سنا داده های پهنای باند عمل

سنا به اتفاق آرا به تصویب پهنای باند استقرار دقت و فن آوری در دسترس بودن (داده ها) عمل می کنند. آن را در حال حاضر به تصویب مجلس بنابراین در حال حاضر سر به رئیس جمهور میز.

این لایحه نیاز به FCC به صدور قوانین جدید “نیاز به جمع آوری و انتشار دانه های پهن باند در دسترس بودن داده ها و ایجاد یک فرآیند به منظور بررسی صحت داده ها و بیشتر.”

مرتبط: پهنای باند برداری لایحه تصویب مجلس

این لایحه در اصل قرار می دهد کنگره انگیزه پشت تلاش در حال حاضر در جریان است در FCC. این کمیسیون رای دادند در اوایل این سال به آمده تا با یک دانه تر پهنای باند جمع آوری داده ها فرایند است که می تواند جمعیت مورد تایید شده.

“ما خوش آمدید کنگره اقدام در عبور از قانون است که ما را بهبود بخشد ملی باند پهن نقشه ها و فعال کردن سیاستگذاران به هدف بهتر منابع کمیاب به مناطق که در حال حاضر فاقد خدمات پهن باند” گفت: NCTA-اینترنت و تلویزیون تشکل, در بیانیه ای. “در خصوص ما ستایش کنگره تصویب FCC تصمیم به استفاده از ‘shapefile داده است که بهتر منعکس ارائه دهنده خدمات در مناطق و در نتیجه دقیق تر پهنای باند نقشه. ما مصرانه از رئیس جمهور به امضای این قانون و به پیشرفت ما منافع مشترک در شناسایی unserved مناطق و اتصال خانه به قدرتمند اینترنت با سرعت بالا است.”

“خانه و در حال حاضر در مجلس سنا باید هر دو قاطعانه عمل برای تبدیل این کشور منسوخ شده پهنای باند maps برای گرفتن یک عکس واضح تر از که و که هنوز فاقد دسترسی به پهنای باند قرن 21 را ضروری منابع” گفت: USTelecom رئیس جمهور جاناتان Spalter. “تحت رهبری سناتور ترکه یا چوب کوتاه پیترز Thune و Klobuchar کنگره اتخاذ کرده است, داده محور, برنامه ریزی برای نوسازی ملی باند پهن نقشه های پوشش با بیان هدف از افزایش استقرار در مناطق روستایی آمریکا است.

“CCA ساخته شده است که این موضوع به یک اولویت و من ستایش سنا برای عبور از هر دو حزب پهنای باند داده ها عمل می کنند” گفت: رقابتی حامل رئيس جمهور انجمن استیون K. بری….”به عنوان آن را تبدیل به قانون این خواهد شد که تاثیر مثبت در هر خانوار روستایی در امریکا است. بهبود پهنای باند نقشه های پوشش بیشتر بر اساس داده های قابل اعتماد است که کاملا ضروری است برای شناسایی مناطق هنوز هم نیاز به بحرانی پهن باند تلفن همراه خدمات برای کمک به هدف حمایت و این قانون است که فوق العاده گام در مسیر درست دستیابی به این هدف مهم. من از کنگره برای توجه خود را به این موضوع فوق العاده مهم و برای ارسال این لایحه به رئیس جمهور میز برای امضا.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>