخیر سپر در برابر مسئولیت مدنی برای محتوای شخص ثالث بر روی سیستم عامل رسانه های اجتماعی.

مرتبط با: مجلس سنا به دامپزشک لبه ارائه دهنده مسئولیت لایحه

روزهایی که ثانیه. 230 می دهد هر شرکت مطلق مسئولیت حفاظت باید برای به پایان رسیده است گفت: رئیس کمیته لیندزی گراهام (R-S. C.) (تصویر بالا). او گفت که او نمی کردن برای از بین بردن شرکت های خود را به آنها تحمیل و یا انفعال است.

که آمد در نشانه گذاری پنج شنبه (2 جولای) و یک رای به مطلوب گزارش درآمد این قانون به مجلس سنا هر چند با اصلاحیه که گفت: end-to-end encryption نمی خواهد به طور خودکار ماشه مسئولیت یک تغییر است که امن تر از حمایت هر دو حزب از کسانی که نگران این لایحه که با هدف ایجاد رمزگذاری پشت درب.

که شده است یک مسئله بزرگ با حفظ حریم خصوصی گروه ها و شرکت های فن آوری که به عقب رانده سخت در کسب آن عمل می کنند.

مرتبط با: سناتور Teaming در دو حزبی ثانیه. 230 شفافیت لایحه

این لایحه که اصلی شرکت حامیان گراهام و ریچارد بلومنتال (D-Conn.), جبران ثانیه. 230 قانون ارتباطات نجابت اجازه می دهد تا شرکت های فن آوری برگزار می شود مسئول در فدرال و دادگاه های ایالتی در صورت وجود سوء استفاده جنسی از کودکان مطالب در سایت های خود را.

در حال حاضر بخش. 230 تقریبا مطلق سپر گراهام گفت: قبل از رای گیری که نمی خواهد در مورد رفتن به جلو. او اذعان کرد که سایت های رسانه های اجتماعی “غنی سازی تمام زندگی ما” اما او نیز آنها را به نام بارور شکارگاه برای کودک شکارچیان جنسی. “ما در حال رفتن به عمل” او گفت:. این کمیته بود.

سناتور از هر دو طرف عقب نشینی برنامه ریزی شده اصلاحات به هموار کردن راه برای سریع “بله” رای گیری در مورد این لایحه در حالی که حفظ حق به سعی و نیشگون گرفتن و کشیدن زبان قبل از رای طبقه. سناتور. مایک لی (R-Utah) در حال برنامه ریزی برای ارائه یک اصلاحیه که مجموعه استاندارد فدرال برای چه آنلاین انجام خواهد باعث از دست دادن ثانیه. 230 ایمنی به جای ترک آن را به ایالات متحده برای تصمیم گیری است. او گفت که او تا به حال مشکلات با یک درهم آمیخته از قوانین دولتی بر آنچه خواهد بود که محتوای باعث ترس آن را اجازه می دهد متحده به وضع قانون و پایان دادن به رمزنگاری. اما با معرفی Leahy متمم و یک تعهد از گراهام بود که فرصت برای مذاکره در زبان او معرفی نمی آن.

سناتور از هر دو طرف راهرو را روشن ساخته است در باز کردن اظهارات که بزرگ تکنولوژی تا به حال انجام نشده است و به اندازه کافی برای نگه داشتن چنین محتوای وب.

گراهام گفت: او را تحسین تلاش های رسانه های اجتماعی به childproof سایت از شکارچیان جنسی و یا پایین پورنوگرافی کودکان و سپس ارائه یک سناتوری انجام نگرفته اتهام: “[هیچ کس در حال افزایش است به این مناسبت در سطح من انتظار می رود.”

مرتبط با: DOJ پیشنهاد ثانیه. 230 اصلاحات

Blumenthal گفت: این لایحه بود و نه “گوشت تبر اجرایی جهت است که می تواند آزادی بیان” یک مرجع به رئیس جمهور تهمت را در تنظیم محتوای رسانه های اجتماعی اما دقت گردد و متناسب با رویکرد به موذی شکنجه و تجاوز و بهره کشی از کودکان و سپس خود را دوباره قربانی وقتی که سوء استفاده از زندگی آنلاین. او گفت: این لایحه بود و کشمکش ایجاد انگیزه برای سیستم عامل رسانه های اجتماعی به پلیس سایت خود را با ساخت آنها از نظر قانونی مسئول آگاهانه فعال کردن توزیع “کثافت و بدبختی است.”

او گفت که در حالی که وسعت ثانیه. 230 حفاظت شده اند ممکن است در برخی از نقطه آن “دیگر هیچ.”

کر پیوسته بهداشت ، تد کروز (R-تگزاس) که خواسته به آن اضافه شود و به عنوان یک حامی و بهداشت ، دایان فاینستاین (D-کالیفرنیا.) که با موافقت اکثریت که شرکت های فن آوری برخی از در حیاط پشت او اذعان کرده است به اندازه کافی پا تا به صفحه.

گراهام پشتیبانی از رمزگذاری های مربوط به متمم که معرفی شد و توسط سناتور. Patrick Leahy (D-Vt.), اما گفت که آنها را برای یک روز دیگر بحث بر سر این که آیا اجرای قانون باید قادر به دسترسی به رمزگذاری اطلاعات برای گرفتن مردمان بد او همه چیز آنها باید. او گفت: کسب این عمل انجام شد و در وب سایت به پلیس بهتر مطالب خود را.

Blumenthal گفت: Leahy متمم پاک تصور غلط است که این لایحه که در مورد انجام دور با رمزگذاری که او گفت: آن بود و نه هرگز خواهد بود.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>